blue_calx
Fallen Angel Of Doom
Posty: 357
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Judaszów

blue_calx 11 mies. temu

@up Still better than pedophilia. :P
Z Marduka kiedyś puściłem Opus Nocturne. Losowo, i chyba trafiłem na jeden z lepszych albumów. Dobre to było, ekspresja wokalna i riffy dość mocno wyginały mordę w wyraz podziwu.
Nothing inside.

Tagi:
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 11 mies. temu

Zsamot pisze:
11 mies. temu
@kataton88
Jakich ty kapel słuchasz, że ruchanie dzieciaków jest tam tematem utworów???
Nie przejmuj się nim. On tu jest na przepustce z wariatkowa. ;)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1698
Rejestracja: 6 lata temu

porwanie w satanistanie 11 mies. temu

Jakby komuś było mało środkowego Marduka - pancerna dywizja z Moraw



...ale niestety, brzmi jak z Czech, znaczy jak Marduk po czesku, a miejscami z czeskiej kreskówki nawet. Jak grają szybko to fajnie, ale jak leci traszowanko to okropnie się dusi ta gitara i w ogóle nieco rachitycznie to brzmi, jakby to tankietki, a nie czołgi jechały, a impetu dlatego tylko nabrały, że z górki było.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 11 mies. temu

porwanie w satanistanie pisze:
11 mies. temu
Jakby komuś było mało środkowego Marduka - pancerna dywizja z Moraw
Obadam sobie zapewne w bliżej nieokreślonej przyszłości, ale bez szczególnego entuzjazmu - na razie po przesłuchaniu około 2 minut mogę tylko napisać, że obok Marduk z okresu "PDM" to nawet nie zdychało...
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1698
Rejestracja: 6 lata temu

porwanie w satanistanie 11 mies. temu

No pewnie, że nie, ja tego nawet nie polecam jakoś, ot, ciekawostka.
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 591
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Midian

TheAbhorrent 11 mies. temu

Problem jest jeszcze taki, że jak to przestanie być jedynie konwencją artystyczną to biznes się od tego odwróci i nie będzie hajsu. Także może niektórzy artyści chcieliby być bardziej trv i grim, a nawet necro, ale póki sami nie będą dead, to będą chcieli za coś żyć.
Obrazek
kataton88
Tormentor
Posty: 415
Rejestracja: rok temu

kataton88 11 mies. temu

Zsamot pisze: Jakich ty kapel słuchasz, że ruchanie dzieciaków jest tam tematem utworów???
No co ty, mnie nawet w warstwie lirycznej "konwencjonalne" gwałty na dojrzałych kobietach odrzucają.
Pamiętam jeno wywiady z takowymi transgresyjnymi "artystami". A tutaj ostatnio przewijał się jakiś projekt Aspy w pedo otoczce, ale nie zgłębiałem.
Vexatus pisze: Nie przejmuj się nim. On tu jest na przepustce z wariatkowa
Aj tam od razu przepustce. Wifi podpięli.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3808
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 11 mies. temu

porwanie w satanistanie pisze:
11 mies. temu
Nie wiem jak z ruchaniem, ale u CdG masz patroszenie dzieci, tarzanie się w ich wnętrznościach i zjadanie trupków.
Wiesz gore tematy w tej tematyce to i masz u Cannibal Corpse, łącznie z okładką na dwójce i trójce, i każdy rozsądny człowiek wie, że to swego rodzaju gra słowami, taka stylistyka. Zaś pedofilia to dla mnie cezura, gdzie zajebanie takiego nadawcy jest logiczne i społecznie akceptowalne.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 11 mies. temu

kataton88 pisze:
11 mies. temu
A tutaj ostatnio przewijał się jakiś projekt Aspy w pedo otoczce, ale nie zgłębiałem.
Nicole 12.
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1698
Rejestracja: 6 lata temu

porwanie w satanistanie 11 mies. temu

Zsamot pisze:
11 mies. temu
Zaś pedofilia to dla mnie cezura, gdzie zajebanie takiego nadawcy jest logiczne i społecznie akceptowalne.
Czyli z jakiegoś powodu patroszenie dzieci jest lepsze od gwałcenia? Tego drugiego nie można użyć w ramach gry słowami i stylistyki?
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 11 mies. temu

Bo do patroszenia dzieci już się wszyscy przyzwyczaili, a do gwałcenia jeszcze nie. Nazizm jest be, ale równie zbrodniczy komunizm to już spoko. XXI wiek...
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2723
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian 11 mies. temu

Tylko przypomnę,, że Cannibal Corpse ma hit o uroczym tytule Necropedophile. Nie dosyć, ze o dymaniu kaszojadów, to jeszcze martwych! Sodomia i gomoria! No ale to tylko chory wytwór wyobraźni Barnesa i nikt nie bierze tego serio. Chociaż podobno jakiiś psychol zrealizował kiedyś wizję Exhumed to Consume od Carcass. Seryjny morderca Ramirez wkręcił sobie, że pewien numer AC/DC zachęca do polowania na samotne kobity. Ktoś tam się zastrzelił pod wpływem Suicide Solution od Ozzy Osbourna. Inny kuc odstrzelił facjatę bo przedawkował Stained Class Judas Priest... dla patologicznych jednostek inspiracją do zbrodni może być nawet Kubuś Puchatek.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
kataton88
Tormentor
Posty: 415
Rejestracja: rok temu

kataton88 11 mies. temu

porwanie w satanistanie pisze: Czyli z jakiegoś powodu patroszenie dzieci jest lepsze od gwałcenia? Tego drugiego nie można użyć w ramach gry słowami i stylistyki?
Pewnie, że można. Już jeden grafoman zrobił z tego nawet filozofię.

