Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

Re: Oranssi Pazuzu

DiabelskiDom 8 mies. temu

brzask pisze:
8 mies. temu
są zespoły ,których dyskografię warto mieć całą....i dla mnie to z pewnością także właśnie Finowie.
A owszem :)

Obrazek

Trochę ubolewam nad brakiem splitu z Candy Cane w fp, ale z czasem i on dojdzie. Najbardziej metalowy, najcięższy z ich materiałów. Polecam równie dobrze, jak ich odjechane psychodeliki.
Panzer Division Nightwish

Tagi:
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor

brzask 8 mies. temu

Tak, split też jest świetny.
Ja z kolei nie mam jeszcze epki ,,Kevät / Värimyrsky.
'napuchną mną drzewa'
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor

Szajtan miesiąc temu

Nowe daty Oranssi Pazuzu na dwóch koncertach w Polsce.

Obrazek
Only Death is Real
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

DiabelskiDom miesiąc temu

Najlepszy gig z czterech, jakie widziałem. Głównie ostatnia płyta poleciała, ale jak w pewnym momencie z tych bitowych podkładów wjechali z otwieraczem z poprzedniej, to pory z miejsca pełne ejakulatu. A noisowa, rozstrojona końcówka całego występu to było idealne dopełnienie sztuki.

Supporty bardzo pozytywnie, awangardowy folk na start a potem naspidowane rejwy z noise rockowymi wiosłami. Bardzo spoko, ale główna gwiazda ich zmiotła.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor

brzask miesiąc temu

Tak, pomimo tego że w kilku momentach uszy dostały ostry wpierdol na skutek nakładania się przeróżnych efektów i sprzężeń, to bardzo dobry koncert.
Dawno nie widziałem tak przeżywającego i wczuwającego się gitarzysty- gość wręcz fruwał po scenie jakby przyjął konkretną dawkę jakiś specyfików:) Zresztą cała ekipa bardzo dobrze się bawiła ... włącznie z typem od syntezatorów.
'napuchną mną drzewa'

Wróć do „Black Metal”