Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 4910
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej

Genocide Kommando

Vexatus 4 lata temu

Obrazek
Genocide Kommando to francusko-portugalski duet, w który zaangażowani byli muzycy udzielający się w sporej ilości innych projektów (najbardziej znane to chyba Mütiilation, Mortifera i Corpus Christi). Projekt istniał bardzo krótko i pozostawił po sobie tylko jednego pełniaka "Black Metal Supremacy" z 2002 roku. Płyta zawiera nieco ponad pół godziny prostackiego, surowego i rzeźnickiego Black Metalu z prostymi jak konstrukcja cepa riffami, kwadratowymi aranżami i skrzekliwym wokalem. :)

Obrazek
Skład:
Kommander Noktu - Guitars, Bass, Vocals (2002-?) Mortifera, ex-Celestia, ex-Seyiren, ex-Sick, ex-Mütiilation (live)
Kommander Horrendus - Guitars, Vocals (2002-?) A Tree of Signs, Corpus Christii, Morte Incandescente, Nox Inferi, Son of Cain, Storm Legion, ex-Noctu, ex-Coldness, Subcaos, ex-Decayed (live), ex-Irae (live)

Dyskografia:
2002 - Black Metal SupremacyMA: https://www.metal-archives.com/bands/Ge ... mando/7202
BC: https://moribundrecords.bandcamp.com/music
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 5646
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 4 lata temu

Fajno, że temat o tym projekcie założyłeś. Chętnie sobie odświeżę, bo kiedyś mi się pamiętam podobało, nie słyszałem tego od lat.

Edit: no i sobie odpaliłem tego pełniaka. Jest tak sobie, powiem szczerze. Oczekiwałem większego chamstwa chyba, a tu terroru jakoś mało. Jest faktycznie topornie dość, brudno i na wskroś black metalowo, tyle że niestety bardziej nudno. Teraz to słyszę, że kiedyś faktycznie łykałem wszystko co czarne jak pelikan, a po latach już trochę gust się wyrobił.
Odium Humani Generis

Wróć do „Black Metal”