Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 4689
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Opole

Ceremonial Crypt Desecration

Hajasz 3 lata temu

Obrazek
Yog ostatnio oznajmił, że dotarł do końca drogi z napisem raw black metal i chyba wsiadł do złego pociągu bo to co opisywał przy dźwiękach CCD brzmi jak eleganckie granie. Za nazwą CCD ukrywa się Krigsgaldr (ᛟᛚᛞ᛫ᚷᛟᛞᛋ) odpowiedzialny za całość materiału i muzykę. I tu dochodzimy do momentu kiedy należy się zastanowić po chuj takie coś nagrywać to raz a po drugie co za zjeb to wydaje bo wspomniany projekt zadebiutował dużym albumem.

Lupine Sacrilege Adorned In Rotting Flesh bo o nim mowa to apogeum gówna zwanego surowym black metalem, na który składa się pięć utworów (bez tytułów bo to jednak jakąś forma wyobraźni aby nadać utworom tytuły). To cudo trwa prawie trzy kwadranse a tym czasie usłyszymy brzmienie, którego nie ma, falujący dźwięk, gitarę, która pierdzi kurwa nawet nie rzęzi, bas coś tam plumka na jednej strunie i słychać go kiedy cichnie gitara. Perkusja to kolejny ewenement bo blach nie ma a raczej są niesłyszalne, tomy łupią jakby to były panele podłogowe. Coś w ogóle słychać? Tak i jest to stojący boczny tom. Wokal to kolejny cukierek bo Krigsgaldr śpiewa teksty a całość brzmi jakby przez cały album darł japę aaaaaaaaaaaaaaaa.

Taki to raw black metal zagrany na dwóch akordach plus umpa umpa przez 80% materiału. Jedyne z czego należy się cieszyć to fakt, że ów album wyszedł w srogim limicie 30 szt. Tak, black metal to gówno a wydawanie takich cudaków tylko to potwierdza. Czy może być jeszcze gorzej? Jasne ale, aby się przekonać należy odnaleźć zespół Etah z Danii, którego cała dyskografia to JEDEN kawałek, który był na składaku Into The Pentagram. To tyle w temacie i niech yog ma, że jego ulubiony dział będzie mieć pierwszy 666 tematów.

Skład:
Krigsgaldr (ᛟᛚᛞ᛫ᚷᛟᛞᛋ) - Everything (2019-present)

Dyskografia:
2019 - Lupine Sacrilage Adorned in Rotting Flesh
2019 - Wampyric Rites / Ceremonial Crypt Desecration [split]MA: https://www.metal-archives.com/bands/Ce ... 3540458106
BC: https://apokosmoskhaos.bandcamp.com/music
GRINDCORE FOR LIFE

Wróć do „Black Metal”