Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

Perverted Ceremony

#1

Epoxx 6 lata temu

Obrazek

Obrazek

Z racji, że na forum cisza o kapeli, to pora założyć temat o Perverted Ceremony.

Dwuosobowy hord z Belgii grający black/death. Ich zeszłoroczny debiut Sabbat of Behezaël uplasował się u mnie w czołówce, a dokładnie na pierwszym miejscu. Dlaczego ? Mamy tutaj mieszankę Beherit z Drawing Down The Moon oraz Void Meditation Cult. Dużej części pewnie się ten LP nie spodoba. Jednak jeżeli ktoś tęskni za takim graniem to polecam jak najszybciej obadać, bo od pierwszych dźwięków będzie nam towarzyszyć duch starego Beherit i gruz Void Meditation Cult.

Skład:
Morbid Messiah - Drums, Vocals Moenen of Xezbeth
Baron Cimeterre - Guitars, Bass

Dyskografia:
2016 - Sabbat of Behezaël [demo]
2016 - Demo 1 [demo]
2017 - Sabbat of Behezaël
2017 - Perverted Ceremony [EP]
2019 - Nighermancie / Black Candle Invoker [split]
2020 - Cavernous Hallucinations [EP]



MA: https://www.metal-archives.com/bands/Pe ... 3540402584
BC: https://nuclearwarnowproductions.bandcamp.com/music
if you can find it on the internet, it's not underground.

Tagi:
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4124
Rejestracja: 7 lata temu

#2

DiabelskiDom 6 lata temu

Słucham sobie od przedwczoraj i jestem bardzo miło zaskoczony. Lubię Void Meditation Cult a to momentami faktycznie bardzo ich przypomina, wręcz sobie zaraz po sesji z "Sabbat of Behezaël" zapodałem "Utter the Tongue Of The Dead" i jeszcze bardziej rzuciło się to w uszy. Obskurny, brudny black, gruz sypie się na głowę a niemowlę kwili z bólu wywoływanego rytualnym kozikiem.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Metalized
Tormentor
Posty: 417
Rejestracja: 6 lata temu

#3

Metalized 6 lata temu

Tak elegancko brzydalskie, ze aż sie podoba. Kasety tez przyjemnie paskudnie wyglądają. Nada się zatem do kontemplacji. Dobra zmiana i na BL widze dotarła, że takie syfilistyczne rzężenia tematy mają. Popieram. Zaraz będę musiał jakis wysryw z lochu znaleźć nieznany aby zgniliznę forumową szerzyc heh.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#4

yog 5 lata temu

Chciałbym tylko napisać, że panowie mają ładne gadane sampelki z uroczych filmów uczących przykładnego żywota. Mają też kurewsko zatęchłe, piwniczne brzmienie i niezgorsze gitarki.

Nie ma co się jednak oszukiwać - jest to granie dla prostaków i ludzi upadłych. Osoby szanujące swoje gusta powinny trzymać się od Perverted Ceremony z dala, ażeby nie zarazić się syfilisem albo i czym jeszcze gorszym. Kolesie wyglądają na pierdolniętych.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#5

Pioniere 5 lata temu

Przecież w większości wypadków Metal to muza degeneratów, pierdolniętych starców lub sfrustrowanych małolatów, którzy szukają odmienności. No i do tego ostatnio należy doliczyć bandę przeintelektualizowanych hipsterów, wiec chyba wszystko sie zgadza, a osoby "szanujące swe gusta" słuchają klasyki Rocka, co najwyżej.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#6

yog 5 lata temu

Jest jeszcze @Nucleator.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

#7

Nucleator 5 lata temu

No, słyszałem, że też dobrze pojebany typ.
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#8

Wędrowycz 5 lata temu

Odpaliłem pierwsze demko i jest tak jak bardzo lubię, czyli chamsko i obskurnie. Dużo wpływów starego Beherit tu słychać - wszystko huczy, bzyczy i buczy odpowiednio. Napewno się zatem polubimy :twisted:
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#9

yog 5 lata temu

Popularność zespołu rośnie, powstają pierwsze memy.

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4602
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#10

TITELITURY 5 lata temu

Moenen of Xezbeth jest dla mnie jedną z płyt roku, a tutaj nie pasuje mi brzmienie. Za dużo Beherita, jak powiedział Wędrowycz, a Beherit może być tylko jeden, więc choć de facto to muzyka podobna, to tej wersji belgijskiego duetu jakoś nie polubiłem. Co nie zmienia faktu, że dla jakichś tam "fanów cultesów" to pozycja "godna polecenia".
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#11

yog 4 lata temu

19 października 2019 roku, na drugiej edycji festu Never Surrender, nastąpi premiera splita Perverted Ceremony z fińskim Witchcraft o tytule Nighermancie / Black Candle Invoker. Wydawcą oczywiście NWN!

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#12

yog 4 lata temu

Bardzo przyjemny split, po Taranisie wchodzi jak znalazł. Evil jak sam skurwysyn :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6133
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#13

Vexatus 4 lata temu

Kiedyś gdzieś tam poleciała EPka i nawet całkiem nieźle się tego słuchało, ale jakoś kompletnie o nich zapomniałem. Dzisiaj sobie pełniaka odpaliłem i faktycznie bardzo przyjemna muzyka. Kojarzy mi się to trochę nie tylko z wspomnianym tutaj Beherit, ale także z klimatem zbliżonym do Profanatica. Coś mi się wydaje, że będę częściej wracać do tej płyty. ;)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#14

yog 2 lata temu

Kawerniane halucynacje ukazały się co prawda rok temu na kasecie, a prawie miesiąc temu na 7", ale jakoś przegapiłem.

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

#15

Epoxx 2 lata temu

Mogli by jakimś pełniakiem przyjebać, tak samo Moenen.
if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4124
Rejestracja: 7 lata temu

#16

DiabelskiDom 2 lata temu

Odświeżyłem sobie wczoraj pełniaka oraz split z Witchcraft i ciągle świetnie. Chociaż jeszcze świetniej słuchało mi się Moenen of Xezbeth, które także wczoraj włączyłem, jako, że wołało do mnie z półki z plytami. Zajebisty black/doom, podkreślony klawiszem. Dla maniaków rzeczy typu Xantotol, czy starych nagrań Pandemonium, Samael itp to pozycja wręcz obowiązkowa. Chyba dzisiaj znowu posłucham.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Xenophobia
Posty: 95
Rejestracja: 2 lata temu

#17

Xenophobia 2 lata temu

Ten zespół to wybitny dowód na to, że w tych czasach można dać solidnego kopa wzorując się na starej szkole. Mam w posiadaniu ich LP na winylu i muszę przyznać, że ich twórczość wybitnie dobrze mi leży. Panowie zadbali o odpowiednią produkcję i image - wszystko się zgadza. Surowe, rytualne brzmienie podsycone dziwnymi synthami i wolnymi tempami. W porównaniu do nowego szamba wylewającego się z każdej dziury ten zespół to perełka. Życzę im samych sukcesów!
Even if you know the path back
Get lost in the forest
Live by it!

Wróć do „Black Metal”