Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1120
Rejestracja: 5 lata temu

Re: Burzum

#851

Derelict 2 mies. temu

Próbuję się wkręcić w black metal mniej więcej od 2009 roku i jakoś się nie da.. Chociaż są wyjątki. Np. Mgła, która depcze niemiłosiernie cały ten śmieszny gatunek.
"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#852

yog 2 mies. temu

Mgła wiadomo, ulubiony black metal normików, którzy black metalu nie rozumieją. Gdzie te czasy jak hipsterstwo znało tylko Filosofem i Paracletus? Teraz już pewnie oba scancelowane, a i Mgła dla niektórych za blisko Northern Heritage.

A Burzum? Burzum ma 6 zajebistych albumów i jeden solidny. Absolutna legenda.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1120
Rejestracja: 5 lata temu

#853

Derelict 2 mies. temu

Mgła to black metal dla ludzi, którzy lubią dobry metal, a nie skrzeczenie na koślawych instrumentalach zarejestrowanych gdzieś w kotłowni, bo musi byc kvly :lol:

Varguś nigdy nawet się nie zbliżył to geniuszu chociażby tego:



Na kolana przed potężną Polską Mgłą!



EDIT PS

Zresztą również rodzimy Szron zjada jedną płytą całą dyskografię Vaginusia Pojebusia. Enesy ze Szronu rozjebałyby tego frajera w ustawce z jego kolegami (o ile jakiś ma w ogóle). Taki ze mnie normik black metalowo co kvltuje Szron :lol: Hail Szron! I Jebać Cultesów bo grają gówno.
"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#854

yog 2 mies. temu

Pierwsze cztery albumy Burzum zarejestrowano w jebanym Grieghallen, a nie w kotłowni, a z tekstów o wyższości Szron nad Burzum, to chyba i panowie ze Szron by mieli bekę.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1120
Rejestracja: 5 lata temu

#855

Derelict 2 mies. temu

Mało mnie to interesuje, a teksty w black metalu to już w ogóle mam w dupie, ale skoro pierdololo o tolkienie i kurwa jakieś historyjki o płaczących orkach i inne dark fantasy dla pryszczatych lamerów uważasz za dobre liryksy.... to jednak chyba utwierdzasz mnie w moim przekonaniu, moim uprzedzeniu, że black metalowcy to introwertyczne nerdy nołlajfy :lol: XD
"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#856

yog 2 mies. temu

A czy ja gdzieś napisałem, że uważam teksty Burzum za dobre? No chyba kurwa nie. Bo nie uważam. Kogo obchodzą teksty w black metalu i w metalu w ogóle?

Chyba że mówimy o Samaelu, to rzeczywiście te do Into the Pentagram i Baphomet's Throne są bardzo przekonującymi laurkami do Lucyfera.

Tak, black metalowcy to introwertyczne nerdy nołlajfy. Masz jeszcze jakieś przełomowe odkrycia związane z tym nurtem?
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1120
Rejestracja: 5 lata temu

#857

Derelict 2 mies. temu

Mam, ale będziesz musiał poczekać na książkę, bo trochę tego jest :lol:
"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#858

dj zakrystian 2 mies. temu

Przecież ten numer Mgły to mocny Varguś worship. No, ale są tacy, co wolą epigonów od mistrza. Poza tym jest sobotunio, obstawiam trolling po piwku.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
VVendigo
Posty: 29
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Masurian

#859

VVendigo 2 mies. temu

Derelict pisze:
2 mies. temu
Próbuję się wkręcić w black metal mniej więcej od 2009 roku i jakoś się nie da.. Chociaż są wyjątki. Np. Mgła, która depcze niemiłosiernie cały ten śmieszny gatunek.
:roll:
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1120
Rejestracja: 5 lata temu

