Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor

Malum In Se

TITELITURY 6 lata temu

Obrazek
Hej, hej, gdybym nie spał na lekcjach łaciny, może potrafiłbym to przetłumaczyć ! Albo "Zło samo w sobie", albo "zło w sobie", a jeśli tak, to sugeruje trochę autoerotyzm homoseksualny, ale to, co znajduje się na tej kasecie, czyli 11 minut srogiego nakurwiania w najlepszym stylu, zdecydowanie nic wspólnego z pedałami nie ma. Z black metalu nie wykrzeszesz więcej iskierek, oj nie. Co mi robi na tej kasecie lepiej, niż gdyby do pyty przyssała się Terra Patrick, to przede wszystkim soczyste brzmienie, a po drugie aranżacje kawałków, tak kurewsko hipnotyczne, że Kaszpirowski wymięka i na nic elektryzowanie wody tego łysiejącego chuja, który w latach 90. ubiegłego stulecia, ubiegłego milenium, robił na Polshicie w chuja kury domowe i srających pod siebie esbeków. Dwa kawałki, po usłyszeniu których czem prędzej pobieżyłem do Garazela i zaopatrzyłem się w kasetę. Teraz wypatruję informacji o kolejnym wydawnictwie, a po długograju choćby potop. A najlepsze jest to, że to wszystko z Polski. Poza tym mam jakieś takie nieodparte wrażenie, że na wokalach udziela się tam Geryon.

Obrazek
Dyskografia:
2014 - ...of Death ...of Lurid Soul... [demo]

Całość do odsłuchania poniżej. Kaseta czerwona z logo, profesjonalna wkładka.

MA: https://www.metal-archives.com/bands/Ma ... 3540378532
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny

Pioniere 6 lata temu

Świetna rzecz. kiedy ta płyta? Coś wiesz, skoro tak bacznie wypatrujesz?
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor

TITELITURY 6 lata temu

Póki co nie kwapią się chyba. Wygląda mi na to, że coś tam sobie wypierdzieli i na razie mają lepsze zajęcie.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator

Wędrowycz 6 lata temu

Demówka bardzo smaczna, jak na pierwszy materiał byłem pod wrażeniem. Ciekawe, czy coś jeszcze od nich usłyszymy, czy tylko na tym demie się skończą.
Odium Humani Generis
deathwhore
Tormentor

deathwhore 6 lata temu

Wokale to tam chyba zrobił pewien uśmiechnięty i niezwykle sympatyczny, elegancki młodzieniec z Płocka.
Nebiros pisze:
3 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Shagvarth

Shagvarth 6 lata temu

Zrobili muzycznie na mnie duże i pozytywne wrażenie, wracam często do tych dźwięków przeplatanymi nagraniami Turpisty :D
We pray only Death
and drink from the chalice
of
Nekronihilistik Misanthropy
tomder
Master Of Puppets

tomder 5 lata temu

Eee tam żaden geryon nie robił tam vocali. Materiał na kolejną Ep już jest ale czy to bedzie ep czy pełniak i czy wyjdzie, nie wiadomo :)
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor

TITELITURY 5 lata temu

To dowiedz się i powiedz, bo psychofani czekają, uuuuuuu!

Wróć do „Black Metal”