Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1689
Rejestracja: 6 lata temu

Re:

#201

porwanie w satanistanie 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
Nightwing i PDM to obok Those of the Unlight najlepsze Marduki!!!

!!!


Proste, piąteczka.

Proponuję to wpisać do Regulaminu.

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17501
Rejestracja: 7 lata temu

#202

yog 5 lata temu

No toć kurwa, z czym tu dyskutować! :D
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#203

EdusPospolitus 5 lata temu

Opus Nocturne też daje radę postawić obok tych płyt co wyżej wspomniane ;)
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#204

Lis 5 lata temu

Rom, Plague Angel, Frontschwein kur mać!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17501
Rejestracja: 7 lata temu

#205

yog 5 lata temu

Żeby Frontszwejna nad Pazerną Dywizję przedkładać! To już chyba kryzys wieku średniego i oszukiwanie samego siebie :P
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#206

Lis 5 lata temu

Dobra kapela z tego Marduka skoro każdemu podoba się co innego :)
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#207

Marduk666 5 lata temu

@yog ja myślałem, że Ty PDM'em gardzisz i nienawidzisz, a Ty tu, że to jedne z najlepszych Marduków O_o
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17501
Rejestracja: 7 lata temu

#208

yog 5 lata temu

Nienawidzę jego zwyrodniałego potomstwa ;) Tak ogólnie to wielkim fanem nie jestem, bo słucham może raz na dwa lata jakiegoś Marduka, ale jak już ten przysłowiowy szatan, blasty i benedykt xvi ma być, to akurat Pancernej dywizji da się słuchać z tego gatunku najbardziej :P
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#209

Marduk666 5 lata temu

Bo nic innego do pięt nie dorasta i nie wiem co Ty z tymi naśladowcami. Jakikolwiek na dłużej zapada w pamięć?
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3976
Rejestracja: 7 lata temu

#210

Pioniere 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
Nucleator pisze:Tiger I to jakieś gówno - jak im było nie wstyd oprzeć kawałek na takim chujowym riffu, no kurwa jak?
To jest GATE OF NANNA do chuja!!!
Nie do końca takie znowu Gate of Nanna, bo jest jeden dźwięk / uderzenie w struny gitary więcej - także to coś jedynie podobnego lub źle odegrany pożyczony riff.
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1689
Rejestracja: 6 lata temu

#211

porwanie w satanistanie 5 lata temu

Rytmicznie podobny schemat, ale dźwięki całkiem inne. U Beherit jest na zmianę mała tercja w górę i mała sekunda w dół, U Marduka najpierw wielka, a potem mała sekunda, obie w górę.


;)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17501
Rejestracja: 7 lata temu

#212

yog 5 lata temu

Ja się na nutkach nie znam - nie wiem po prostu, jak można uważać, że se Marduk przypadkiem nagrał kawałek, który brzmi jak jeden z największych hitów blacku ;p
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1689
Rejestracja: 6 lata temu

#213

porwanie w satanistanie 5 lata temu

No, Beherit też się wielką kreatywnościa nie wykazał, nagrali po prostu bardzo wolną i posepną wersję riffu, który musiał pojawiać się na płytach z heavy, thrashem i punkiem dziesiątki razy.

Ogólnie - są takie zagrywki, które po prostu same leżą pod palcami, stąd nie ma nic dziwnego w tym, że będą się pojawiać w różnych odsłonach. Jakby komuś wyszła kopia Mother North, albo "En Vind Av Sorg" - o,to by było dziwne.

Poza tym serio - to są inne dźwięki. Beherit robi mniej więcej tak:



a Marduk (też mniej więcej) tak:

Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#214

Marduk666 5 lata temu

Wymiękłem i zarzuciłem sobie z youtuba. Dwa razy nawet ;) Pomimo długości trwania tego albumu jest tu sporo muzyki, jest dosyć intensywnie przez te zwolnienia i różne przeszkadzajki. Każdy numer ma swój charakter, różnorodność poziom 100. Łoo-ooooo-ooooo-oooo w June 44 faktycznie rozpierdziela ;) Nawet na moich chujowatych głośnikach w pracy brzmienie perkusji miażdży. Brakuje mi tylko tutaj sampli wojennych jak w The Devil's Song przed każdym numerem. Za szybko aby bawić się w rankingi, ale mi album na prawdę bardzo się podoba. Może dlatego, że przez Wasze posty moje oczekiwania nieco zmalały ;)
Awatar użytkownika
synu
Moderator globalny
Posty: 337
Rejestracja: 7 lata temu

#215

synu 5 lata temu

Znów wyjdę na yes mana w grupie niezadowolonych, ale pierwsze przesłuchanie Viktorii ładnie mnie pogilgało. 100% Marduka w Marduku, ale byłbym nieszczery mówiąc, że mi się nie podoba. Kolejny album do listy zakupowej.

