Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5348
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Wilczyca

Hajasz 4 lata temu

Obrazek

Obrazek

Nowości z GOW ciąg dalszy. Tym razem coś z Mazowsza a konkretnie z Warszawy. Ciekaw jestem czy Kudłaty Michaś zna typów Louve i Nidhogg, którzy to stanowią duet Wilczyca a ten gra black metal z kategorii worship old Darkthrone i Burzum. Myślałem, że będę mógł zedrzeć łacha i ogólnie obśmiać kolejny pseudo black ale tu kurwa kolesie wiedzą o co chodzi. Smród spalenizny lat 90-tych wydobywa się od pierwszych taktów, to prosty black metal ale dokładnie osadzony w kanonie norweskich wzorców. Całość dobrze nagrana ale nie wymuskana jak jaja byka więc i brzmieniowo kult, wokalnie super, uwielbiam taki kruczy śpiew a Nidhogg nie dość, że ma klasyczną manierę to jeszcze śpiewając po polsku wszystko da się zrozumieć. Teksty także jak przystało nie są żadną wirtuozerią, raczej krótkie i dosadne. Gdzieś tam w ich reklamówce pojawiło się też słowo ambient ale ni chuja nic takiego nie ma, są po prostu kawałki instrumentalne ale zagrane klasycznym instrumentarium w dodatku też świetnie wkomponowane pomiędzy kompozycje z tekstami.

Chciałbym się do czegoś dowalić ale kurde cholernie mi się to podoba a kiedy jeszcze wokalnie jadą takie akcenty jak darcie ryja Płoń czy Hail to aż się chce aby trwało to dłużej. 30 min black metalowej zarazy, która dawno temu rozpełzła się z mroźnej Norwegii.

Skład:
Louve - All instruments (2019-present)
Nidhogg - Vocals (2019-present)
▼ Muzycy koncertowi
Hellgoat - Bass (2020) Ścierwo, The Kingdom of Peace, ex-Svartar, Forgotten Quests, Thermal Annihilation, ex-Anus Magulo, ex-Łeb Prosiaka, ex-Confusion, ex-Mordoria (live)
Nemorous - Drums (2020)
Dyskografia:
2019 - Ego Memini Inferno [single]
2020 - Przyjdź [single]
2020 - Wilczyca
2020 - Horda
2021 - Draco Nequissime



MA: https://www.metal-archives.com/bands/Wi ... 3540461253
BC: https://godzovwarproductions.bandcamp.com/music
GRINDCORE FOR LIFE

Tagi:
Molotow 666
Tormentor
Posty: 1019
Rejestracja: 6 lata temu

Molotow 666 4 lata temu

Fenomen granie... Kurwa jestem w szoku?!?!? :twisted:
deathwhore
Tormentor
Posty: 4467
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 4 lata temu

Hajasz pisze:
4 lata temu
Ciekaw jestem czy Kudłaty Michaś zna typów Louve i Nidhogg,
Nie mam pojęcia. Znałem kiedyś typa który się Nidhogg tytułował, słuchał też black metalu, ale to było bardzo dawno temu i nawet nie pamiętam jak miał naprawdę na imię. Możliwe, że to ten, ale chuj wie tak naprawdę.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Nikt
Posty: 54
Rejestracja: 6 lata temu

Nikt 4 lata temu

Bardzo fajne logo.
I tyle.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5348
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz 4 lata temu

Wypełzło jeszcze demo tego duetu.

GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17552
Rejestracja: 7 lata temu

yog 4 lata temu

To nawet album jest zdaje się, sądząc po tym co pisze Godz ov War na jego temat, choć wydany w true-kultowych 66 sztukach na kasecie jedynie. Zespołu jeszcze nie słuchałem, natomiast posłucham.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 4 lata temu

Hajasz pisze:
4 lata temu
Myślałem, że będę mógł zedrzeć łacha i ogólnie obśmiać kolejny pseudo black ale tu kurwa kolesie wiedzą o co chodzi. Smród spalenizny lat 90-tych wydobywa się od pierwszych taktów, to prosty black metal ale dokładnie osadzony w kanonie norweskich wzorców.
Obadałem pierwszy kawałek na BC i brzmi bardzo zachęcająco. Zaraz będzie słuchane. :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 4 lata temu

Obadałem cały materiał... Powiem/napiszę krótko: zajebista płytka! :)

