Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

Re: Behemoth

DiabelskiDom 2 tyg. temu

Nie pamiętam jak zespół odniósł się do niezadowolenia fanów z tych winyli, ale mam podejrzenie graniczące z pewnością, że Nergal powiedział im, że rucha ich tępe matki :D
Panzer Division Nightwish

Tagi:
Awatar użytkownika
raymoont

raymoont 2 tyg. temu

DiabelskiDom pisze:
2 tyg. temu
Nie pamiętam jak zespół odniósł się do niezadowolenia fanów z tych winyli, ale mam podejrzenie graniczące z pewnością, że Nergal powiedział im, że rucha ich tępe matki :D
Oj tam. Jakiś kolejny mam wrażenie stereotyp ;) Swojego czasu były w sklepie Behemotha w sprzedaży jeszcze te rocznicowe, ładnie wytłoczone winylki "The Satanist". Jako, że mam słabość do takich wydań, a ten album bardzo lubię - to zamówiłem. Chodzi dokładnie o to:

https://behemoth-store.pl/products/viny ... ry-edition

Pech chciał, że jak płyty przyszły, to była lekko (na długości 2 cm może) przerwana/naddarta pierwsza strona w książce/booklecie. Zrobiłem fotę. Wysłałem do nich. Spodziewałem się - że mnie oleją (bo sami na stronie sklepu uprzedzają, że edycje podpisywane przez muzyków to proszę ja Ciebie mają to do siebie, że: "podpisanie takiej ilości płyt przez zespół wymaga wiele wysiłku i musi być zrobione szybko. Każdy z członków zespołu traktuje płytę z najwyższym szacunkiem. Ale po tym procesie nie są one już nowe, mogą pojawić się drobne ślady" itd itp.

Jak im to wysłałem - to mi pchnęli po kilku dniach drugi egzemplarz... i co najlepsze - nie zażądali zwrotu poprzedniego. Jeśli to ma być podejście na zasadzie "rucham twoja matkę", to chciałbym żeby każdy sklep podchodził tak do reklamacji :D Oczywiście, żeby była jasność. Nie bronię pajacerskiego czy pozerskiego zachowania Adasia, ale serio to jechanie po Behemocie "dla zasady" i przy każdej okazji często jest bezpodstawne.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor

Vortex 2 tyg. temu

"Nieboga Czarny Xiadz" łoooo co za kawałek.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
raymoont

raymoont tydzień temu

Vortex pisze:
2 tyg. temu
"Nieboga Czarny Xiadz" łoooo co za kawałek.
Zajebisty. Z tej samej EPki jeszcze wybitnie mi podchodzi 'Moonspell Rites', wersja z 2014 roku. Co za cios...

Wróć do „Black Metal”