#860

Derelict 2 mies. temu

dj zakrystian pisze:
2 mies. temu
Przecież ten numer Mgły to mocny Varguś worship. No, ale są tacy, co wolą epigonów od mistrza. Poza tym jest sobotunio, obstawiam trolling po piwku.
Bzdety Pan gadasz. Wiem, że to gra trochę po vargusiowemu, ale też nie do końca, bo M ma swój wyraźny styl pisania melodii. Od razu słyszysz, że to numer Mgły. Co do varga to akurat w tym przypadku uczniowie przebili nauczyciela. I nie jest to niczym niespotykanym w historii muzyki i w ogóle w historii... No ale jak ktoś ma chujowy gust to woli to śmieszne plumkanie z casio na piwożłopem od czegokolwiek Mgły.
"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#861

yog 2 mies. temu

Podobno Darkside lepiej od Varga w ride cymbal zapierdala, więc sorry fani Burzum, Mgła lepsza...
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
VVendigo
Posty: 29
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Masurian

#862

VVendigo 2 mies. temu

yog pisze:
2 mies. temu
Podobno Darkside lepiej od Varga w ride cymbal zapierdala, więc sorry fani Burzum, Mgła lepsza...
Szkoda dyskusji na temat BM z kimś, kto założył x tematów w kategorii grindcore/hardcore/punk a z bm jakieś 10 ligowe projekty w których nikomu nawet nie chciało się odpisywać xd
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1120
Rejestracja: 5 lata temu

#863

Derelict 2 mies. temu

Ja to w ogóle się zastanawiam, czy gdyby on nie zabił tego drugiego zjeba eurortvagd to czy ktoś by tego w ogóle słuchał w 2024 :lol:
"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#864

yog 2 mies. temu

Przypuszczam, że prędzej by Mgły nie było, niżby Burzum nikt nie słuchał.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1120
Rejestracja: 5 lata temu

#865

Derelict 2 mies. temu

VVendigo pisze:
2 mies. temu
yog pisze:
2 mies. temu
Podobno Darkside lepiej od Varga w ride cymbal zapierdala, więc sorry fani Burzum, Mgła lepsza...
Szkoda dyskusji na temat BM z kimś, kto założył x tematów w kategorii grindcore/hardcore/punk a z bm jakieś 10 ligowe projekty w których nikomu nawet nie chciało się odpisywać xd
A Ty mordeczko ile tematów o bm lub w ogóle o czymkolwiek założyłeś? Chyba równe ziobro, tak więc nie wychylaj sie :D
"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"
Awatar użytkownika
VVendigo
Posty: 29
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Masurian

#866

VVendigo 2 mies. temu

Tak, zero. I co? Ilość założonych tematów ma wartościować użytkownika forum? xd
Awatar użytkownika
Wicih
Fallen Angel Of Doom
Posty: 306
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#867

Wicih 2 mies. temu

Derelict pisze:
2 mies. temu
Próbuję się wkręcić w black metal mniej więcej od 2009 roku i jakoś się nie da.. Chociaż są wyjątki. Np. Mgła, która depcze niemiłosiernie cały ten śmieszny gatunek.
O Jezu, co tu się dzieje xD
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1120
Rejestracja: 5 lata temu

#868

Derelict 2 mies. temu

VVendigo pisze:
2 mies. temu
Tak, zero. I co? Ilość założonych tematów ma wartościować użytkownika forum? xd
Przecież sam baranie przed momentem użyłeś tego argumentu wobec mnie :lol: Oto rozmowa z black metylczykiem w pigułce gwałtu na logice i umyśle.

:lol:
"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"
Awatar użytkownika
VVendigo
Posty: 29
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Masurian

#869

VVendigo 2 mies. temu

Ty za to nie zrozumiałeś do czego piłem w swojej aluzji, więc kto tu jest baranem xd
Szkoda czasu.
Awatar użytkownika
Wicih
Fallen Angel Of Doom
Posty: 306
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#870

Wicih 2 mies. temu

@Derelict skoro od iluś tam lat próbujesz się wkręcić w te muzykę, i jedyna co Ci z niej do tej pory siadało to jakiś najbardziej casualowy band dla ludzi którzy na ogół jej nie słuchają i projekty mgłopodobne to może czas najwyższy pogodzić się z faktem że to nie jest muzyka dla Ciebie?
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1120
Rejestracja: 5 lata temu

