Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6228
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Moon

#1

Vexatus 6 lata temu

Obrazek
Moon to utworzony w 1996 roku poboczny blackmetalowy projekt muzyków znanych z zespołów Christ Agony (Cezar, Blackie) i Vader (Docent). Zespół zakończył działalność w 1999 roku i reaktywował się 10 lat później już bez Docenta (z przyczyny oczywistej). Płyty "Lucifer's Horns" wydanej po reaktywacji nie mam i chyba nie słyszałem (pewnie nie, skoro nie pamiętam :)). Płyt z Docentem słucham od czasu do czasu i bardziej mi się to podoba, niż większość materiałów jego macierzystego zespołu.

Obrazek
Skład:
Cezar - Vocals, Guitars (1996-present) Christ Agony, ex-Gilotyna, ex-Whispers, ex-Nox Lunaris (live), ex-Union, HimAir, Topielica, Xul, ex-Seth
Mścisław - Bass, Vocals (2009-present) Abusiveness, Biały Viteź, Deivos, Dira Mortis, Graveland, Pripegal, Ulcer, Xaos Oblivion, ex-Blasphemy Rites, ex-Perdition, ex-Blaze of Perdition, ex-Christ Agony, ex-Profundis, ex-Eclipse, ex-Engraved (live), ex-Desaster
Wizun - Drums (2009-present) Abusiveness, Deivos, Dira Mortis, Graveland, Straight Hate, Ulcer, ex-Parricide, ex-Blaze of Perdition, ex-Christ Agony, ex-Squash Bowels, ex-Azarath (live), ex-Eclipse, ex-Engraved (live)
Gonthy - Guitars (lead) (2009-present) Abusiveness, Soul Snatcher, ex-Twilight
▼ Byli muzycy
Blackie - Bass, Vocals Kohorta, ex-Frost, ex-Christ Agony, ex-Slave, ex-Third Degree, ex-That's All She Wrote
Doc - Drums (R.I.P. 2005) ex-Slashing Death, ex-Vader, ex-Hunter (live), ex-Dies Irae, ex-Unborn, ex-Yattering (live), ex-Atrocious Filth, ex-Deadbambi, ex-Dyktator, ex-Overdub Trio, ex-Skandal, ex-Sweet Noise
Marek "L. Rambo" Matkiewicz - Drums ex-Dar Semai, ex-Demise, ex-Damnation, ex-Enter Chaos, ex-Harmonogram
Heyron - Guitars
Dyskografia:
1997 - Daemon's Heart
1999 - Satan's Wept
2010 - Devil's Return [kompilacja]
2010 - Lucifer's Horns




MA: https://www.metal-archives.com/bands/Moon/6397
BC: https://paganrecords.bandcamp.com/music
BC: https://witchinghourproductions.bandcamp.com/music
Raw Black Metal w rowie!!!

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17492
Rejestracja: 7 lata temu

#2

yog 6 lata temu

za 20 zeta był winyl tego ostatniego albumu w witching hour a i tak się bałem kupić (nie z powodu witching hour akurat w tym przypadku)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2679
Rejestracja: 7 lata temu

#3

dj zakrystian 6 lata temu

Jak Christ Agony lubię, szczególnie ten wczesny, tak Moon do tej pory nie znam. Nie lubię słuchać z jew tuba a na zakup płyty w ciemno też mnie nie stać, bo kebaba wolę zamówić :D
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17492
Rejestracja: 7 lata temu

#4

yog 6 lata temu

dj zakrystian pisze:
6 lata temu
Jak Christ Agony lubię, szczególnie ten wczesny, tak Moon do tej pory nie znam. Nie lubię słuchać z jew tuba a na zakup płyty w ciemno też mnie nie stać, bo kebaba wolę zamówić :D
święte słowa z tym kebabem :D
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6228
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#5

Vexatus 6 lata temu

yog pisze: za 20 zeta był winyl tego ostatniego albumu w witching hour a i tak się bałem kupić
Nie lękaj się... :) Tej najnowszej płyty nie kupiłem/nie słyszałem, bo jakoś nie mam na nią ciśnienia - nie spodziewam się na niej znaleźć niczego ciekawego.
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17492
Rejestracja: 7 lata temu

#6

yog 6 lata temu

Też tak uznałem właśnie i pomyślałem, że ani tego nie będę słuchał, ani wielka z tego inwestycja nie będzie ;p Zresztą chuj w dupę Witching Hour, także kiedyś sobie sprawdzę pierwsze pełniaki, ale też ciśnienia nie mam póki co :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Wróć do „Black Metal”