Wgle cudowna sprawa z tym równoległym wydaniem Viktorii i Hekatomb - oba albumy będą ostro męczone w nadchodzącym czasie :)
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4631
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#216

TITELITURY 5 lata temu

Bo to nie jest zły album jak na Nadruk. Problem w tym, że poprzednie były znacznie gorsze.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#217

Czit 5 lata temu

Całkiem fajna płyta. "June 44" i tytułowy niszczą, a i właśnie potwierdzam, że ten niby bidny na początku "Werwolf" w kontakście całej płyty fajniej wypada.
7/10. "Frontschwein" jednak lepsze.
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#218

Marduk666 5 lata temu

Czit pisze:
5 lata temu
"Frontschwein" jednak lepsze.
Słucham nowej już 56 raz i nie wiem, nie wiem ;) Ale tak to jest z nowymi płytami, jeśli siądą to się wydaje, że najlepsze w całym dorobku ;) Tak czy siak bdb.
Awatar użytkownika
pampa
Master Of Puppets
Posty: 148
Rejestracja: 6 lata temu

#219

pampa 5 lata temu

Mnie też podszedł nowy Marduk nie jest to może ich najlepsza płyta ale wchodzi jak trzeba !!! Na pewno warta zakupu.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6239
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#220

Vexatus 5 lata temu

@Hajasz wejdzie dzisiaj na forum, przeczyta Wasze wypowiedzi i dostanie zawału...

Mnie tam nowy Marduk coraz bardziej podchodzi, choć jest trochę słabszy niż poprzedni - tak czy inaczej płyty jeszcze nie osłuchałem jak trzeba i jest jeszcze za wcześnie na obiektywną ocenę. :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1689
Rejestracja: 6 lata temu

#221

porwanie w satanistanie 5 lata temu



Wjechał klip i bardzo elegancko się prezentuje 8-)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17501
Rejestracja: 7 lata temu

#222

yog 5 lata temu

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6091
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#223

Wędrowycz 5 lata temu

O ile uważam za całkocie zbędna ideę kręcenia klipów black metalowych, o tyle ten jest nawet znośny.

Edit: yogi plis xD
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6239
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#224

Vexatus 5 lata temu

Całkiem spoko obrazek - wpisuje się w klimat, estetykę i kolorystykę okładki i pozostałych materiałów promocyjnych. W BM w sumie ciężko nakręcić sensowny obraz, czego taki np. Dark Funeral jest najlepszym przykładem. Tutaj wyszło całkiem spoko, choć Marduk powiela w pewnym stopniu schemat wypracowany przy okazji klipu do świni frontowej.
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#225

Marduk666 5 lata temu

Vexatus pisze:
5 lata temu
Marduk powiela w pewnym stopniu schemat wypracowany przy okazji klipu do świni frontowej.
Ooo przy okazji klipu do World Funeral chyba ;) Mordy grajków + jakieś migawki: World Funeral, Hearse, Steel Inferno, Frontschwine i teraz Viktoria. od tego schematu odbiegają nieco Throne of Rats oraz Souls for Belial gdzie Rosten robi z siebie waryjota ;) ogólnie to te teledyski nie są jakieś strasznie wioskowe, ani też nie zachwycają. Zresztą jebać teledyski, a i tak nic nie przebije Abbatha biegającego po lesie jak krasnal czy po pagórkach jak kózka ;)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17501
Rejestracja: 7 lata temu

#226

yog 5 lata temu

Tak samo wyglądał i teledysk do Mourning Palace, a go Dimmu nagrało w 1997 roku. Jakiekolwiek pochwały uważam za z dupy, bo teledysk jest tak samo marny, jak reszta, choć może nie -szczególnie chujowy-. Zbędny na max.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6091
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#227

Wędrowycz 5 lata temu

Tu jest właśnie pies pogrzebany, nie wiem dla kogo oni w ogóle nagrywają te klipy. Może dla małolatów którym z tego powodu coś dygnie i zaczną słuchać. Bo metal, bo ostre, brutalne itd. W sumie jakby tak obiektywnie na to spojrzeć, to jak byłem małolatem to też na mnie robiły wrażenie metalowe klipy lecące np. na MTV, jakieś headbangers ball czy inne Atomic TV i VJ Jerry z jego "Bunkrem". Takie były czasy, ale myślałem że to już odeszło w niepamięć ;)
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1839
Rejestracja: 7 lata temu

#228

Blind 5 lata temu

porwanie w satanistanie pisze:
5 lata temu
rozpierdala mnie to Ło-o-oooo--oo-o-o!!! w June 44, choć n apewno znajdzie się ktoś, kogo wkurwia ;)
Mnie też to rozpierdala, jeden z najlepszych fragmentów na płycie.

