Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6244
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Aska

#1

Vexatus 6 lata temu

Obrazek
Wpadłem na forum, żeby podzielić się wrażeniami z któregoś tam pod rząd odsłuchu pełniaka "Där vanvett gror", a tu okazało się, że tematu nie ma. :) A jestem na 99% pewien, że już zakładałem. :?:

Aska to szwedzki projekt, w którym udzielał się niejaki Pisk. Na koncie jakieś demka, 2 splity i wspomniany wyżej pełniak, który też nie jest jakoś specjalnie monumentalnym dziełem, bo ma tylko 34 minuty. Aska to projekt dość specyficzny, bo łączy szeroko pojęty prosty Raw Black Metal z Noise. Choć może nie tak do końca łączy, bo z głośników dobiega albo BM albo Noise, ale i tak jest fajnie. :) "Där vanvett gror" to płyta dla zwolenników prostego BM, dla reszty świata już niekoniecznie. :)

Obrazek
Dyskografia:
2003 - Förintelsehymner [demo]
2004 - The Purest Cold Precision [split]
2006 - Aska / Hypothermia [split]
2007 - Där vanvett gror
2011 - Kryp [demo]

Skład:
Pisk - Everything (2003-2011) ex-Demoriel, ex-Veinen



MA: https://www.metal-archives.com/bands/Aska/18059
Raw Black Metal w rowie!!!

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17508
Rejestracja: 7 lata temu

#2

yog 6 lata temu

Na 99% nie było tematu, może na starym. Tutaj mam najebane 1100 postów w black metalu, w 3/4 wątków w dziale i nic takiego sobie nie przypominam.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6244
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#3

Vexatus 6 lata temu

O Aske chyba @Pioniere wspominał w jakimś temacie, kiedy pytałem o projekty podobne do Ildjarn i jestem prawie pewien, że zakładałem jakos krótko potem temat, ale najwyraźniej coś mi się pomyliło. :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6244
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#4

Vexatus 6 lata temu

Pełniak "Där vanvett gror" na winylu dotarł dzisiaj. :twisted: :twisted: :twisted: Jest to chyba najbardziej ascetycznie wydana płyta jaką miałem przyjemność trzymać w rękach, ale idealnie pasuje do jej siermiężnej zawartości muzycznej. :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17508
Rejestracja: 7 lata temu

#5

yog 5 lata temu

Słyszałem kieeeeeedyś demo Förintelsehymner i ledwo pamiętam, że w ogóle miałem z tymi rogatymi szaleńcami do czynienia, więc niestety rzetelnie polecić zespołu nikomu nie mogę. Ot se grali.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6244
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#6

Vexatus 5 lata temu

Raczej se grał, bo Asia to była jednoosobowa horda. ;)
Raw Black Metal w rowie!!!

Wróć do „Black Metal”