Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor

Re: Sigh

TITELITURY miesiąc temu

Bardzo dobra, ale na okoliczność nowej płyty w odtwarzaczu pokręciły się trochę te wcześniejsze, które mam, a w empechujkach te, których jeszcze nie mam i moim zdaniem nie jest to płyta znacząco lepsza od In Somnaphobia oraz dwóch następnych z naciskiem na Graveward, którą bardzo lubię, a o której nie wiem zupełnie dlaczego Mirai powiedział gdzieś, że uważa za jeden ze słabszych materiałów w dyskografii swojej kapeli. Jest inna, czuć tę świeżość, ale aż do Gallows Gallery bym się nie cofał. W mojej opinii ten zespół cały czas wydaje dobre płyty, więc nie patrzę na Shiki w kategoriach jakiegoś powrotu do formy po mniej udanych wydawnictwach.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.

Tagi:
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

DiabelskiDom miesiąc temu

Oczywiście, dlatego podkreśliłem, że te pomiędzy nową a Gallows Gallery są również bardzo dobre, i skupiłem się na tym, że odświeżyli formułę wracając mocniej do metalu. Sam bardzo lubię w zasadzie każdy album, ale jednak nie wszystkie w równym stopniu, stąd też opinia taka, a nie inna. Moim zdaniem nówka to czołówka, powiedzmy pierwsza czwórka, może piątka najlepszych płyt.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor

kurz miesiąc temu

Nowa płytka przesłuchana ze trzy razy. Pierwsze wrażenie dobre, następne odsłuchy nie powiększyły pozytywnego odbioru, ale i nie zepsuły. Wpierdolu dla powyższych panów @DD/T nie będzie. Saksofon, jeżeli to saksofon, nie w moim guście, melancholijnie coś tam sobie przygrywa. Japońce nadal mają pazur, robią to kosztem szaleństwa.
Według mojej oceny to nowoczesny metal. Hipotetycznego pedalstwa nie zauważono.
Ocena 3+/4- według normalnej szkolnej skali sprzed 35 lat.
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor

brzask miesiąc temu

Kurz miałeś się odnieść do projektu Pestek czyli Vouivre a nie pierdolić o saksofonie:)
Przepraszam za pisanie nie na temat, jestem pasażerem i degustuję
'napuchną mną drzewa'
'Od dobrych kilku lat...'
'The cult of Heroes our religion, our world is one of strife
Nature our new righteous order, Free and Proud and Wild'
'There's something growing in the trees
I think it's a different me'

Wróć do „Black Metal”