#871

Derelict 2 mies. temu

VVendigo pisze:
2 mies. temu
Ty za to nie zrozumiałeś do czego piłem w swojej aluzji, więc kto tu jest baranem xd
Szkoda czasu.
Widzisz, gdybyś nie był baranem, to nigdy byś nie wytoczył takiej "aluzji", bo jest ona po prostu debilna.
"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1120
Rejestracja: 5 lata temu

#872

Derelict 2 mies. temu

Wicih pisze:
2 mies. temu
@Derelict skoro od iluś tam lat próbujesz się wkręcić w te muzykę, i jedyna co Ci z niej do tej pory siadało to jakiś najbardziej casualowy band dla ludzi którzy na ogół jej nie słuchają i projekty mgłopodobne to może czas najwyższy pogodzić się z faktem że to nie jest muzyka dla Ciebie?
A czemu mam niby się godzić z jakimś faktem? Słucham i dalej będę słuchał i sprawdzał jakieś tam nowości. Pogodziłem się z takim faktem, że 99% black metalu jest nie dla mnie, ale ten 1% który mi siada to sobie słucham, i co w związku z tym? W chuj bystry post, zaiste.
"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2976
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#873

Vortex 2 mies. temu

To musi być katorżnicza robota, acz szanuje że ten jeden procent motywuję Cię do dalszych poszukiwań.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1120
Rejestracja: 5 lata temu

#874

Derelict 2 mies. temu

Vortex pisze:
2 mies. temu
To musi być katorżnicza robota, acz szanuje że ten jeden procent motywuję Cię do dalszych poszukiwań.
W pewnym sensie to jest moja "robota", więc nawet żeś trafił.
"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"
Awatar użytkownika
Wicih
Fallen Angel Of Doom
Posty: 306
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#875

Wicih 2 mies. temu

Derelict pisze:
2 mies. temu
Wicih pisze:
2 mies. temu
@Derelict skoro od iluś tam lat próbujesz się wkręcić w te muzykę, i jedyna co Ci z niej do tej pory siadało to jakiś najbardziej casualowy band dla ludzi którzy na ogół jej nie słuchają i projekty mgłopodobne to może czas najwyższy pogodzić się z faktem że to nie jest muzyka dla Ciebie?
A czemu mam niby się godzić z jakimś faktem? Słucham i dalej będę słuchał i sprawdzał jakieś tam nowości. Pogodziłem się z takim faktem, że 99% black metalu jest nie dla mnie, ale ten 1% który mi siada to sobie słucham, i co w związku z tym? W chuj bystry post, zaiste.

Ale ja Ci nie chce czegoś zabraniać, po prostu dziwi mnie twoje podejście. Chciałoby się powiedzieć: jak Ci to sprawia frajdę to sobie słuchaj. Tylko że ty sam przyznajesz że nie sprawia Ci to frajdy, i że mimo to osłuchujesz blekowe nowości żeby znaleźć w nich jeden procent mało black metalowych albumów. Nie bardzo rozumiem, ale okej xd
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1120
Rejestracja: 5 lata temu

#876

Derelict 2 mies. temu

Ale jak mam się przekonać, czy coś jest bekowe, czy nie? Wiem, że już po okładce może mieć przeczucia, ale na boga, nie będę wypierdalał wszystkiego na margines, bo mi się okładka nie podoba. Przy czym większość black metalu ma chujowe kloaczane okładki. Dla mnie to nie problem sie przebijać przez stosy muzy dziennie, bo i tak codziennie szkuam nowych rzeczy, żeby nie wypaść poza "loop" jak to się teraz mówi amerycku. Metal to zaledwie pikuś przy całej reszcie gatunków, które sprawdzam. Ale akurat scen black metalowa mnie mocno ciekawi, bo jest wręcz groteskowa i autodestryktywnaa w swej głupocie. Ktoś tu napisał, że Nikt nie może nagrać lepszej muzyki od Varga, albo może rozszerzając ta hipotezę - nikt nie może uznawać nowszych rzeczy za lepsze od ty Varga. Brzmi jak dogmat religijny.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#877

