Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

Re: Immortal

DiabelskiDom 2 lata temu

A Beyond the North Waves jaki przebój! Ile się przy tym człowiek za małolata wybawił!
Panzer Division Nightwish

Tagi:
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator

Wędrowycz 2 lata temu

deathwhore pisze:
2 lata temu
No bo sons najlepsze, od dawna to mówię, tylko jeszcze do tego nie dojrzeliscie
+2 - akurat nie wiem dotąd czy najlepsze, ale napewno jedno z najlepszych ich wydawnictw.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor

Vortex 2 lata temu

At the Heart, później Damned i Sons, ta trójka wystarczy mi aby nacieszyć się tą kapelą do cna.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 6 mies. temu

W świetle najświeższych informacji zaktualizowałem info o dyskografii, okazuje się bowiem, że EP-ka Immortal wyszła już po debiutanckim albumie - ze względu na opóźnienia ze strony tłoczni, to jest 18 sierpnia 1992, a nie w roku 1991, jak podaje nieomylne MA ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Zsamot 6 mies. temu

Vortex pisze:
2 lata temu
At the Heart, później Damned i Sons, ta trójka wystarczy mi aby nacieszyć się tą kapelą do cna.
Kolejność z preferencją na Sons... Ale owszem, te 3 są u mnie najchętniej słuchane.
Allah jest wielki, ale B-52 też jest duży.
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor

EdusPospolitus 2 mies. temu

Jakieś tam kolejne brudy
Członkowie Immortal, Demonaz i Horgh, niedługo wytrzymali w zgodzie zjednocześni przeciw Abbathowi, który kilka lat temu odszedł ze składu i próbował sądownie uzyskać wyłączne prawa do nazwy zespołu (który wspólnie założył z Demonazem w 1990 r.). Sąd nie przychylił się jednak wtedy do jego wniosku. Tym samym Demonaz w 2019 r. uzyskał wyłączne prawa do komercyjnego wykorzystywania nazwy w drodze patentu, jednak - jak się okazuje - Horgh podważył wtedy ten ruch podkreślając, że zbyt długo pracował w zespole wspólnie budując z pozostałymi jego markę, by mu to prawo odbierać. Teraz sąd przyznał mu rację i tym samym Demonaz stracił dopiero co uzyskaną wyłączność. Nie zgadza się z tą decyzją twierdząc, że powinien ją zachować jako jedyny oryginalny członek obecny na wszystkich płytach. (Wygrany) Horgh twierdzi natomiast, że ma nadzieję, iż "w długim terminie uda im się zostawić ten problem za sobą" i "że zespół wystąpi jeszcze na żywo."
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor

Nebiros 2 mies. temu

Jaka romantyczna historia.
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Zsamot 2 mies. temu

Wygrają nazwę- po 1/2- ale chcą grać razem??? Gdzie tu logika?
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator

Wędrowycz 2 mies. temu

Kurwa, ale to żenujące.

Odnośnie Immortal natomiast wczoraj leciało "Battles In The North" i dalej bardzo lubię ten materiał. Wszyscy narzekają na to, że tak bardzo ma spieprzone brzmienie, a moim zdaniem właśnie w tym tkwi swoisty urok. Jest to surowy ekwiwalent zamieci śnieżnej w black metalowej formie. Jak tak słucham, to chyba faktycznie najjaśniejsze punkty tego albumu to pierwszy i ostatni kawałek, choć w riffach sporo się tu dzieje w większości kawałków.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Zsamot 2 mies. temu

A ja najbardziej lubię "komercyjny" okres. Pierwsze płyty non stop słuchane u kumpli, wtedy Morbid Noizz, jeszcze z siedzibą w Poznaniu, stanowczo nie dbał o dystrybucję do mniejszych miast. A koleś w Gnieźnie wychodził z założenia, ze przywozi cały katalog, ale po 1 sztuce... Dopiero jak zeszło, to następne przywoził. ;-)

Miały i mają klimat te stare rzeczy. Nawet te komiczne klipy. To ich styl, ich ekspresja.

Z nowszego etapu to chyba najmniej udana to "Damned in black", mimo paru genialnych utworów. "Sons...

Pamiętam szok, jak zobaczyłem okładkę do "At the Heart of Winter", a potem usłyszałem ich, od razu ten album mnie "kupił".
dj zakrystian
Tormentor

dj zakrystian 2 mies. temu

Zsamot pisze:
2 mies. temu
A ja najbardziej lubię "komercyjny" okres. Pierwsze płyty non stop słuchane u kumpli, wtedy Morbid Noizz, jeszcze z siedzibą w Poznaniu, stanowczo nie dbał o dystrybucję do mniejszych miast. A koleś w Gnieźnie wychodził z założenia, ze przywozi cały katalog, ale po 1 sztuce... Dopiero jak zeszło, to następne przywoził. ;-)

Miały i mają klimat te stare rzeczy. Nawet te komiczne klipy. To ich styl, ich ekspresja.

Z nowszego etapu to chyba najmniej udana to "Damned in black", mimo paru genialnych utworów. "Sons...

Pamiętam szok, jak zobaczyłem okładkę do "At the Heart of Winter", a potem usłyszałem ich, od razu ten album mnie "kupił".
No to mam podobnie. Lubię te ich trv początki z szczególnością Pure Holocaust, ale dopiero po AtHoW się obsrałem z uszu. Na drugim miejscu Sons... a Damned... całkiem ok, tylko za dużo tam tresz medyl i popisów ca to Abbath potrafi wybrandzlować na gryfie. No potrafi ciul sporo, tylko to już nie Immortal trochę.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 2 tyg. temu

30 listopada 2020 roku wyjdzie Under the Banner of Blashryrkh. 750 sztukasów, Darkness Shall Rise oczywiście. 6 kaset i dużo innych cudów. 81,99 €

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Wróć do „Black Metal”