Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor

Truppensturm

Epoxx 3 lata temu

Obrazek

Obrazek

Truppensturm to załoga z Niemiec. Panowie łoją brutalny, obskurny black metal lecz można powiedzieć, że naparzają war metal. Pierwsze skojarzenia jakie przychodzą to Blashpemy, Conqueror, Revenge czy Teitanblood. Jest prosto, obskurnie i wieje piwnicą. Tutaj w przypadku prostoty, absolutnie nic to nie odejmuje od całości albumów. Panowie wydają w Van Records, a skład przedstawia się następująco:

Vangard von Rimburg - All instruments (early), Guitars, Vocals (lead) (2006-present) Abusus, ex-Heemat, ex-Sturmtruppen, ex-Kermania
Weigand - Bass Kermania, ex-Heemat
Alexander von Meilenwald - Drums The Ruins of Beverast, Kermania (live), Verdunkeln (live), ex-Nagelfar, ex-Heemat
▼ Muzycy koncertowi
Weigand - Bass Kermania, ex-Heemat
Alexander von Meilenwald - Drums The Ruins of Beverast, Kermania (live), Verdunkeln (live), ex-Nagelfar, ex-Heemat
Czyli na perkusji mamy człowieka odpowiedzialnego za projekt The Ruins of Beverast.

Dyskografia:
2006 - Truppensturm [EP]
2007 - Fields of Devastation
2010 - Salute to the Iron Emperors
2014 - Approaching Conflict [split z Thorybos]

I tutaj polecam zapodać sobie po kolei Fields od Devastation, a następnie Salute to the Iron Emperors. Pierwszy album to 24 minuty drugi 34.
Od siebie dodam, że kapeli nie znałem, a takie bezlitosne łojenie bardzo mi odpowiada. Mam nadzieję, że wam się spodoba.

MA: https://www.metal-archives.com/bands/Truppensturm/98034
BC: https://truppensturm.bandcamp.com/music
if you can find it on the internet, it's not underground.

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 3 lata temu

Jak się podoba, to obczaj też sobie split z Thorybos z okładeczką Girardiego.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor

Vexatus 3 lata temu

yog pisze:
3 lata temu
Jak się podoba, to obczaj też sobie split z Thorybos z okładeczką Girardiego.

Truppensturm to taka mieszanka prostego Black/War/Death - niby nic specjalnego, ale słucha się całkiem przyjemnie. :) Całkiem niezły split. Drugi zespół też całkiem nieźle wypadł.

Wróć do „Black Metal”