deathwhore
Tormentor
Posty: 4466
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

Hate Them All

deathwhore 6 lata temu

Obrazek
Może nic specjalnego w historii muzyki, nic specjalnego w historii metalu, w historii black metalu czy nawet w polskiego black metalu. Kilku gości, jak wierzyć bookletom do płyty to dwóch, ale to nie prawda. Nagrywają sobie na sali prób zupełnie dobrze brzmiące materiały - surowo, ale bardzo czytelnie. Przy czym muzyka nie ukrywa specjalnych smaczków, tylko wali chamskim metalem prosto po twarzy, podbijając to nieco rock n rollowym potupajem - coś jak Darkthrone na wysokości Sardonic Wrath i The Cult is Alive. Dobra surówka za nieduże pieniądze, najlepiej złapać od razu pełnograja Last Feast With The Beast, bo chłopaki obracają się w jednej stylistyce, a sporo krótkich materiałów to faktycznie takie krótkie strzały - nim się obejrzysz to już się skończyło (pierwsze demo nie ma 5 minut).

Jakbym akurat nie palił szluga, pił herbaty i słuchał sobie tej płytki to bym tematu nie założył, ale że są takie okoliczności przyrody... A nie jest to złe, bezpretensjonalne i naturalne.



Dyskografia:
2010 - Terrorist [demo]
2011 - Procession [demo]
2012 - Death-Reh-Crush [demo]
2012 - Stary chram [split]
2013 - Czara śmierci [split]
2013 - Na pohybel wszystkim [split]
2013 - Eternal Evil [split]
2015 - Last Feast with the Beast
2015 - Prayer Before a Feast [kompilacja]
2016 - Prasanarsoon [split]
2017 - Warriors [single]
2018 - Defender of the Black Throne



MA: https://www.metal-archives.com/bands/Ha ... 3540321510
BC: https://hatethemall.bandcamp.com/music
BC: https://oldtemple.bandcamp.com/music
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17551
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

Tydzień temu miała miejsce premiera drugiego pełniaka, Defender of the Black Throne. Do obczajki:



Box tego wygląda strasznie podle, ale w sumie za 66 zeta czego się spodziewać.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 6 lata temu

Muzyka sama w sobie całkiem spoko, ale wokal brzmi jak Beldaroh i zniechęca do słuchania - przynajmniej na pierwszej płycie.
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Metalized
Tormentor
Posty: 417
Rejestracja: 6 lata temu

Metalized 6 lata temu

Ostatnio w krótkim czasie kilkanaście płyt przybyło, posłuchalem HTA i jakoś słabo w łeb się wbiło, muszę się osłuchać ze wszystkim wtedy się dowiem, czy się mi to podoba czy nie, ale pamiętam, że podobał mi się ten materiał pierwszy jaki wydali - co tam był limit skromny a muzy jeszcze mniej. Może, że po nazwie i okładce spodziewałem się Conquerora na spidzie haha to i zamówiłem posłuchałem zdało się dobre.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2993
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

Vortex 5 lata temu

Vexatus pisze:
6 lata temu
Muzyka sama w sobie całkiem spoko, ale wokal brzmi jak Beldaroh i zniechęca do słuchania - przynajmniej na pierwszej płycie.
Obadałem ten nowy album i mam podobne spostrzeżenia, nawet niezła muza, za to maniera wokalu i na tym krążku jest naprawdę ciężka do przetrawienia.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3003
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan 3 lata temu

Absolutnie fantastyczny splicik!

I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3003
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan 2 lata temu

Właśnie wyszedł taki o to bluźnierczy split. Kilkanaście minut eskalującej dźwiękowej przemocy i bestialstwa.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3003
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan miesiąc temu

Zespół wypuścił singiel z mającego się ukazać wkrótce nowego albumu.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus miesiąc temu

@Szajtan mi właśnie przypomniał o tym zespole. Z tego co pamiętam to średnio mi ich muzyka podchodziła ze względu na wokale, ale dzisiaj odpaliłem i nawet jest całkiem spoko. Taki bardzo prosty i konkretny Black Metal na znanych patentach, momentami Black N Roll, czasem bardziej punkowa jazda... Zobaczymy co tam ciekawego na trzecim pełniaku zaprezentują.
Raw Black Metal w rowie!!!
HUMAN
Tormentor
Posty: 1569
Rejestracja: 7 lata temu

HUMAN miesiąc temu

Ta zapowiedz trójki całkiem ok . Sprawdzę całość , dzięki za temat .

Wróć do „Black Metal”