"Si Monumentum Requires, Circumspice"
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor

Uskumgallu

Post Epoxx » 2 lata temu

Obrazek
Uškumgallu to kolejny projekt założony w 2015 na koncie 2 dema i pełniak z zeszłego roku Rotten Limbs in Dreams of Blood na którym grany jest BM.

Mnie się bardzo album spodobał i umieściłem go w topce 2016 jednak nie każdemu przypadnie do gustu.

Skład:
M.S. - Drums Ash Borer, Serum Dreg, Triumvir Foul, Urzeit, ex-Cerebrate, ex-Lung Molde, Pissblood, ex-Unholy Crucifix, ex-Servile Sect (live)
R.F. - Guitars, Bass, Vocals Adzalaan, Ash Borer, Dagger Lust, Serum Dreg, Triumvir Foul, Urzeit, Utzalu, ex-Cerebrate, Filth Column, Pissblood, ex-Skáphe (live)
▼ Muzycy koncertowi
T.T. - Bass (2016-present) Dagger Lust, Torture Rack, Witch Vomit, Triumvir Foul (live), Miserable, ex-Smut, Pissblood, ex-Utzalu, ex-Dr. Loomis
A - Guitar (2016-present) Ash Borer, Adzalaan (live)
Dyskografia:
2015 - Uškumgallu [demo]
2015 - Mortifying the Flesh [demo]
2016 - Rotten Limbs in Dreams of Blood

MA: https://www.metal-archives.com/bands/U% ... iscography
BC: https://vrasubatlat.bandcamp.com/music
if you can find it on the internet, it's not underground.

Tagi:
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

Post DiabelskiDom » miesiąc temu

Ostatnio znowu miałem falę powrotu do portlandzko-oregońskich muzykantów oraz ich projektów muzycznych i po przypomnieniu Urzeit czy Ash Borer padło znowu na Rotten Limbs in Dreams of Blood. Specyficzna muzyka, najogólniej można to określić jako black metal, ale mglisty i pełen oparów klimat wespół z niezbyt oczywistymi wokalami podbija wartość oryginalności materiału. Hałaśliwe, loopowate interludia, rozmyte w pogłosach i otulające wściekłe tempa dominujące na materiale przywodzą na myśl jakiś dziwaczny, leśny rytuał i lejący się strumieniami deszcz. Tak właśnie, deszcze, ulewny deszcz w gęstym lesie - to jest idealna wizualizacja muzyki zawartej na debiucie Uškumgallu. Wspomniałem o wokalach obsługujący je gardłowy m.in. Triumvir Foul idealnie wtapia się w atmosferę wydawnictwa - dzikie krzyki i desperackie, ale też pełne gniewu zawodzenia pasują tutaj wprost doskonale. Serdecznie polecam, zwłaszcza fanom nieco odmiennego podejścia do blacku.
Panzer Division Nightwish

Wróć do „Black Metal”