Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor

Re: Enslaved

Pogan696 8 mies. temu

Cóż można rzec więcej. Nuclear Blast jak toksyczna baba. Ucina jaja, pudruje i ciągnie do hajsu. Nie dojechałem do końca.

Tagi:
Awatar użytkownika
bogusz

bogusz 8 mies. temu

Nie dotrwałem do końca tego albumu, dla mnie momentami tak przesłodzony melodyjkami, że aż mi cukier skoczył :P
o.p.v.e.a
Awatar użytkownika
mork
Tormentor

mork 5 mies. temu

Albumy albumami ale Enslaved pod względem streamingu koncertów to najwyższa jakość, tym razem w dodatku za darmo (Panowie z Katatonia uczyć się urwa!)

It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 4 mies. temu

Niejaki pan Dag Olav Husås nakręcił dla norweskiej TV Haugaland dwunastoczęściowy dokument o Enslaved pod tytułem Heimvegen. Można go znaleźć na jutubie z angielskimi napisami (linki poniżej). Do tej pory wrzucono 10 z 12 części (od 14 do 30 minut każda).

Reszta:
► Pokaż

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor

Nebiros 4 mies. temu

Że też się ludziom chce takie coś oglądać...
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 4 mies. temu

To i ostatnie 2 części dorzucam, skoro się pokazały:
► Pokaż

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
mork
Tormentor

mork 2 tyg. temu

Szykuje się live DVD:

It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
pitbull
Master Of Puppets

pitbull tydzień temu

:) jeśli chodzi o Enslaved, to zacząłem ich poznawać od albumu RITTIR i Axiomy. Te albumy mi najlepiej weszły i do dziś je słucham. Reszta wydawnictw jakoś jeszcze mnie nie zaobsorbowała.
KRZYSZTOF KAROŃ: www.historiasztuki.com.pl www.wiedzaspoleczna.pl kanał www.youtube.com/HISTORIASZTUKI2011 oraz czwartkowe programy z Krzysztofem Karoniem o 19:00 w telewizji wRealu24.pl https://www.youtube.com/channel/UCiwsDg ... Q/featured
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator

Wędrowycz 2 dni temu

Troszkę szok, bo słuchasz od momentu kiedy panowie zaczęli przynudzać :D jak to Ci wchodzi to sprawdzaj @pitbull wstecz, zdecydowanie!

PS: poprawione ;)
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

DiabelskiDom dzień temu

Nie tego koleżkę oznaczyłeś, Jasiu :)
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny

CzłowiekMłot dzień temu

Widać, że piątunio pokonuje najsilniejsze jednostki heh. Skoro już tu jestem w temacie napiszę, że kiedyś lubiłem bardzo album "Isa", niestety dalej nie zachwyciło i już nie śledzę, a i początków nie znam jak i się nie znam na black metalu.
Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor

Pogan696 dzień temu

Enslaved to, ta z nielicznych kapel, której twórczość trzeba poznać od początku do końca, żeby zrozumieć progres. Od początków mieli dość niekonwencjonalne podjecie do gatunku. W pewnym momencie za bardzo chcieli być Pink Floyd z Norwegii w konwekcji black/viking. O ile brnęło to w stronę black to miało to ręce i nogi, to później rozjechały im się im giry. Po Vertebrae to norweskie Grammy i kupa z wąsem. Od lat czekam na ich wpierdol w stylu Monumension czy Mardraum (Beyond the Within), ale dostaje plastik z metro chórkami. Byłem turbo fanem przez lata.

Wróć do „Black Metal”