Sagittarius
Posty: 2
Rejestracja: 5 lata temu

Popioły

#1

Sagittarius 5 lata temu

Obrazek

Regulamin nie zabrania autopromocji więc co mi tam.

Koncept “Popiołów” powstał na przełomie 2010 i 2011 roku. Po kilku latach eksperymentowania z brzmieniem wychodzi materiał “Walls, filaments, nodes, and voids”. W 2017 powstaje EP “IMAGO EFFIGIES”. W tym roku wyszły "Orfizmy". Za muzykę oraz produkcję odpowiada Sagittarius (czyli ja).

Jakoś w 2012 na starego brutala wrzucałem coś z pierwszej epki i ktoś pisał, że jakbym wydał to żebym się pochwalił. No to się chwalę.

Tutaj do kupienia CD: https://popioly.bandcamp.com/

Lub można walić bezpośrednio do mnie na maila: popiolyband@gmail.com

Jak ktoś woli spotify: https://open.spotify.com/album/4TKCdSBFlzoOTReWNcVp77

Skład:
Sagittarius - 2011 do teraz (wszystko) ex-Cień
▼ Byli muzycy
Chorzo - Vocals Cień, F.A.M., ex-Ennorath
Dyskografia:
2016 - Walls, Filaments, Nodes and Voids [EP]
2017 - Imago Effigies [EP]
2018 - Orfizmy [EP]




MA: https://www.metal-archives.com/bands/Po ... 3540426203
BC: https://popioly.bandcamp.com/music

Tagi:
Awatar użytkownika
ourchildrendie
Posty: 35
Rejestracja: 6 lata temu

#2

ourchildrendie 5 lata temu

Muzyka, jak muzyka, ale matko, kto Ci te teksty pisał? Podziwiam odwagę, że puściłes to w siec.
Журавлі ніколи не повернуться сюди
Sagittarius
Posty: 2
Rejestracja: 5 lata temu

#3

Sagittarius 5 lata temu

@ourchildrendie

Czy mogę prosić o konkrety? Konstruktywna krytyka pozwoli mi poprawić pewne rzeczy w przyszłości.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17533
Rejestracja: 7 lata temu

#4

yog 5 lata temu

Z Arkony też się pewnie śmiali po wyjściu Imperium! :P A dziś każdy, choćby w nocy wybudzony, z pamięci zacytuje.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17533
Rejestracja: 7 lata temu

#5

yog 5 lata temu

Słucham sobie tych Orfizmów i muzyka to zacna, choć rzeczywiście w tekstach padają powiedziałbym poniekąd kontrowersyjne stanowiska w formie doktryn ;)

Sama muza to - że tak brzydko nazwę - bardzo nowoczesny atmosferyk, jednak utrzymany w mocno ponurej atmosferze, podkreślającej syzyfowy żywot człowieczy. Mimo dziwacznych czasem tekstów, pod koniec Świątyni Pana już tupałem sobie nóżką, potem się jeszcze kiwnąć głową zdarzyło nie raz przez dwa kolejne kawałki. Bardzo ładna produkcja, tak ładna, że nic teksty nie umykają :D No, ale jak mówię, muzycznie mi się naprawdę podoba, tak w trakcie pierwszego odsłuchu mówiąc. Bardzo przyjemne tremolowane przebieżki melodyjek. Odpaliłem teraz Imago Effigies i raczej mi taki nie do końca wyraźny wokal bardziej odpowiada ;) Pierwsza epka również muzycznie bardzo fajnie.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6279
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#6

Vexatus 5 lata temu

Sagittarius pisze:
5 lata temu
@ourchildrendie

Czy mogę prosić o konkrety? Konstruktywna krytyka pozwoli mi poprawić pewne rzeczy w przyszłości.
Jeśli już koniecznie chcesz konkrety to przez moment pozwolę sobie być szyderczym zwierciadłem i zapytam: Czemu mistrze krzyż w tornistrze?
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
ourchildrendie
Posty: 35
Rejestracja: 6 lata temu

#7

ourchildrendie 5 lata temu

Sagittarius pisze:
5 lata temu
@ourchildrendie

Czy mogę prosić o konkrety? Konstruktywna krytyka pozwoli mi poprawić pewne rzeczy w przyszłości.
Konstruktywnie, to unikaj częstochowskich rymów i lepiej jakbyś się nie silił na głębię i refleksyjność, bo w zestawieniu z tą grafomanią, którą przeczytałem na Metal Archives, to Furia to przy tym Guillaume Apollinaire.

Muzyczka spoko, aczkolwiek inspiracje krakowsko-śląską scenusią aż nazbyt nachalne.
Журавлі ніколи не повернуться сюди
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#8

Szajtan miesiąc temu

Dwa nowe kawałki z nadchodzącego albumu "Purposeless Through Meaning"
I am Satan's generation and I don't give a fukk.

Wróć do „Black Metal”