Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6054
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Abysmal Lord

#1

Wędrowycz 4 lata temu

Obrazek

Obrazek

Kolejni war metalowi wykolejeńcy. Jeżeli Blasphemy, Beherit, Archgoat, Teitanblood, Proclamation czy kanadyjski Antichrist robią Wam dobrze, to i napierdalanie dla szatana bohaterów tematu też przypasuje. Kolega @Epoxx już zapodawał mi polecankę tegorocznego pełniaka, ale jeszcze do niego nie dobrnąłem, korzystając z okazji zabrałem się do sprawdzania całej dyskografii, bo przyznam, że dotąd znałem tylko "Disciples of the Inferno". Moim zdaniem również mają wyjątkowo czyste brzmienie jak na tego typu granie. Słychać riffy (!), ale i wszystkie inne instrumenty i to nawet na rehu z 2013 r.

Skład:
R.E. - Bass Grave Ritual, ex-Meathole Infection
J.B. - Drums Grave Ritual, ex-Meathole Infection
Guillotine of Papal Crowns - Guitars
M.C. - Vocals, Guitars Grave Ritual
▼ Byli muzycy
Fernando - Vocals, Guitars Perversion, ex-Joint Custody
Dyskografia:
2013 - Rehearsal MMXIII [demo]
2014 - Storms of Unholy Black Mass [EP]
2015 - Disciples of the Inferno
2018 - Rites of the Inferno [live]
2018 - Abysmal Lord / Crurifragium [split]
2019 - Exaltation of the Infernal Cabal



MA: https://www.metal-archives.com/bands/Ab ... 3540369213
BC: https://abysmal-lord.bandcamp.com/music
Odium Humani Generis

Tagi:
Awatar użytkownika
Metalized
Tormentor
Posty: 417
Rejestracja: 6 lata temu

#2

Metalized 4 lata temu

Jakoś nie posiadam jeszcze nowego materiału, ale poprzednie słucham nader regularnie. Swoja drogą nowy album ma fajna recenzję na metal arch :D jakiś ziutek wycenił na cale 3%- uważam , że to na wyrost haha. Jak to kiedys pisało nie na lansefemie i bany dostawało za to- jebać eklektyków . A AL bdb i tyle. Kilku typów z Abysmala napierdziela tez fajny death metal w Grave Ritual.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2894
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#3

Szajtan rok temu

Trzecia płyta o tytule Bestiary of Immortal Hunger ukaże się 30. grudnia (Hells Headbangers Records).
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#4

Vexatus rok temu

Te dwa udostępnione na BC kawałki z nowej płyty robią całkiem dobre wrażenie - zapowiada się całkiem dobra płyta. Panowie niczego szczególnie odkrywczego i porywającego nie grają, ale w ramach tej ciasnej formuły wypracowali sobie dość charakterystyczny styl. Od razu słychać (i widać) kto gra. ;)

Wróć do „Black Metal”