Jestem w trakcie pierwszego odsłuchu, jestem na tak. Marduk niczego nowego nie odkrywa, niczego nowego nie gra, tylko pytanie: czy od tego zespołu tego się oczekuje? Mi pasuje ta forma.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
synu
Moderator globalny
Posty: 337
Rejestracja: 7 lata temu

#229

synu 5 lata temu

Wędrowycz pisze:
5 lata temu
Tu jest właśnie pies pogrzebany, nie wiem dla kogo oni w ogóle nagrywają te klipy.
Można by pójść o krok dalej i zapytać, "po co i dla kogo oni w ogóle nagrywają płyty" ;)

Klip to element promocji krążka, tak samo jak wywiady, sesje zdjęciowe, wydawanie 7 różnych edycji jednego albumu i dorzucanie jakichś badziewnych gadżetów do limitowanych wydań.

Marduk i tak idzie w sprawdzoną formę i nie robi jakiegoś obwoźnego cyrku z cudacznymi wodotryskami. Szanuję.

edit: słucham od kilku dni Viktorii na przemian z Frontowym Prosiakiem - jednak, choć dobra, nowa płyta większego podjazdu do poprzedniej nie ma.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4631
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#230

TITELITURY 5 lata temu

Chujem wieje po całości. To nawiązywanie do Hitlerjugend na wiecach. O ile jeszcze wklejenie fragmentu z dzieciakiem walącym w werbel jakoś pasuje z wiadomych względów, to kiedy inny gra swoją tyrtejską muzykę na flecie, a my słyszymy gitary, wygląda to co najmniej śmiesznie. Ale to pokazuje w jaki target celuje ten zespół, a co za tym idzie, po co istnieje i jaką chce tworzyć sztukę. Infantylne.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

#231

Nucleator 5 lata temu

Marduk666 pisze:
5 lata temu
Zresztą jebać teledyski, a i tak nic nie przebije Abbatha biegającego po lesie jak krasnal czy po pagórkach jak kózka ;)
Cóż, coś w tym jest, bo dzisiaj wolę oglądać właśnie obrazki pokroju kultowego Call of the Wintermoon niż te badziewiaste pokroju wypuszczonego do Viktorii. A co do porównań z Frontschwein, to tegoroczny studyjniak odpada w przedbiegach, a ostatnie odsłuchy poczynione wczoraj tylko umocniły mnie w tym osądzie. W jednym tanecznym The Blonde Beast czuć bardziej atmosferę wojny i pożogi niż z całej Viktorii.
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17501
Rejestracja: 7 lata temu

#232

yog 5 lata temu

Bo na Viktorii się nie biją za bardzo chyba, miałem wrażenie, że to takie desperackie snucie samobójczych planów w okopach.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5475
Rejestracja: 6 lata temu

#233

pit 5 lata temu

Masz rację, a jeśli mowa o Werwolf to nawet jest już dawno pozamiatane, Wernher von Braun śmieje się popijając zimne piwo w Teksasie.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1839
Rejestracja: 7 lata temu

#234

Blind 5 lata temu

VIKTORIA podoba mi się jeszcze bardziej niż FRONTSCHWEIN. Mardukowi dobrze zrobiło odrzucenie religijnej otoczki i powrót na front. Nowa płyta to taki hit na hicie. Może skrócenie długości płyty w stosunku do ostatnich zrobiło plus? Chyba tak, bo to taki zwarty, szybki strzał. Dawkuję sobie powoli, bo nie chcę się przesycić tym materiałem, chociaż jakby na pętli leciało to i tak by było zajebiście. Słychać gdzieś pobrzmiewające echa Pancernej Dywizji, nawet bardziej niż na Frontschwein. Aha, i June 44 to mój prywatny hit tego lata. ŁOOOOOAAOOOOOOOO!

Zapowiada się na to, że będę miał okazję obadać jak się sprawuje materiał na żywca w Toruniu. A to bardzo koncertowa płyta jest.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5281
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#235

Hajasz 5 lata temu

Parę zwierzeń na temat nowego albumu i okazało się, że najjaśniejszy punkt całego materiału to ŁOOOOOAAOOOOOOOO! w jednym kawałku.

Zajebiście. To prawdziwa Wiktoria.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6239
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#236

Vexatus 5 lata temu

Blind pisze:
5 lata temu
Zapowiada się na to, że będę miał okazję obadać jak się sprawuje materiał na żywca w Toruniu. A to bardzo koncertowa płyta jest.
No to widzimy się 1 września w Toruniu. :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#237

Marduk666 5 lata temu

Blind pisze:
5 lata temu
Może skrócenie długości płyty w stosunku do ostatnich zrobiło plus?
Tak 15 minut więcej jeszcze mogłoby grać.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1839
Rejestracja: 7 lata temu

#238

Blind 5 lata temu

Nie tylko, warto też zwrócić uwagę na napędzający zwrotkę prosty ale efektowny riff w "The last fallen" czy przezajebiste wokale w "Tiger I" :v Mortuus nie zawodzi.

