Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

Re:

#251

dj zakrystian 3 mies. temu

Zsamot pisze:
3 mies. temu
Z drugiej strony skoro ma frajdę- super. Szkoda, że nie ma już ochoty na granie na perkusji. Z drugiej strony- ważne, by był zrealizowany. Ja nie muszę tego kupić. ;-)
A skąd wiadomo, że porzucił perkę? To był jeden z najlepszych paukerów w black metalu, poziom Frosta czy Blomberga. A tych ambientów z ciekawości posłucham.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem

Tagi:
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#252

Hajasz 3 mies. temu

dj zakrystian pisze:
3 mies. temu
Zsamot pisze:
3 mies. temu
Z drugiej strony skoro ma frajdę- super. Szkoda, że nie ma już ochoty na granie na perkusji. Z drugiej strony- ważne, by był zrealizowany. Ja nie muszę tego kupić. ;-)
A skąd wiadomo, że porzucił perkę?
Bo zaczął tworzyć "ambient". Ostatnio nawet pisał mi, że wiesz obudziłem się rano, zjadłem śniadanie i pomyślałem co tu nagrać aby nic nie nagrać, nie wykosztować się i aby jeszcze blackowe pedalstwo łapnęło i wiesz co stwierdziłem, że ambient to jest to co od zawsze chciałem tworzyć. Wiesz okładka z krajobrazem najlepiej z północy, podobny tytuł i poszczególne kawałki a reszta się sama zrobi.
Nic dodać nic ująć. Kiedy black metalowcy nie mają już nic dopowiedzenia to zaczynają nagrywać płyty, gdzie jedynym nieodzownym instrumentem jest laptop z nadgryzionym jabłkiem.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#253

dj zakrystian 3 mies. temu

Tu się zgodzę. Blek metalowcy nie potrafią w ambient. I taką muzę wbrew pozorom, trudno zrobić tak, by była interesująca. Bo wyklepać na kompie kilka fajnych brzmień z FL studio, to nie wszystko.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3774
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#254

Zsamot 3 mies. temu

dj zakrystian pisze:
3 mies. temu
Zsamot pisze:
3 mies. temu
Z drugiej strony skoro ma frajdę- super. Szkoda, że nie ma już ochoty na granie na perkusji. Z drugiej strony- ważne, by był zrealizowany. Ja nie muszę tego kupić. ;-)
A skąd wiadomo, że porzucił perkę? To był jeden z najlepszych paukerów w black metalu, poziom Frosta czy Blomberga. A tych ambientów z ciekawości posłucham.
Temat się przewijał w wywiadach Ihsana, który wspominał, ze studio tatuażu pochłonęło Tryma. Poza tym z całej trójki, tylko wspomniany lider cokolwiek robi. Reszta? Od lat milczy. Nawet gościnnie nie zagra. To chyba najlepsze świadectwo.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 579
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Midian

#255

TheAbhorrent 2 mies. temu

Klarownie w sprawie nowego albumu EmperoR: https://blabbermouth.net/news/ihsahn-st ... -nostalgia
Obrazek
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1693
Rejestracja: 6 lata temu

#256

porwanie w satanistanie 2 mies. temu

Rozsądny facet.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#257

Wędrowycz 2 mies. temu

Za to podejście szanuję mocno, bo to byłoby już całkowicie bez sensu. Koncertują i dobrze im to wychodzi, kto chce zobaczyć na żywo ma szansę. Nowy album najpewniej i tak nie sprostałby oczekiwaniom, więc i po co próbować na siłę.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#258

dj zakrystian 2 mies. temu

Wyszedłby kolejny hipsterski album Ihsana, to już nie te czasy. Chociaż taki Beherit dowalił powrotnym Engram.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#259

Wędrowycz 2 mies. temu

Beherit to wyjątek od reguły, fakt.
Odium Humani Generis
HUMAN
Tormentor
Posty: 1566
Rejestracja: 7 lata temu

#260

HUMAN 2 mies. temu

Chyba wreszcie posłucham debiutu Emperor w całości .
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#261

Wędrowycz 2 mies. temu

Aż jestem ciekaw opinii @HUMAN ;) W końcu nie Twoje klimaty zupełnie.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#262

yog 2 mies. temu

Panowie szanowni, metale kochane, Engram to ma 15 lat.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#263

Wędrowycz 2 mies. temu

No ma, tylko to co to wnosi lub zmienia?
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#264

yog 2 mies. temu

To, że łatwiej się wraca po 15 latach, niż po 30.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#265

dj zakrystian 2 mies. temu

Wyszła po sporej przerwie. Emperor ma chyba dłuższą jednak. W każdym razie bardzo wątpliwe, by taka powrotna płyta im się udała. No jeszcze Belus był udanym powrotem.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4183
Rejestracja: 7 lata temu

#266

DiabelskiDom 2 mies. temu

Wychodzi na to, że Ihahahasan też poniekąd nie jest tak rozsądny, jak się wydaje, bo skupia się na pytaniu co by miał nagrać, jak miałoby to brzmieć, kto by się ucieszył itp a Beherit po prostu nagrał to, co im w duszy grało i zrobił to zajebiście. Tu jest clue tematu - nie ważne w jakim stylu, ważne, żeby zrywało papę z dachu.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#267

Wędrowycz 2 mies. temu

To też w sumie racja, jednak mimo wszystko Beherit nagrało black metalowy album, więc zasadniczo trzymali się ram gatunkowych.

Emperorowi to by się nie udało, bo każdy z członków w innych klimatach się obraca, więc chcąc nagrać coś nowego wspólnie musieli by zrobić krążek pod gusta publiki, grając na siłę.
Odium Humani Generis

Wróć do „Black Metal”