"Si Monumentum Requires, Circumspice"
Awatar użytkownika
KorgullExterminator
Master Of Reality

Re: Emperor

Post KorgullExterminator » 4 mies. temu

Polowa to kryminaly po wyrokach z ich bylego i obecnego skladu. Muzycznie lubie, jako ludzi nie szanuje, chociazby za odpierdalanie dziwnych akcji w przeszlosci. Szatan im wiadomo gdzie skoro kogos tam skrzywdzili w przeszlosci.

Tagi:
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor

Post EdusPospolitus » 2 mies. temu

Dawno postów tu nie było to coś skrobnę

Najbardziej podoba mi się z dyski Emperora oczywiście "In the Nightside Eclipse", ale też..."Prometheus". Myślę, że to jednak kwestia tego, że mocno te płyty katowałem grając kiedyś godzinami w Spellforce'a i gdzieś tam pozostała nostalgia. Dziś jak wracam, też się tego fajnie słucha :D

Zdecydowanie później poznałem "Anthems to the Welkin at Dysk", i tutaj niby było ciekawiej i bardziej różnorodnie niż na debiucie, ale po dziś dzień nie mogę zdzierżyć produkcji tego krążka (i ja wiem że to black metyl :D ). Na samym końcu zakupiłem "IX Equilibrium", ale tutaj wrażenia jeszcze słabsze, poza fajną okładką nic mi nie utkwiło w pamięci, chyba muszę odświeżyć. Tylko, że jak biorę się za Emperora to wybór pada na "jedynkę" albo "czwórkę", więc raczej to prędko nie nastąpi ;)
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it

Wróć do „Black Metal”