Vexatus, bardzo chętnie :D
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17501
Rejestracja: 7 lata temu

#239

yog 5 lata temu

Dobra, widzę, że nikt jeszcze nie zauważył, więc trzeba robić za eksperta :P

ObrazekObrazek

Czy Marduk to zespół nazistowski?

Zachęcam do dyskusji ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6091
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#240

Wędrowycz 5 lata temu

Tak coś czułem, że gdzieś już ten obraz zdobiący okładkę "Viktorii" widziałem, ale nie mogłem skojarzyć gdzie ;) "Triumf Woli" oglądałem ostatni raz jakiś rok temu, dalej świetnie się oglądało.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5475
Rejestracja: 6 lata temu

#241

pit 5 lata temu

Ja pisałem, że z okładką German Oak - hipisi jakby co. ;) A to stąd jest oryginał.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5281
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#242

Hajasz 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
Czy Marduk to zespół nazistowski?

Zachęcam do dyskusji ;)
Marduk nawet nie wie jak się pisze nazizm i z czym się to je. Wiedza o tym i II Wojnie Światowej znikoma. Generalnie oni by nawet nie potrafili napisać porządnie kolęd i pastorałek. Za plagiat okładki powinni ich pozwać o wysokie odszkodowanie. Chuj z nimi.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17501
Rejestracja: 7 lata temu

#243

yog 5 lata temu

Bardzo wątpię, aby komukolwiek zapłacili za ten plagiat, a to jest wydanie triumfu woli z 2006 chyba, więc twórca tej okładki zapewne wciąż ma się dobrze. Przypuszczam, że to jest jakiś plakat z epoki ogólnie, ale mam też 99% pewności, że Marduk to zajebał z tegoż DVD, a nie z ewentualnego pierwotnego źródła.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5281
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#244

Hajasz 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
Bardzo wątpię, aby komukolwiek zapłacili za ten plagiat, a to jest wydanie triumfu woli z 2006 chyba
Z tego co wyczytałem jest to okładka wersji na Blu-ray i DVD. Film zremasterowany z 2015 roku.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1689
Rejestracja: 6 lata temu

#245

porwanie w satanistanie 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
Bardzo wątpię, aby komukolwiek zapłacili za ten plagiat, a to jest wydanie triumfu woli z 2006 chyba, więc twórca tej okładki zapewne wciąż ma się dobrze. Przypuszczam, że to jest jakiś plakat z epoki ogólnie, ale mam też 99% pewności, że Marduk to zajebał z tegoż DVD, a nie z ewentualnego pierwotnego źródła.
Ale przecież nie zajebali okładki, tylko konkretny motyw, który jest z epoki właśnie ;)
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4631
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#246

TITELITURY 5 lata temu

Gdyby mieli koszulki tylko z tym łbem w kasku i napisem, a bez gimbusowatego loga kapeli, to bym przytulił, bo byłoby to fashe wdzianko.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2971
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#247

Vortex 5 lata temu

Wyznawcą Marduka nie byłem i po Viktorii na pewno nie zostanę. Jak dla mnie to spoko materiał, bez żadnych fajerwerków, który jak gdzieś tam jak sobie poleci to uszy mnie boleć nie będą.
"Between Shit and Piss we are Born"
Endymion
Master Of Reality
Posty: 296
Rejestracja: 6 lata temu

#248

Endymion 5 lata temu

Ten nowy album to chujnia, chujnia i jeszcze raz chujnia. Zestaw nudnych, harcerskich songów, ale w sumie nie ma się czemu dziwić, od Plague Angel ten zespół już nie jest w stanie wykrzesać z siebie choć trochę pasji i energii. Szwedzi to taki Vader trochę, też mają generator utworów i raz na parę lat wypuszczają około 10 takich kloców. No i dodam, że te teksty... no dla mnie trochę zaczynają przeginać, ciekawe czy nie odbiją się one czkawką dla zespołu.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6239
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#249

Vexatus 5 lata temu

Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#250

Marduk666 5 lata temu

Ja rozumiem, że płyta może się nie podobać, ale teksty, że chujnia i generator utworów to jest już pierdolenie. Posłuchać uważnie kurdę. Niby proste kawałki, ale bardzo dynamiczne, cały czas coś się dzieje, obawiałem się, że przez tę pozorną prostotę płytka szybko się znudzi i jak to @yog mówi - będzie do wyjebania w kąt po paru odsłuchach, ale chuja tam. Bardzo dobry strzał - na pewno nie lepszy niż Plague Angel, na pewno lepszy niż to co wyszło po Plage Angel z Frontschwine włącznie.

Wróć do „Black Metal”