Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 2 lata temu

Kurde no, po dłuższej przerwie Adrasteię odpaliłem i dobre gitarkowanie z tego nowego Kawira, muszę przyznać, aż sam jestem zaskoczony, że to mówię po wszystkich pomyjach, jakie wylałem na ostatnie płyty tego zespołu. Szczypta jakiegoś klasycznego us powerowanka w tak zwanym wiośle jakby tu była zaklęta.
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Tagi:
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny

Pioniere rok temu

TITELITURY pisze:
rok temu
Jeden z moich top 2020 został wydany jednak w 2019. Jak ten czas zapierdala.
Obrazek
To fakt, czas nigdy nie stoi w miejscu, a z nim pojawiają się kolejne i kolejne wydawnictwa - wydana przez Hell's Fire Records na 7" przeszło dwa tygodnie temu split EP-ka bohaterów wątku ze znamienitymi rodakami z Yoth Iria‎, stanowiąca tym samym zapowiedz nadchodzącego w styczniu przyszłego roku debiutanckiego longplaya tych drugich. Ciekawe, co tym razem zaprezentuje duo Jim Mutilator i The Magus (Yoth Iria‎)? Wydana w tym roku debiutancka EP-ka była całkiem dobra.

Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor

Szajtan 2 tyg. temu

Nakładem Pagan Records z końcem roku pojawią się wznowienia Kawir. Materiały dostępne będą jako digipack oraz wjadą na winyle. Reedycje obejmują: Προς Κάβειρους (To Cavirs) – z bonusowymi kawałkam, Epoptia – po raz pierwszy na winylu, Arai – po raz pierwszy na winylu, Ophiolatreia – z bonusowymi kawałkami i po raz pierwszy na winylu, To Uranus – z bonusowymi kawałkami i po raz pierwszy na winylu, Ισόθεος (Isotheos) – z bonusowymi kawałkami, Νυχτός τελετήσιν (Nyxtos Teletisin): 20 Years of Recordings – kompilacja wszystkich 7”, splitów i niewydanych dotąd materiałów. Tymczasem pojawił się utwór live do odsłuchania i obejrzenia, a który został zarejestrowany w lutym 2020 w Atenach.
Ostatnio zmieniony 16 cze 2022, 07:34 przez Szajtan, łącznie zmieniany 1 raz.
Only Death is Real
Elementw
Master Of Puppets

Elementw 2 tyg. temu

No, i tak właśnie trzeba dbać o dostępność swej spuścizny (jak to słowo brzmi!).
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor

TITELITURY 2 tyg. temu

No, mignęła mi ta informacja o wznowieniach na fejsie. Uzupełnię sobie dyskografię. Kawior, to nie jest to, co najlepiej lubię z Grecji, ale i tak są lepsi od większości kapel, więc chętnie kupię te materiały.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.

Wróć do „Black Metal”