Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator

Re: Paysage d'Hiver

Wędrowycz 7 mies. temu

yog pisze:
7 mies. temu
Ceny płyt obawiam się, że nie spadną poniżej tych 70 zł za cd.
W tym jest ból, tym bardziej, że choć oprawy ładne, ale ascetycznie to wydane w senie nie ma mowy o jakiś grubych bookletach czy bajerach. Średnio cedeki u nas z tego co widziałem chodzą na poziomie 90-120 zł za sztukę.
Odium Humani Generis

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 7 mies. temu

79,90, tylko już niewiele im zostało, pewnie domówią przy okazji premiery Im Wald:

https://shop.fallentemple.pl/szukaj.htm ... odprod=tak

Edit: Więcej znowu mają.

W Kunsthall bezpośrednio zdaje się 16,99 euro.

120 zł to winyle z 2LP :) Mam taki self-titled i brzmi przepięknie, dużo lepiej niż słyszałem kiedykolwiek wcześniej, ale faktycznie, bookletu nie ma żadnego.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 5 mies. temu

Wychodzi też reedycja A Haudiga Fluag / Schwarzä Feus & Schwarzäs Isä, czyli splita Lunar Aurora z Paysage D'Hiver z roku 2004. Materiał po raz pierwszy wyjdzie na CD w formie digibooka. Poniżej papier z winyla:

ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator

Wędrowycz 5 mies. temu

Dodatkowo:
They will also start the pre-order of "Das Gletschertor" and "Das schwarze Metall-Eisen" as a split with self on vinyl at the same time. These two songs date back to the "Schattengang" Sessions and where only released on a very limited basis so far.
There will be a wax-sealed version available of this one.

These two songs will be included on the A5 Digibook with Lunar Aurora as bonus tracks.
The Lunar Aurora Side will contain their demos as bonus tracks.
Wersja Digibook będzie zatem dojebana.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 5 mies. temu

Wintherr się podzielił w Invisible Oranges swoimi ulubionymi nutkami z czasów młodości:

http://www.invisibleoranges.com/entry-level-wintherr/

Nie wiem, czy to można wywiadem nazwać, ale jest to nieszczególnie wnikliwe, także jeśli komuś się podobały jego wcześniejsze intrygujące opowieści, to ich za bardzo tu nie znajdzie.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor

pit 5 mies. temu

Ale jakieś info jest. Co śmieszniejsze - Bad Sector i Arvo znacznie bardziej korespondują z tym co teraz robi niż Megadeth, Death Angel i Sepa.
Smurfs don't lay eggs! I won't tell you this again! Papa Smurf has a fucking beard! They're mammals.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator

Wędrowycz 5 mies. temu

"Im Wald" już wyciekło i z tego tytułu Wintherrowi zrobiło się trochę smutno:

Obrazek
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 5 mies. temu

Mi również smutno razem z nim, dlatego prawilnie postanowiłem, że zaczekam na premierę, kiedykolwiek by się nie odbyła. Niestety Das Tor mi sprzątnęli sprzed nosa z Fallen Temple, więc liczę, że nabędę obie za jednym zamachem.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Hajasz 5 mies. temu

Kurwa ale gość to pierdoła. Myślał, że te pendrive, które rozdał w styczniu będą wiecznym sekretem.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 4 mies. temu

Premiera "debiutanckiego albumu" dziadka mroza, 120-minutowego Im Wald - 26 czerwca 2020 roku. Otwarto dziś pre-ordery.
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny

Pioniere 4 mies. temu

24 kwietna nakładem Kunsthall Produktionen ukazała się na winylu pt. Das Gletschertor / Das Schwarze Metall-Eisen kompilacja tychże archiwalnych materiałów demo.

Track-list:
A-side. Das Gletschertor 18:31
B-side. Das Schwarze Metall-Eisen 18:48

ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 4 mies. temu

Wersja winylowa Im Wald to jedyne 4 winyle i 249,90 w Fallen Temple :v

Był jeszcze limitowany wooden box za 69,90 euro w Kunsthall, ale jakoś przegapiłem i już oczywiście wyprzedany, bo jakże. Dla wszystkiego upewniłem się jeszcze u źródła, ale niestety, Paysage d'Hiver cieszy się niegasnącą popularnością wśród tak zwanych flipperów (jak i fanów oczywiście), więc 2 tygodnie po starcie pre-ordera poszło już wszystko. Są wciąż jednak drewniane boxiki kaset i CD.

Odnośnie Das Gletschertor / Das Schwarze Metall-Eisen jeszcze, to pierwszy track pochodzi z kompilacji Schneesturm, zaś drugi oryginalnie ukazał się na kasecie Schattengang, jednakże zabrakło go zarówno na reedycjach CD, jak i winylowych, gdyż - jak podaje Kunsthall - utwór ten został dodany jedynie w celu zwiększenia długości materiału, ale nie był częścią tamtejszego konceptu.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 3 mies. temu

Oficjalne promo Im Wald, pierwszy kawałek z płytki - Im Winterwald:

Album ma premierę za tydzień.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 2 mies. temu

Premiera dwugodzinnego debiutanckiego albumu Paysage d'Hiver już dziś.

Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog tydzień temu

Widzę, że dyskusja o albumie rozgorzała konkretna ;) Może wszyscy podobnie jak ja postanowili, że posłuchają dopiero z fizycznego nośnika? Jeśli tak i są wśród nich winylarze, to informuję, że choć to niby jest nie-limited edition, to na stronie Kunsthall Im Wald na wosku nie ma już z miesiąc, a w Fallen Temple zostały ostatnie 2 sztuki. Trzecia czeka na mnie.

Wróć do „Black Metal”