Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor

Re:

Vexatus 8 mies. temu

porwanie w satanistanie pisze:
8 mies. temu
trochę za dużo takich wejść klawiszy, które kojarzą mi się ze... wczesnym Dimmu Borgir, no sorry :)
Miałem podobne odczucia po pierwszym odsłuchu, choć niekoniecznie musi to być wada tego materiału. :)

Tagi:
Awatar użytkownika
Odrowąż
Master Of Puppets

Odrowąż 8 mies. temu

Pierwszy odsłuch cede za mną, ja tam nie narzekam, Jakub zawsze trzyma poziom. Wkładka bardzo gruba, ładne wydanie. Muzycznie to co zawsze.
Awatar użytkownika
Odrowąż
Master Of Puppets

Odrowąż 7 mies. temu

Amor Fati wydało Insenheimen na CD.
Awatar użytkownika
Okkultist
Master Of Puppets

Okkultist 2 tyg. temu

To fakt, że w muzyce Grimspirita dużo słychać Summoning i wczesnego Dimmu Borgir. Takiej muzyki słucham bardzo, bardzo rzadko. Jednak Evilfeast jest naprawdę wyjątkowy, bo muzyka ma taki leśny, mroczny, zimowy klimat i brzmi bardzo nostalgicznie i majestatycznie. Grimspirit często inspiruje się dawnymi tradycjami i to przekłada się na taką właśnie atmosferę. Przyjemnie słucha się wszystkiego od Evilfeast, ale moim ulubionym jest Funeral Sorcery.

Mam też skojarzenia z jedynką Osculum Infame, Helgrindr i Infernum. Za pewne też stąd covery, bo Grimspirit przyznał, że te zespoły go inspirowały. Wiem, że też bardzo lubi EPkę Godkiller ''The Rebirth of the Middle Ages''. ;)

Dla mnie Evilfeast to jeden z lepszych i ciekawszych polskich projektów black metalowych.
World Without End

Wróć do „Black Metal”