@Wędrowycz, obadaj - lubisz tego typu surowizny i powinno przypaść do gustu. :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Onufry
Posty: 26
Rejestracja: 7 lata temu

Onufry 4 lata temu

Smród spalenizny lat 90-tych wydobywa się od pierwszych taktów, to prosty black metal ale dokładnie osadzony w kanonie norweskich wzorców. Całość dobrze nagrana ale nie wymuskana jak jaja byka więc i brzmieniowo kult, wokalnie super, uwielbiam taki kruczy śpiew a Nidhogg nie dość, że ma klasyczną manierę to jeszcze śpiewając po polsku wszystko da się zrozumieć. Teksty także jak przystało nie są żadną wirtuozerią, raczej krótkie i dosadne. Gdzieś tam w ich reklamówce pojawiło się też słowo ambient ale ni chuja nic takiego nie ma, są po prostu kawałki instrumentalne ale zagrane klasycznym instrumentarium w dodatku też świetnie wkomponowane pomiędzy kompozycje z tekstami.
Popłakałem się ze śmiechu.
Molotow 666
Tormentor
Posty: 1019
Rejestracja: 6 lata temu

Molotow 666 4 lata temu

Vexatus pisze:
4 lata temu
Obadałem cały materiał... Powiem/napiszę krótko: zajebista płytka! :)
Jestem tego samego zdania... :twisted:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17552
Rejestracja: 7 lata temu

yog 4 lata temu

Słuchałem sobie tego Wilczyca wczoraj, na laptopowych głośnikach co prawda z lenistwa i jest to równie przyjemne, co zabawne. Zabawne bywają tu w głównej mierze te warczące wokale, jak i brzmienie perki, która jak wystartowała to wręcz spowodowała u mnie salwę śmiechu. Może to wspomniane laptopowe głośniki, ale to chyba automat jest, co by się zdawał potwierdzać tag industrial black metal na bandcampie. W każdym razie, jej brzmienie dosyć chwilami zjebane, co w takim raw bm nie jest zbrodnią ostateczną, bo jednak gitarki grają fajnie, dość staromodnie i dla miłośnika klimatów starej Norwegii są najzwyczajniej miłe. Nawet jakiś tam smyczek się pod koniec przewija, pewnie z sampla, ale zawsze.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Może to wspomniane laptopowe głośniki, ale to chyba automat jest, co by się zdawał potwierdzać tag industrial black metal na bandcampie.
A czy np. Gruzja albo Truchło Strzygi to jest Industrial Metal (nie Industrial Black Metal)? Po pierwsze pomyliłeś tagi, a po drugie to jest profil Godz Ov War, na którym wszystkie materiały są zdaje się tagowane w ten sam sposób. :)

"Wilczycę" już przerobiłem kilka razy i materiał jest mega. Teraz zabieram się za "Hordę"... :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17552
Rejestracja: 7 lata temu

yog 4 lata temu

Ano jest industrial metal, prawda, jest i doom metal i sludge, których zbytnio nie zaobserwowałem, choć by się dało na siłę tak środek przedostatniego kawałka zdefiniować ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 4 lata temu

Nie ma sensu sugerować się tagami, bo na tym profilu BC (z tego co pamiętam) wszystkie wydawnictwa mają taki sam zestaw tagów...
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5348
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz 4 lata temu

Właśnie słucham tej Hordy i tu już mam mieszane uczucia. Po pierwsze jeżeli to już następny album to wyszło słabo, o wiele słabiej niż na poprzednim.

Brzmienie gorsze, słaba perkusja (talerze brzmią jak tamburynki) a wokal jedzie manierą Sid'a z Epki Lodowcowej (no gość po prostu sepleni) albo to taki efekt nałożony na wokal. W kawałku Miecz Na Pomazańca praktycznie nie idzie zrozumieć co jest śpiewane a szkoda bo na poprzednich dwóch tego problemu nie było. Pojawiły się za to tzw. zapchajdziury czyli Echo w postaci zwykłego plumkanego pitu, pitu. Zagadką wydawał się Demon trwający 16 min ale i tu odpowiedź przyszła szybko bo ów numer od połowy jest plumkającym pitu, pitu a część właściwa podobnie jak poprzedni kawałek także cierpi na nieczytelny wokal a sam numer bardzo burzumowy jest. Wnioski są takie, że jak to faktycznie kolejny album to wyszedł znacznie gorszy ale jeżeli to tylko demo to można wybaczyć te wszystkie niedociągnięcia.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 4 lata temu

