Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5285
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#51

Hajasz 2 lata temu

Pewnie to tylko moja chora wyobraźnia mi podpowiada, że ów goście musieli się mocno zasłuchiwać w rodakach z Misanthrope bo nowy album to z twórczości tegoż czerpie prawie wszystko. Począwszy od maniery wokalnej a skończywszy na brzmieniu i pracy gitar. Fajnie to płynie i jedyne co odrobinę razi to te sztuczne gary. Ciągle i tak najlepszy jest ich debiut ale tu zagrali dosyć swobodnie a kiedy wchodzą zagrywki jak te kiedy grają riify rodem z DMDS, które świetnie są łączone z awangardą i o dziwo całość się trzyma kupy to wtedy jest zajebiście. Ten album spinają przede wszystkim wokale i tu robota wykonana bardzo fachowo. Skończyło się pajacowanie na akordeonach i innych wsiowych instrumentach a zaczęło poważne granie. Chciałem poszydzić ale nie ma zbytnio nad czym bo odegrać struktury Misanthrope na black metalową modłę to nie lada wyzwanie a tym skurwielom to się udało.
GRINDCORE FOR LIFE

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17508
Rejestracja: 7 lata temu

#52

yog 2 lata temu

Całe to BMH to spoko granie, słuchałem przez parę dni ich płyt i tak po 4 czy 5 razy każda poszła, no i przyjemnie. Zostawiłem sobie tylko tę kolaborację do sprawdzenia i tak chyba ze dwa lata mijają powoli, a mi się ani wrócić do tego nie chciało, ani tej kolaboracji sprawdzać i to trochę jak dla mnie świadczy o tej kapeli. Spoko jak leci, ale nie tęsknisz zupełnie. Do KPN to oni, niestety, startu nie mają.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor
Posty: 1695
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Kalisz

#53

brzask rok temu

Nowa płyta ,Devotio' bardzo dobra .... a kolaboracja czyli Pale Riders jest wręcz zajebista. Słucham i słucham i za każdym razem zachwyt. Pan Waggener jak wjeżdża ze swoimi pomysłami i wokalami to czapki z głów - mam przed oczami banitę wyjętego spod prawa w spoconym kowbojskim kapeluszu.. To połączenie bm z klimatem pachnącym takim powiedzmy rockabilly wypadło pięknie.
Starsze płyty sprawdzałem kilka razy ale jakoś nigdy bez zachwytów... twierdząc, że to taka gorsza kopia Peste Noire...
No i w końcu chwyciło!
There's something growing in the trees__Through time war prevails_____Wśród jeszcze żyjących kłamstw,
I think it's a different me
________Thoughts fears cast aside_____Gnębiących ten Biały Ląd..
____Face the consequence alone
____With honour - valour - pride
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17508
Rejestracja: 7 lata temu

#54

yog rok temu

Podobno reedki w Osmose mają wyjść, jest już pre-order pierwszego albumu na cd i lp.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor
Posty: 1695
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Kalisz

#55

brzask rok temu

Jest i też pre-order w Osmose na trzeci 'Bréviaire du chaos' cd/lp

edit - "wkrótce też i w ft", pytałem
There's something growing in the trees__Through time war prevails_____Wśród jeszcze żyjących kłamstw,
I think it's a different me
________Thoughts fears cast aside_____Gnębiących ten Biały Ląd..
____Face the consequence alone
____With honour - valour - pride
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17508
Rejestracja: 7 lata temu

#56

yog rok temu

Wkrótce jest już.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor
Posty: 1695
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Kalisz

#57

brzask rok temu

Zamówione
ależ to jest piękne w swej prostocie i brzydocie!:)
licze na plakat, który powinien się znaleźć w tym wydaniu 'Ab Origine Fidelis'
Obrazek
There's something growing in the trees__Through time war prevails_____Wśród jeszcze żyjących kłamstw,
I think it's a different me
________Thoughts fears cast aside_____Gnębiących ten Biały Ląd..
____Face the consequence alone
____With honour - valour - pride
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor
Posty: 1695
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Kalisz

#58

brzask rok temu

Jest reedycja drugiego albumu czyli Le Grand Suicide na czarnym (200 sztuk), czerwonym (298 sztuk) winylu oraz na CD.
Dystrybucją zajmuję się Osmose a za chwilę u nas ft i mv.
There's something growing in the trees__Through time war prevails_____Wśród jeszcze żyjących kłamstw,
I think it's a different me
________Thoughts fears cast aside_____Gnębiących ten Biały Ląd..
____Face the consequence alone
____With honour - valour - pride

Wróć do „Black Metal”