yog 2 mies. temu

A gdyby ktoś napisał, że nikt już nie skomponuje lepszej muzyki klasycznej od Mozarta, albo nie nagra lepszego jazzu od Davisa, to też by był dogmat religijny równie groteskowy, czy już nie, bo nie dotyczyłby tego śmiesznego black metalu?
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#878

Vexatus 2 mies. temu

VVendigo pisze:
2 mies. temu
Szkoda dyskusji na temat BM z kimś, kto założył x tematów w kategorii grindcore/hardcore/punk a z bm jakieś 10 ligowe projekty w których nikomu nawet nie chciało się odpisywać xd
Ktoś mnie wołał? :D
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1120
Rejestracja: 5 lata temu

#879

Derelict 2 mies. temu

Tak, byłby to dogmat starego pierdziela, pieprzącego trzy po trzy. Równie dobrze można pierdolić, że już nigdy nie będzie lepszeych bokserów od Ali'ego albo od Tysona. Kilka lat wstecz uważano, że nikt nie jest pobić rekordu boksera Rocky'iego Marciano 49-0 i zonk, bo zrobił to murzynek 165 w kapeluszu Floyd mayweather zdobyając rekord 50-0. Co prawda na bumie bokserskim macżulerze, ale i tak się liczy.

Zreesztą jak już powstało wszyctko co najlepsze, to po chuj nową muzykę robić. Być może w imię zasady "wszystkich lasek na świecie nie wyruchasz, ale próbować warto"?
"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#880

dj zakrystian 2 mies. temu

I w disco polo znajdą się fajniejsze numery, ale żeby tak się krzywdzić i oglądać cały dzień Polo Tv, to trzeba być masochistą. Chyba, że się pisze dla jakuegoś portalu i jest to praca. Ja zazwyczaj słucham w gatunkach, które mi najbardziej podchodzą, zamiast męczyć te mniej lubiane. Zaraz zabieram się za dysko Limp Bizkit i Kid Cocka, pewno jakiś fajny numer na kilkanaście płyt się trafi.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#881

Vexatus 2 mies. temu

Derelict pisze:
2 mies. temu
Próbuję się wkręcić w black metal mniej więcej od 2009 roku i jakoś się nie da.
Tylko po co? Najwyraźniej to nie jest muzyka dla Ciebie. Prawie 15 lat "próbujesz się wkręcić"? Nie rozumiem...
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#882

Hajasz 2 mies. temu

dj zakrystian pisze:
2 mies. temu
Kid Cocka, pewno jakiś fajny numer na kilkanaście płyt się trafi.
Słuchanie Kid Rock'a bez cylindra to jak proszenie się o darmowy wpierdol.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor
Posty: 685
Rejestracja: 7 lata temu

#883

Pogan696 2 mies. temu

Derelict pisze:
2 mies. temu
dj zakrystian pisze:
2 mies. temu
Przecież ten numer Mgły to mocny Varguś worship. No, ale są tacy, co wolą epigonów od mistrza. Poza tym jest sobotunio, obstawiam trolling po piwku.
Bzdety Pan gadasz. Wiem, że to gra trochę po vargusiowemu, ale też nie do końca, bo M ma swój wyraźny styl pisania melodii. Od razu słyszysz, że to numer Mgły. Co do varga to akurat w tym przypadku uczniowie przebili nauczyciela. I nie jest to niczym niespotykanym w historii muzyki i w ogóle w historii... No ale jak ktoś ma chujowy gust to woli to śmieszne plumkanie z casio na piwożłopem od czegokolwiek Mgły.
Mgła ma swoją renomę, znakomitych muzyków w postaci Darkside i innych, ale nawet jakby się nie zesrała, to nie da rady przedstawić atmosfery, którą Varg oddał na pierwszych 4 albumach. To, że był zjebem jak większość ludzi, którzy tworzyli norweską scenę, to nic nie znaczy. To, że był beztalenciem muzycznym też, ale czuł klimat, który znakomicie oddawał w szpuli. Reszta to ściek. Poszło :D
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1120
Rejestracja: 5 lata temu