To chyba jednak jest drugi w kolejności materiał. A wniosek taki na podstawie informacji zamieszczonych na profilu na MA, tzn. dwa singielki zostały podobno wydane przed "Wilczycą" jeszcze w 2019 roku, a w przypadku "Hordy" takowych brak.
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Sacrum_Profanum
Master Of Reality
Posty: 291
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Kanalizacja

Sacrum_Profanum 4 lata temu

Posłuchałem samozwańczego albumu, względem nazwy zespołu. Kurwa, niezła siarka, na szczęście nie siara w tym przypadku :D. Przypadło do gustu, będzie katowane czuje, a jutro drugi album na czekliste. Tylko ta nazwa bekowa, z Wilczym Pająkiem mi się od razu skojarzyła :D.
卐 卐 卐 POPEŁNIJ SAMOBÓJSTWO - PRO BONO PUBLICO 卐 卐 卐 BLACK METAL TO KILOF
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17552
Rejestracja: 7 lata temu

yog 4 lata temu

A powinna ze starym polskim horrorem.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4467
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 4 lata temu

Jemu rodzice jeszcze nie pozwalają takich filmów oglądać.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 4 lata temu

Hajasz pisze:
4 lata temu
Właśnie słucham tej Hordy i tu już mam mieszane uczucia. Po pierwsze jeżeli to już następny album to wyszło słabo, o wiele słabiej niż na poprzednim.
Mnie się tam "Horda" nawet podoba, ale jest nieco gorzej, niż na debiucie. Ten ambientowy pizglut "Echo" jest tutaj całkowicie zbędny, a "Demon" niepotrzebnie jest taki rozwleczony i przechodzi znowu w jakieś pitolenie. Wyrzucić pizgluta i pitolenie i by całkiem spoko EPka wyszła, a tak najpierw jest konkret, a potem nudne męczenie buły. A o reszcie walorów dźwiękowych to już @Hajasz napisał.
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 4 lata temu

Vexatus pisze:
4 lata temu
Mnie się tam "Horda" nawet podoba, ale jest nieco gorzej, niż na debiucie.
Dzisiaj wróciłem do pierwszego pełniaka i niestety jednak "Horda" to dużo słabszy materiał. Czekam na następne...
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17552
Rejestracja: 7 lata temu

yog 3 lata temu

Ta cała Horda to takie bardziej demo niż album jak dla mnie i rzeczywiście nieco niedomaga względem debiutu, ale i tak się takiego blacku słucha po prostu dobrze. Wilczyca jednak nie porzuca polowania i ma się wkrótce ukazać jakaś nowa muzyka od tego hordu.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4467
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 3 lata temu

Jesteś szalony, mówię Ci.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor
Posty: 1068
Rejestracja: 4 lata temu

Nekroskop 3 lata temu

Onufry pisze:
4 lata temu
Smród spalenizny lat 90-tych wydobywa się od pierwszych taktów, to prosty black metal ale dokładnie osadzony w kanonie norweskich wzorców. Całość dobrze nagrana ale nie wymuskana jak jaja byka więc i brzmieniowo kult, wokalnie super, uwielbiam taki kruczy śpiew a Nidhogg nie dość, że ma klasyczną manierę to jeszcze śpiewając po polsku wszystko da się zrozumieć. Teksty także jak przystało nie są żadną wirtuozerią, raczej krótkie i dosadne. Gdzieś tam w ich reklamówce pojawiło się też słowo ambient ale ni chuja nic takiego nie ma, są po prostu kawałki instrumentalne ale zagrane klasycznym instrumentarium w dodatku też świetnie wkomponowane pomiędzy kompozycje z tekstami.
Popłakałem się ze śmiechu.
Ja również, bo to już nawet nie przerysowanie, a kreskówkowość.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17552
Rejestracja: 7 lata temu

yog 3 lata temu

Horda wyjdzie 31 sierpnia 2020 na CD.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17552
Rejestracja: 7 lata temu

yog 3 lata temu

A trzeci album Wilczycy ukaże się już 17 kwietnia 2021 roku. Poniżej zapowiedź Draco Nequissime w postaci kawałka tytułowego. Premiera w Godz ov War.

