Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 4872
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Opole

Scum

Hajasz 5 lata temu

Obrazek

Obrazek

Scum to taka supergrupa norweska plus jeden Amerykanin, którzy postawili sobie za cel granie black metalu z prawdziwym punk rockiem.

Do składu weszły takie asy:

Happy Tom - bas (Turbonegro)
Faust - gary (wiadomo gdzie grał)
Cosmocrator - gitara (Mindgrinder, Zyklon)
Samoth - gitara (wiadomo gdzie grał)
Casey Chaos - wokal (Amen, Necrophagia, Ministry)

Ów skład powstał w 2002 roku ale pierwsze dźwięki przedstawił w 2005 i był to singiel Protest Life. Parę miechów później wydali jak dotąd jedyny album Gospels For The Sick, na którym znalazło się 10 numerów trwających 42 min. Niestety ale płyta jest taka sobie i fani także przyjęli ją dosyć chłodno.

Ponownie prawdziwe okazało się powiedzenie, że nazwiska nie grają i tak właśnie jest na tej płycie a przecież gościnnie zaśpiewał nawet Mortiis i Nocturno Culto a za wiosełko chwycił także Euroboy. Otrzymaliśmy łupiący black metal z punkowym feelingiem jakich wiele. Niestety ale sukcesu nie było i skład zawiesił działalność i chyba raczej już nie wróci.

Obrazek
Szczegółowy skład:
► Pokaż
Happy Tom - Bass (2002-present) Turbonegro
Faust - Drums (2002-present) Blood Tsunami, Djevel, Studfaust, ex-Bomberos, ex-Decomposed Cunt, ex-Mongo Ninja, ex-Stigma Diabolicum, ex-Aborym, ex-Emperor, ex-Thorns, ex-Nattefrost (live)
Cosmocrator - Guitars (2002-present) Mindgrinder, The Wretched End, ex-Mental Garrotter, ex-Source of Tide, ex-Zyklon (live), ex-Notodden All Stars
Samoth - Guitars (2002-present) Emperor, The Wretched End, ex-Zyklon, ex-Zyklon-B, ex-Embryonic, ex-Xerasia, ex-Arcturus, ex-Gorgoroth, ex-Satyricon, ex-Thou Shalt Suffer, ex-Conspiracy, ex-Fast Breeder, ex-Notodden All Stars, ex-Spina Bifida, ex-Zyltelab
Casey Chaos - Vocals (2002-present) Amen, ex-Disorderly Conduct, ex-Scars on Broadway, ex-Christian Death (live)
Dyskografia:
2005 - Protest Life [single]
2005 - Gospels for the Sick
MA: https://www.metal-archives.com/bands/Scum/46881
GRINDCORE FOR LIFE

Tagi:

Wróć do „Black Metal”