#884

Derelict 2 mies. temu

Tylko, że to był taki klimat dla 12 letnich dzieci bawiących się w rycerzy biegających z drewnianymi mieczami po lesie, bo obejrzeli he mana, conana i posłuchali burzum.

Posłuchaj sobie Exercises In Futility V



Z tego wydobywa się poważna rozkmina, niczym w kinie moralnego niepokoju, to jest poważny klimat. Zawsze sobie wyobrażam, że ten numer mógłby być użyty w soundtracku do jakiegoś True Detective, czy innego konkretnego serialu. Jeżeli ktoś nie jest w stanie pojąć tej przepaści pomiędzy dziecinadą Varga a poważnym klimatem mgły to mi bardzo przykro... Swoje już chyba powiedziałem, wystarczy bo vargocommando będzie teraz przepytywać.
"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"
Awatar użytkownika
VVendigo
Posty: 29
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Masurian

#885

VVendigo 2 mies. temu

Jeżeli ktoś nie jest w stanie pojąć tej przepaści pomiędzy dziecinadą Varga a poważnym klimatem mgły to mi bardzo przykro... Swoje już chyba powiedziałem, wystarczy bo vargocommando będzie teraz przepytywać.
Obrazek
Awatar użytkownika
Wicih
Fallen Angel Of Doom
Posty: 306
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#886

Wicih 2 mies. temu

Derelict pisze:
2 mies. temu
Tylko, że to był taki klimat dla 12 letnich dzieci bawiących się w rycerzy biegających z drewnianymi mieczami po lesie, bo obejrzeli he mana, conana i posłuchali burzum.

Posłuchaj sobie Exercises In Futility V



Z tego wydobywa się poważna rozkmina, niczym w kinie moralnego niepokoju, to jest poważny klimat. Zawsze sobie wyobrażam, że ten numer mógłby być użyty w soundtracku do jakiegoś True Detective, czy innego konkretnego serialu. Jeżeli ktoś nie jest w stanie pojąć tej przepaści pomiędzy dziecinadą Varga a poważnym klimatem mgły to mi bardzo przykro... Swoje już chyba powiedziałem, wystarczy bo vargocommando będzie teraz przepytywać.
No widzisz, tylko Ty nam cały czas udowadniasz że po prostu nie rozumiesz black metalu. I spoko, to nie jest grzech, tak samo jak lubienie mgły czy czegokolwiek innego. Mgła moim zdaniem robi muzykę właśnie dla ludzi którzy nie rozumieją gatunku, ale chuj z tym bo to jest moim zdaniem dobry zespół. Tylko to co teraz robisz to trochę jakby powiedzieć że to oczywiste że jak jebnie piorun to najpierw widzisz błysk a potem słyszysz huk bo oczy są bliżej przodu głowy niż uszy. No nie rozumiesz wtedy praw fizyki, ale to nie znaczy że to co wydaje Ci się logiczne jest prawdą objawioną
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1120
Rejestracja: 5 lata temu

#887

Derelict 2 mies. temu

Czyli nie rozumienie black metalu można wytłumaczyć w sposób naukowy tak samo jak to, że najpierw widać błysk a w drugiej kolejności słychać grzmot? O to chodziło w tym poście? :lol: A czy w ogóle da się wytłumaczyć black metal :lol:
"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"
Awatar użytkownika
Wicih
Fallen Angel Of Doom
Posty: 306
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#888

