Vexatus
Tormentor
Posty: 6510
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Witchblood

Vexatus 6 lata temu

Obrazek

Obrazek

Witchblood to utworzony w 2008 roku bawarski hord grający całkiem przyjemny Black Metal, którym dowodzi niejaka Iron Meggido odpowiedzialna za większość instrumentów i wokale. Pani nagrywa studyjnie wszystko oprócz bębnów, a na żywo wspomaga się zaprzyjaźnionymi grajkami. Na koncie demko, EPka i dwa pełniaki. Jak to wypada na żywo można zobaczyć na poniższym filmie z koncertu w SVB.Skład:
Iron Meggido - Bass, Guitars, Vocals Hekseri, Idis Örlög, ex-Deathronation, ex-Extinction Agenda (live), ex-Cold Northern Vengeance (live)
Bludgeoning Blastus - Drums
▼ Byli muzycy
L'Hiver - Drums Höllenpoetik, Kolac, Winterblut, Murder (live), ex-Krieg, ex-Nargaroth, ex-Slaughter Command, ex-Seeds of Hate, ex-Wolfthorn, ex-Caedes (live), ex-Moredhel (live)
▼ Muzycy koncertowi
Heretic Carnifex - Bass

Stiff Old - Guitars Deathronation, ex-Embodied Grief, ex-Worship (live)
Dyskografia:
2009 - Witchblood [demo]
2012 - Blood and the Elements [EP]
2014 - Hail to Lyderhorn
2016 - Sorceress of the Black Sun

MA: https://www.metal-archives.com/bands/Wi ... 3540291885
Wrócę z bejsbolem... :twisted:
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3122
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan 5 mies. temu

Trzeci album "Swords and Sorcery" tnie i kąsa niczym tytułowy miecz. Całość nie dość że zapodana na starą nutę to jeszcze dziewczyna dysponuje bardzo różnorodnymi wokalami tworząc naprawdę opętane partie, różnorodnością utworów potwierdzając swoją muzykalność. Album został rozszerzony o bonusy w postaci kawałków z demo i szczerość takiego kawałka jakim jest "Witchblood" kładzie mnie na łopatki. Witchblood wydało kolejny świetny materiał… warto więc powoli uświadomić sobie, że krążki, w których maczała paluchy Iron Megiddo są naprawdę warte przesłuchania.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.

Wróć do „Black Metal”