Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor

Fulgurum

Pogan696 3 lata temu

Obrazek
Jednoosobowy projekt założony w 2007 roku. Muza w klimatach atmosferycznego black z ciągotami do dość naturalistycznych odmian. Kiedyś tam odsłuchiwałem debiut i zapomniałem jak to brzmi, ale ostatnio natrafiłem na Człowiekskrywazło i bardziej niż "trochę" mnie zaintrygowało. Bardzo konkretne granie z klimatem. Świetna okładka ostatniego albumu.

Skład:
Krignord - All instruments, Vocals

Dyskografia:
2011 - W cieniu śmierci
2013 - Za widnokręgiem ziemskiej rozpaczy
2016 - Człowiekskrywazło

MA: https://www.metal-archives.com/bands/Fu ... 3540325280
BC: https://fulgurum.bandcamp.com/music
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Hajasz 3 lata temu

Chyba słyszałem drugi album ale kompletnie nie pamiętam co i jak tam gra. Natomiast ten najnowszy to, że tak powiem w chuj dziwny jest.

Ani to rewelacja, ani totalne gówno. Dziwna muzyka dla dziwnych ludzi. Można dostać od tego bólu głowy bo wszystko jakieś takie pokręcone, połamane.

Słuchałem tej płyty i powiem szczerze sprawiało mi to ból bo tam nie ma żadnego punktu zaczepienia. Każdy kawałek to zbiór polepionych dźwięków.

Ona mówi usiądź wygodnie ja polepie i zlepie w jedną część tu muszę naderwać tu muszę zszyć byś mógł we mnie odtąd żyć. Próbowałem zmierzyć się z tym albumem wielokrotnie i nic z tego. Ja jednak wolę muzykę prostą a takie Człowiekskrywazło jest tak samo trudne jak granie na oboju.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny

pp3088 3 lata temu

Wpisałem nazwę ostatniej płyty na jutubie i mnie zaintrygowało. Nietypowy, niestandardowy black metal. Będzie sprawdzane. Bardzo dziwne granie, już je lubię.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Hajasz 3 lata temu

pp3088 pisze:
3 lata temu
Bardzo dziwne granie, już je lubię.
Mnie zawsze zastanawia jak można lubić coś czego się nie słyszało ? :shock:
GRINDCORE FOR LIFE
dj zakrystian
Tormentor

dj zakrystian 3 lata temu

Pamiętam jak ściągnąłem debiut za free, bardzo fajny atmosferyczny black, trochę pod Burzum ale jednak dość nietypowy. Trzeba sprawdzić pozostałe.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem

Wróć do „Black Metal”