Wicih 2 mies. temu

Derelict pisze:
2 mies. temu
Czyli nie rozumienie black metalu można wytłumaczyć w sposób naukowy tak samo jak to, że najpierw widać błysk a w drugiej kolejności słychać grzmot? O to chodziło w tym poście? :lol: A czy w ogóle da się wytłumaczyć black metal :lol:
Tak, da się. Black Metal to na ogół muzyka skupiająca się na klimacie finalnego materiału, a nie na popisach technicznych ani tym czy nóżka Ci do tego podryguje. To są jakieś dodatkowe atrybuty, ale na ogół ta muzyka ma to do siebie że zespół lub projekt tworzy coś we wspólnym zamyśle stylistycznym, patrz Archgoat czy Nekkrofukk. No i albo lubisz taki klimat albo nie, nie podoba Ci się, nieważne. Masz do tego pełne prawo nadane przez Boga i ludzi żeby nie lubić klimatu którym faszeruje Cię dyskografia jakiegoś zespołu, i przez to w ogóle go nie lubić bo ten klimat jest tu głównym punktem programu. Ale ty robisz teraz coś innego, czyli zamiast jasno powiedzieć "nie mój klimat" mówisz "gówno bo mi się nie podoba". No i jasne, to też możesz robić, tak samo jak my możemy z Tobą o tym rozmawiać. Gatunki inne niż radiowy pop, radiowy rock, disco polo i radiowy rap cechują się tym że są tworzone dla grupy ludzi którzy po prostu lubią coś co twórca chce zaprezentować, nie przejmując się tym żeby to było dla wszystkich
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1120
Rejestracja: 5 lata temu

#889

Derelict 2 mies. temu

To, że muzyka finalnie skupia się na klimacie to można powiedzieć o 90% muzyki wszelakiej, a na upartego to i nawet 100% bo każdy może to sobie zinterpretować tak jak chce. Reszta to banalne truizmy, że każdy ma prawo gadać o czym chce, itd. Ja tu bardziej widzę takie coś, że zakon burzumowców się oburza, gdy ktoś się ywraża niepochlebnie, kiedy to ten zakon podobno para nienawiścią do całego świata :lol: Dlatego napisałem wcześniej, że black metal i black metalowcy w szczególności mnie fascynują, bo są pełni sprzeczności, głupoty i samodestrukcji. Chcą nagrywać płyty, których nikt ma nie słuchać. "to dla ludzi, którzy chcą niszczyć życie, a nienawiść ich jedynym uczuciem". A jednak nagrywają muzykę i ktoś tego słucha i odczuwa z tego przyjemność :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Tak więc na dzisiaj już dam wam spokój black króliczki, ale jeszcze nie raz włożę wam kijek w mrowisko.
"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"
Awatar użytkownika
Wicih
Fallen Angel Of Doom
Posty: 306
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#890

Wicih 2 mies. temu

Derelict pisze:
2 mies. temu
To, że muzyka finalnie skupia się na klimacie to można powiedzieć o 90% muzyki wszelakiej, a na upartego to i nawet 100% bo każdy może to sobie zinterpretować tak jak chce. Reszta to banalne truizmy, że każdy ma prawo gadać o czym chce, itd. Ja tu bardziej widzę takie coś, że zakon burzumowców się oburza, gdy ktoś się ywraża niepochlebnie, kiedy to ten zakon podobno para nienawiścią do całego świata :lol: Dlatego napisałem wcześniej, że black metal i black metalowcy w szczególności mnie fascynują, bo są pełni sprzeczności, głupoty i samodestrukcji. Chcą nagrywać płyty, których nikt ma nie słuchać. "to dla ludzi, którzy chcą niszczyć życie, a nienawiść ich jedynym uczuciem". A jednak nagrywają muzykę i ktoś tego słucha i odczuwa z tego przyjemność :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Tak więc na dzisiaj już dam wam spokój black króliczki, ale jeszcze nie raz włożę wam kijek w mrowisko.
Głupoty gadasz, większość Thrash i Death metalu skupia się na ekstremalnej brutalności, i agresji, nie klimacie, a to tylko przykład góry lodowej. Do tego robisz bardzo chujową rzecz; ktoś się z Tobą nie zgadza więc wymyślasz jakiś obóz Burzumowców i wrzucasz tam każdego kto mówi Ci że nie masz racji. Jeśli Cię to pocieszy to ja nie lubię Burzum i uważam że scena za dużo od Burzuma bierze, a Vikernes to Korwin Black metalu
Ostatnio zmieniony 04 lut 2024, 09:24 przez Wicih, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1120
Rejestracja: 5 lata temu

