Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 3529
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Strzałkowo

Luna ad Noctum

Vortex

Obrazek

Obrazek
wikipedia pisze:Symfoniczny black metal z Wałbrzycha, powstały w 1998r. w składzie: Adrian Nefarious, Dragor Born In Flames, Tomas Infamous oraz Noctivagus Ignominous. W 2000 roku ukazało się pierwsze demo formacji zatytułowane Moonlit Sanctum. Rok później ukazał się minialbum pt. Lunar Endless Temptation. Tego samego roku do grupy dołączył drugi gitarzysta Blasphemo-Abyssum Invocat. Latem 2002 roku zespół podpisał kontrakt z wytwórnią Pagan Records. 15 października tego samego roku został wydany debiutancki album studyjny zespołu zatytułowany Dimness' Profound. Płyta została zarejestrowana w olsztyńskim Selani Studio.Wkrótce potem zespół opuścił klawiszowiec Noctivagus Ignominous, zastąpił go muzyk sesyjny - Berdysz z zespołu Hergorn. W 2003 roku zespół podpisał kontrakt z wytwórnią Golden Lake Productions. Firma wydała w Europie debiutancki album formacji. Drugi album studyjny Luna Ad Noctum pt. Sempiternal Consecration został wydany w 2004 roku. Wydawnictwo ukazało się nakładem wytwórni Metal Mind Productions. Nagrania odbyły się w białostockim Hertz Studio. Zimą tego samego roku formacja odbyła trasę koncertową "Black Diamonds Tour". Luna Ad Noctum poprzedzała występy zespołów Asgaard, Hermh. W 2006 roku został wydany trzeci album studyjny grupy pt. The Perfect Evil In Mortal.W 2013 roku, za pośrednictwem niemieckiej wytwórni Massacre Records, zespół wydał czwarty album, zatytułowany Hypnotic Inferno.
Skład:
Dragor - Drums (1998-present) ex-Pagan Fire, ex-Devilish Impressions
T. Infamous - Guitars (1998-present)
AN6 - Vocals, Bass (1998-present) ex-Devilish Impressions
Blasphemo - Guitars (2001-present) ex-Aborticide, ex-Enter Chaos
▼ Byli muzycy
Noctivagus Ignominous - Keyboards (1998-2002)
Dyskografia:
1998 - Moonlit Sanctum [demo]
2001 - Lunar Endless Temptation [EP]
2002 - Dimness' Profound
2004 - Sempiternal Consecration
2006 - The Perfect Evil in Mortal
2013 - Hypnotic Inferno




MA: https://www.metal-archives.com/bands/Lu ... octum/6396
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 5086
Rejestracja: 9 lat temu

DiabelskiDom

Kwintesencja gnoju i plastikowego black metalu z Metal Mind Productions.

Edit, żeby nie było - wiem, że nie wydawał ich MMP, ale to granie to kwintesencja metalhammerowo-mysticowych, miałkich i rzadkich pseudoblack metali. Tak samo jak te wszystkie Naumachie, Devilish Impressions, Thy Disease itp ;)
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 3529
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Strzałkowo

Vortex

Heheh, fajowe co nie, mi to nawet przypomina trochę Vesanie.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 3201
Rejestracja: 9 lat temu

dj zakrystian

Pauker jest kozacki w tej kapeli, serio. Poza tym sama muza raczej sobie leci i niewiele w pamieci zostaje. Brak tam jakiegos punktu zaczepienia.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Lis
Moderator globalny
Posty: 2053
Rejestracja: 9 lat temu

Lis

Luna Ad Noctum? A na co, a po co to komu?
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1596
Rejestracja: 9 lat temu

pp3088

Ten kolo z teledysku wygląda jakby dawał wokale kapeli nu-metalowej. Static-X się nazywali jakoś tak, ale i tak grali ciekawsza muzę niż te plastikowe black-metalowe popłuczyny po kisielu.
Luna Ad Noctum poprzedzała występy zespołów Asgaard, Hermh.
To chyba wyczerpuje temat.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 5403
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

TITELITURY

Lalunia ad noctum. O ile wiem, w metalowym światku sukcesów nie odnieśli. Może jakieś migothki tego słuchały, ale chyba odzew nie był wielki.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Metalized
Tormentor
Posty: 431
Rejestracja: 8 lat temu

Metalized

Rura per rectum. Na żywo widziałem, mam nawet kasetę z debiutem ( nalepka Pagan to brałem w ciemno) a nawet jeszcze kolejny album- tu chyba optymizm w narodzie i a wezmę skoro nic ciekawszego w sklepie nie ma.
reltih
Posty: 1
Rejestracja: 7 lat temu

reltih

XD

czy to wystarczy za komentarz tejże "HORDY"?
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 18355
Rejestracja: 9 lat temu

yog

DiabelskiDom pisze: 7 lat temu Kwintesencja gnoju i plastikowego black metalu z Metal Mind Productions.

Edit, żeby nie było - wiem, że nie wydawał ich MMP, ale to granie to kwintesencja metalhammerowo-mysticowych, miałkich i rzadkich pseudoblack metali. Tak samo jak te wszystkie Naumachie, Devilish Impressions, Thy Disease itp ;)
Ależ jak najbardziej, druga i trzecia płyta tej biedy wyszła w Metal Mindzie ;) Czyli z pierwszą trafili dokładnie tam, gdzie celowali, a wszyscy im po prostu zazdroszczą, że twardo od 20 lat grają w jednym składzie w coraz to bardziej znanych wytwórniach. Nienawistnicy!
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 3201
Rejestracja: 9 lat temu

dj zakrystian

Ten debiut jeszcze ujdzie posluchac jak sie nie ma nic lepszego do roboty. Taki troche wczesny Dark Futeral. Kolejne dwie juz zbyt sterylne i mialkie muzycznie. Zawsze mnie zastanawialo jak mozna miec jakby nie bylo swietny warsztat techniczny a grac tak bez polotu i wyrazu?
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Kosynier
Posty: 87
Rejestracja: 7 lat temu

Kosynier

Smutny temat.