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 3 lata temu

Nawet całkiem spoko to brzmi, choć inaczej niż poprzednie materiały. Z chęcią posłucham kiedy już pojawi się całość.
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Nikt
Posty: 54
Rejestracja: 6 lata temu

Nikt 3 lata temu

Nie jest to aż tak gówniane jak to co zrobili do tej pory. Na jeden, dwa razy w sam raz.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3809
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 3 lata temu

Po jednym kawałku ciężko coś osądzać, ale jak będzie w klimacie bardziej lżejszym, to będzie lepiej. Ta niby nawalanka gubi się po prostu i staje nudnawa.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17552
Rejestracja: 7 lata temu

yog 3 lata temu

Wilczyca z gościnnym udziałem tego, bez którego nie ma Kata.



Ktoś ostatnio narzekał na forum, że mało mu płonących kościołów w black metalu.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3004
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan 3 lata temu

W tak radykalnym metalu pana Romana nie słyszeliśmy od czasu feata na płycie Besatt.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor
Posty: 691
Rejestracja: 7 lata temu

Pogan696 3 lata temu

Nie znam w chuj, ale jak usłyszałem wałek z Romkiem, który wyjebał starczy, piekielny wyziew życia to uznałem, że muszę zbadać temat. Dawno, nie było w Polszy tak ładnie zaśpiewane o płonących kościołach. Jednak musiał wejść Roman, żeby to miało ręce i nogi. Znaaaaaaakomity singiel!
Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 919
Rejestracja: 7 lata temu

Nathas 3 lata temu

No i już jestem po dwukrotnym przesłuchaniu trzeciego albumu. Jak można się było spodziewać, najlepszym kawałkiem na płycie jest ten z tekstem i wokalnym udziałem Romana, zresztą kto miał jakieś wątpliwości? Przy nim reszta może robić za tło, blednie i tak też to odbieram. Kompozycyjnie nudnawo, przesterowany na całości wokal też nudzi, a nawet męczy i w dodatku utrudnia zrozumienie czy w ogóle wychwycenie tekstu. O ile przy debiucie było to wszystko ok i fajnie wchodziło, to jednak powtarzanie tych patentów w kółko i wydawanie około półgodzinnych pełniaków w takim tempie już ostudziło mój entuzjazm z pierwszego kontaktu z kapelą. Reasumując - za 35 zł bym to kupił, gdyby płyty 1 i 3 były wydane jako jedna, ewentualnie sięgnę jak się będzie gdzieś walać za 10 zeta ;)
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

Lis 3 lata temu

Bardzo fajny numer, a Roman wiadomo zawsze na propsie.

A to nie jest tak że połowa tego duetu to kobieta? Louve po francusku to Wilczyca, pochodzi z frankijskiego, od starogermańskiego wulfaz, blisko spokrewnione z nordyckim Ulv, ale zawsze oznacza waderę nie basiora ;)
Awatar użytkownika
Nikt
Posty: 54
Rejestracja: 6 lata temu

Nikt 3 lata temu

PanLisek pisze:
3 lata temu

A to nie jest tak że połowa tego duetu to kobieta? Louve po francusku to Wilczyca, pochodzi z frankijskiego, od starogermańskiego wulfaz, blisko spokrewnione z nordyckim Ulv, ale zawsze oznacza waderę nie basiora ;)
dobra dobra, nie mędrkuj ziomek xd
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

Lis 3 lata temu

Tak se tylko mędrkuje ;)
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3004
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan 3 lata temu

Wilczyca kontynuuje zapatrzone w lata 90’ granie, jeszcze bardziej podkręcając aspekt lo-fi w swoich nagraniach.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Wyrocznia
Master Of Puppets
Posty: 165
Rejestracja: 2 lata temu

Wyrocznia rok temu

A ja tam dzisiaj przesłuchałem wszystkie 3 Wilczyce i zajebiście mi się podobało. Ambienty nieco monotonne jednak dodaje im to tylko uroku, kawałki takie jak Nienawidzę Jezusa Chrystusa czy Śmierć Protestanckim Kurwom są szybkie i z pazurem. Te nieco "spokojniejsze" są fajnie zagrane wpadają w ucho nie będąc przy tym hitami. Ogólnie klimat na tych płytkach jest przedni a wokal brzmi strasznie satysfakcjonująco. Na początku mi nie podchodziły te krążki ale teraz nie mogę się oderwać.
Awatar użytkownika
Wyrocznia
Master Of Puppets
Posty: 165
Rejestracja: 2 lata temu

Wyrocznia rok temu

Obrazek
Nowy album wilczycy potwierdzony.
A mi właśnie kurierem jedzie draconequissme :)
Awatar użytkownika
Wicih
Fallen Angel Of Doom
Posty: 307
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Łódź

Wicih rok temu

Ej pytanie z dupy ale ta nazwa to nawiązanie do polskiego horroru o tym samym tytule?