#891

Derelict 2 mies. temu

Dla mnie prędkość i ekstremalna brutalność są częściami składowymi, które tworzą klimat. I co teras?
"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"
Awatar użytkownika
Wicih
Fallen Angel Of Doom
Posty: 306
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#892

Wicih 2 mies. temu

Derelict pisze:
2 mies. temu
Dla mnie prędkość i ekstremalna brutalność są częściami składowymi, które tworzą klimat. I co teras?
"Teras" dowiadujesz się że to raczej prędkość jest częścią składową ekstremalnej brutalności, ale przypierdalam się tak jak ty i można to interpretować na 2137 różnych sposobów
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3148
Rejestracja: 5 lata temu

#893

kurz 2 mies. temu

Coby nie mówić, to Filozofem ma wypasioną okładkę.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#894

dj zakrystian 2 mies. temu

kurz pisze:
2 mies. temu
Coby nie mówić, to Filozofem ma wypasioną okładkę.
Theodor Kittelsen, świetny rysownik.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5497
Rejestracja: 6 lata temu

#895

pit 2 mies. temu

Wicih pisze:
2 mies. temu
Głupoty gadasz, większość Thrash i Death metalu skupia się na ekstremalnej brutalności, i agresji, nie klimacie,
E? Nie. Morbid Angel - klimat, Autopsy - klimat, Immolation - klimat, Ulcerate - klimat, Incantation - klimat, nawet nie trzeba otwierać tematu kapel w stylu Atheist, Pestilence itd.

Najlepsze thrash metale? Metallica, Slayer, Voivod, Coroner, Mekong Delta, Exodus, Annihilator, Death Angel, Sacred Reich, nawet wczesne Celtic Frost, Sepultura i Sarcofago. Klimat.
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1120
Rejestracja: 5 lata temu

#896

Derelict 2 mies. temu

kurz pisze:
2 mies. temu
Coby nie mówić, to Filozofem ma wypasioną okładkę.
Ukradziona. Ciekawe czy muze też kradł - są poszlaki. Skoro był skłonny zabić, to ukraść już nie?
"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#897

Vexatus 2 mies. temu

Derelict pisze:
2 mies. temu
Ukradziona. Ciekawe czy muze też kradł - są poszlaki.
"Detektyw Derelict na tropie...". Pierwszy sezon wkrótce w serwisach streamingowych. :D
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Sierra
Master Of Reality
Posty: 292
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Stąd do wieczności

#898

Sierra 2 mies. temu

Kradł też broń, amunicję, materiały wybuchowe i rzeczy z nagrobków. Nie dość, że wannabe terrorysta, to jeszcze kleptoman. :D
cokolwiek, gdziekolwiek, kiedykolwiek
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1120
Rejestracja: 5 lata temu

#899

Derelict 2 mies. temu

A groby rozkopywał jak Jakimowicz?
"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"
Awatar użytkownika
Sierra
Master Of Reality
Posty: 292
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Stąd do wieczności

#900

Sierra 2 mies. temu

A po chuj? Varg chciał jakieś dewocjonalia do profanacji, a Jakimowicz, jako rasowa hiena cmentarna odkopywał, żeby zajumać z trumny to, co włożyli zmarłemu na ostatnia drogę. A że zazwyczaj wsadzają biżuterię, zegarki, czasem medale - było co kraść.
cokolwiek, gdziekolwiek, kiedykolwiek

Wróć do „Black Metal”