Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 3716
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Opole

Sothoris

Hajasz 2 lata temu

Obrazek

Obrazek

Sothoris to nowy band na rodzimej scenie. Powstali w Miłosławiu w 2016 roku i grają black metal. Pod koniec września wydali pierwsze nagrania w postaci debiutanckiego albumu Raj Potępiony. Dzisiaj jako, że miałem taki luźny dzień więc posłuchałem tego debiutu dobrych kilka razy. Całkiem fajne granie choć bardziej w klimatach pogańskiego metalu niż czystego black metalu. Nic odkrywczego Sothoris nie oferuje ale jeżeli ktoś lubi początki Thy Worshiper i nie przeszkadzają mu dobre melodie z mgielnego zestawu to album powinien się spodobać. To kolejny materiał, gdzie słychać co wokalista śpiewa a śpiewa po polsku a to dla mnie zawsze duży plus kiedy rozumiem teksty. Może końcówka płyty trochę siada i nie jest tak dobra jak początkowe kawałki ale to debiut więc wszystko albo nic przed nimi. Dobre granie z widokiem na przyszłość. Materiał chłopaki sobie sami fundnęli.

Dyskografia:
2018 - Raj potępionySkład:
Lord Ghash - Bass (2016-present)
Sharghall - Guitars (2016-present)
Hrist - Drums (2017-present)
Hex - Guitars (2017-present)
Raven - Vocals (2017-present)

MA: https://www.metal-archives.com/bands/So ... 3540445824
BC: https://sothoris.bandcamp.com/music
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1199
Rejestracja: 3 lata temu

Belzebóbr 2 lata temu

Wczoraj tego słuchałem robiąc porządki w nowych kradzieżach, i przyznam się, że taki black metal to nawet lubię, polski klimatyczny. Wydaje mi się, że Thy Worshiper to jednak dużo więcej zaśpiewów i wszelakich melodyjnych melodii, tu bardziej wyważone pod tym względem kompozycje, co na plus.
Awatar użytkownika
Metalized
Tormentor
Posty: 414
Rejestracja: 3 lata temu

Metalized 2 lata temu

Wpadło mi to w oko kilka dni temu, posłuchałem i solidne granie. Zbroja nieskalana, zarówno z wrażenia ale też i nie ze śmiechu i zażenowania. Można czasem by i posłuchać, czemu nie

Wróć do „Black Metal”