P.S. swoją drogą czy tylko ja na tytułowym tracku albumu Wilczyca słyszę nawiązanie do motywu przewodniego z Dooma? Xd
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17552
Rejestracja: 7 lata temu

yog rok temu

Wicih pisze:
rok temu
Ej pytanie z dupy ale ta nazwa to nawiązanie do polskiego horroru o tym samym tytule?

P.S. swoją drogą czy tylko ja na tytułowym tracku albumu Wilczyca słyszę nawiązanie do motywu przewodniego z Dooma? Xd
1. Raczej trudno zakładać, że nie jest to nawiązanie, zresztą nie pierwsze i pewnie nie ostatnie w polskim blacku.

2. No faktycznie jakieś podobieństwo jest, chociaż ten riff z Dooma generalnie, jak znaczna część riffów tam, jest zajebany z różnych metali.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wicih
Fallen Angel Of Doom
Posty: 307
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Łódź

Wicih rok temu

yog pisze:
rok temu
Wicih pisze:
rok temu
Ej pytanie z dupy ale ta nazwa to nawiązanie do polskiego horroru o tym samym tytule?

P.S. swoją drogą czy tylko ja na tytułowym tracku albumu Wilczyca słyszę nawiązanie do motywu przewodniego z Dooma? Xd
1. Raczej trudno zakładać, że nie jest to nawiązanie, zresztą nie pierwsze i pewnie nie ostatnie w polskim blacku.

2. No faktycznie jakieś podobieństwo jest, chociaż ten riff z Dooma generalnie, jak znaczna część riffów tam, jest zajebany z różnych metali.
Fakt, kiedyś czytałem że typ który robił ost do pierwszego Dooma z zawodu był prawnikiem, więc doskonale wiedział co i jak zajebać żeby nie było chujni. Stąd kradzież z Master of Puppets i parę innych. Mick Gordon też podbierał motywy z oryginalnego Dooma więc się klei.

Ale wracając do Wilczycy to jakoś mi totalnie umknęło, a projekt siadł mocno. Leci do worka rzeczy odkrytych na forum. Może nawet sobie w przyszłym roku koszuleczkę kupię
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3004
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan rok temu

Pierwszy utwór z nadchodzącej nowej płyty zatytułowanej Magija.

I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus rok temu



Takie tam lajw wideło...
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17552
Rejestracja: 7 lata temu

yog rok temu

Obrazek

A Wy co, dalej po lasach z pochodniami biegacie?
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wyrocznia
Master Of Puppets
Posty: 165
Rejestracja: 2 lata temu

Wyrocznia rok temu

Vexatus pisze:
rok temu


Takie tam lajw wideło...
Cienkie strasznie chyba właśnie straciłem wiarę w ten zespół
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus rok temu

Cienkie strasznie chyba właśnie straciłem wiarę w ten zespół
Cała magija niestety wyparowała już z tego zespołu. Szkoda...
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 919
Rejestracja: 7 lata temu

Nathas rok temu

Podano do stołu:

Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus rok temu

Obadam sobie ten materiał w najbliższym czasie, ale niestety bez większego entuzjazmu. Klimat wyparował z tego zespołu i szkoda, bo najstarsze materiały były świetne.
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 919
Rejestracja: 7 lata temu

Nathas rok temu

Nie jest źle, a rzekłbym nawet jest bardzo dobrze w porównaniu do poprzedniczki, gdzie jedynym utworem którego mam chęć słuchać jest ten z tekstem i udziałem Romana, inaczej pewnie bym o tej płycie zapomniał i nie wracał. Tylko ten przesterowany wokal już mnie męczy, skoro jeszcze teksty w języku ojczystym to chciałbym coś z nich zrozumieć. Chyba, że to celowy zabieg, bo są beznadziejne i się ich wstydzą -to wtedy ok ;P Piszę to też po jednym tylko odsłuchu, co sobie wczoraj wieczorkiem zarzuciłem razem z Profetami i obie płyty mi fajnie zaskoczyły. Może dlatego, że dwa dni nic nie słuchałem i byłem głodny muzy ;) Jeszcze będę katował na spokojnie, ale dobrze jest.

Wróć do „Black Metal”