Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Re: Gruzja

Zsamot 8 mies. temu

Nie zawodzi, nie zachwyca. Idealny na płytę, z numerem 6 lub 7 , ew. 4 na B stronie. ;-)
Allah jest wielki, ale B-52 też jest duży.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej

Vexatus 8 mies. temu

Ten kawałek został nagrany na potrzeby soundtracku do gry i raczej nie pojawi się na żadnej płycie. Choć w sumie kto ich tam wie... :)
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor

brzask 8 mies. temu

Ja gdzieś czytałem, że kawałki z tej gierki będą na następnej płycie też. Zobaczymy
'napuchną mną drzewa'
'Od dobrych kilku lat...'
'The cult of Heroes our religion, our world is one of strife
Nature our new righteous order, Free and Proud and Wild'
'There's something growing in the trees
I think it's a different me'
Awatar użytkownika
Sacrum_Profanum
Master Of Reality

Sacrum_Profanum 7 mies. temu

brzask pisze:
8 mies. temu
Ja gdzieś czytałem, że kawałki z tej gierki będą na następnej płycie też. Zobaczymy
Z tego co dobrze sklejam nie pomyliłeś się Wrzasku ;).

Premiera wypadła na jakże uroczysty dzień, albowiem wigiłję!

Na temat albumu się nie wypowiadam z prostej przyczyny, nie sprawdziłem go.
Ale że taki pomocny jestem, pełen manier, do kościółka chodziłem jak symulator księdza nakazał i zawsze trzeźwiutko, to się dziele z kolegami z forume linkiem.
Bierzcie i klikajcie play, to jest bowiem... no właśnie co?
Się dowiemy, dla mnie szanse wynoszą 50/50, albo będzie chujowo, albo ok, no może cień szansy na to że zaskoczą na większy + (ale wtedy nie będzie 50/50, a np. 49/49/2) itd.

Cienkie te ostatnie wypierdki Gruzinów, albo jakiś gorszy czas, albo coś się wypaliło i chuj w taki piec w takim układzie.
Ostatnie co mi od nich dobrze siadło to split, o do tego się wraca, jak i do poprzednich 2 i to z przyjemnością.

Może szukają...poszukują, może jebią patenty od Ich Troje, spadek formy i nie ma co dorabiać ideologii do tego.
Spoko jakby się odmulili, bo potencjał od początku mieli spory jak i coś co ich w jakimś stopniu odróżniało, a teraz miałkie to jakieś takie, rozwodnione, a chuj wie, może to efekt inflacji, ataku dywersyjnego, nalotu dywanowego lub całorocznej depresji? Któż wie?

Sztab kryzysowy Państwa polin już swoich zaufanych ludzi by rozwikłać tę zagadkę, może przy okazji uda się odnaleźć Złoty Pociąg, lub pieniądze z komunii belzebobera.
卐 卐 卐 POPEŁNIJ SAMOBÓJSTWO - PRO BONO PUBLICO 卐 卐 卐 BLACK METAL TO KILOF
Awatar użytkownika
Slayer

Slayer 7 mies. temu

Nowy album jakie wrażenia ?

Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Hajasz 7 mies. temu

Slayer pisze:
7 mies. temu
Nowy album jakie wrażenia ?
Sraka ćwierćwiecza.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Zsamot 7 mies. temu

Mocno nierówny ten album/ EP. Są kawałki naprawdę rewelacyjne, ale i takie po prostu wypełniacze. Tych drugich niestety jest za dużo. Może jeszcze obsłucham, ale obawiam się, że zbyt często będę pomijał poszczególne utwory. O ironio, kawałeczek techniawkowy za sprawą gitary jest niezły. Ma klimat. Ogólnie to taki nijaki album o niczym. Nie ma szokowania, a te, co jest, to najlepiej się sprawdza w towarzystwie dobrej muzy. A tej tu nie ma za wiele.
Allah jest wielki, ale B-52 też jest duży.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor

Szajtan 2 mies. temu

Glitchangel to projekt PR ,w którym zgodnie z nazwą eksploruje on elektroniczne brzmienia tyleż okaleczone, co odnoszące się do tego, co transcendentalne. Jest syntetycznie, neonowo i krystalicznie, chociaż nastrój i nie które rozwiązania kompozycyjne najbardziej przypominają Coil z okresu Scatology.
Only Death is Real
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor

Vexatus 2 mies. temu

Zupełnie nie moje klimaty, ale nawet całkiem spoko to brzmi. Ogarnę sobie wieczorem...
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor

Blind 2 mies. temu

Czasem czytam swoje posty sprzed kilku lat i mi głupio :)
Ostatnio zauważyłem, że zaczynam się powoli, powoli do Gruzji przekonywać. Chyba im starszy jestem, tym mniej radykalny. Mają kilka dobrych utworów. Chociaż mi się bardziej to ich nowe wcielenie podoba.
Gdybym za każdy mózg, którego Belzebóbr nie ma, dostawał złotówkę, to miałbym złotówkę.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
miesiąc temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor

Vexatus 2 mies. temu

Przesłuchałem kilka fragmentów tego materiału wrzuconego powyżej i nawet spoko to brzmiało, ale potem zabrałem się za pierwszy materiał i... nigdy więcej.💩
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor

Derelict 2 mies. temu

Szajtan pisze:
2 mies. temu
Glitchangel to projekt PR ,w którym zgodnie z nazwą eksploruje on elektroniczne brzmienia tyleż okaleczone, co odnoszące się do tego, co transcendentalne. Jest syntetycznie, neonowo i krystalicznie, chociaż nastrój i nie które rozwiązania kompozycyjne najbardziej przypominają Coil z okresu Scatology.
Brzmi kwadratowo, kakofonicznie, grafomańsko, czyli dokładnie tak, jak od lat wyobrażam sobie "elektronikę" pisaną/produkowaną przez black metalowca.
Ostatnio zmieniony 25 maj 2022, 20:38 przez Derelict, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor

Vexatus 2 mies. temu

Przesłuchałem po kilkanaście sekund na BC, a potem zabrałem się za "Złote futro"... Mój błąd...

Wróć do „Black Metal”