Dziecko stało się w naszych wspaniałych czasach z definicji REALNYM obiektem seksualnym. Nie drzewo, nie koza, nie trup. OK, niedawny przypadek gwałcenia 2-latka jest równie abstrakcyjny i niemieszczący się we łbie, ale już z pokwitających gówniarzy i gówniar uczyniono z definicji obiekty.
Paradoks jest taki, że im większe seksualizowanie (nie tyle gówniarzy, ale społeczeństwa w ogólności) i epatowanie alternatywną seksualnością, tym większa tabuizacja tzw. pedofilii. A walka z realnym problemem wykorzystywania małoletnich zamieniła się w parodię ku uciesze gawiedzi.
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1698
Rejestracja: 6 lata temu

porwanie w satanistanie 11 mies. temu

Klimaty typu Cannibal Corpse znacznie różnią się jednak od twórczości zespołów black metalowych. W pierwszym wypadku teksty funkcjonują na podobnej zasadzie, jak filmowy czy literacki horror, zasadą jest tu komiksowa umowność. W black metalu jest na ogół inaczej, bo przedstawiane jest to co najmniej jako prawdziwe w sensie duchowym.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2723
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian 11 mies. temu

porwanie w satanistanie pisze:
11 mies. temu
Klimaty typu Cannibal Corpse znacznie różnią się jednak od twórczości zespołów black metalowych. W pierwszym wypadku teksty funkcjonują na podobnej zasadzie, jak filmowy czy literacki horror, zasadą jest tu komiksowa umowność. W black metalu jest na ogół inaczej, bo przedstawiane jest to co najmniej jako prawdziwe w sensie duchowym.
No niby tak, bo w założeniu to black metal musi być trv. Tam nie wypada sobie fantazjować, czy pisać dla beki lub kontrowersji, jak w death metalu. Ciekawy przypadek, to też typ z Goatlord, zastrzelił sąsiadkę, jej bombelka, a na końcu siebie. Bycie trv weszło za mocna na łeb? Czy od początku był niezróważonym psychicznie deklem? Jon z Dissection też raczej z psychiką był na bakier, tylko odstrzelił siebie nie robiąc kuku nikomu innemu. No w sumie wcześniej ubił geja, czy tam brał w tym udział. Panie Jezu, ten cały metal to jakaś chora muzyka dla patusów.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Wyrocznia
Master Of Puppets
Posty: 165
Rejestracja: 2 lata temu

Wyrocznia 11 mies. temu

TITELITURY pisze:
11 mies. temu
Śmieszy mnie to. Metal, muzyka ekstremalnych treści i "pięść w twarz Boga", a jak przychodzi co do czego i te ekstremalne treści pojawiają się rzeczywiście, metalowcy zaczynają przepraszać. Jak pizdy. I o ile jestem jeszcze jako tako w stanie zrozumieć Marduk, który przestał być już zespołem, a stał się firmą do zarabiania pieniędzy, o tyle nie rozumiem podobnej sytuacji, która niedawno wydarzyła się u nas, kiedy chłopaczki z jakiegoś srejwi metalowego zespołu Mara zagrali sobie podczas gigu cover Honoru "Narodowy socjalizm", a teraz wszystkich za to przepraszają, zamiast wydać oświadczenie w stylu "będziemy grali co chcemy, więc zapraszamy wypierdalać" i na tym zakończyć sprawę. Śmieszą mnie takie akcje bardzo. Ale zespół Marduk już dawno przestał być dla mnie poważny, więc jakoś nie mam z tym problemu.
A to nie wiedziałem że Mara takie frajerstwo odwalili. Byłem u nich na jednym z tych koncertów gdzie grali ten cover, ludziom to kompetnie nie przeszkadzało a nawet zakręciła się pod sceną grupka łysych jegomościów zamawiających pięć piw :D
Jestem tego samego zdania co mój cycaty przedmówca ,jak coś robić to na pełnej i godzić się z konsekwencjami swoich czynów a nie wypierać się i przepraszać jak leszcz. Lekcja życia na poziomie podstawówki.
, kiedy chłopaczki z jakiegoś srejwi
tam też jedna dziewczyna w składzie jest jak coś :D
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4662
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

TITELITURY 11 mies. temu

U srejwi to trudno rozróżnić.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 11 mies. temu

TITELITURY pisze:
11 mies. temu
U srejwi to trudno rozróżnić.
:D
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Wyrocznia
Master Of Puppets
Posty: 165
Rejestracja: 2 lata temu

Wyrocznia 11 mies. temu

Obrazek
sry że offtop ale grubo jest
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1698
Rejestracja: 6 lata temu

porwanie w satanistanie 11 mies. temu

Całkowicie normalna reakcja społeczna, a jeśli kolesie (i dziewczyna) nie potrafili tego przewidzieć, to są zwyczajnymi debilami.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1868
Rejestracja: 7 lata temu

Blind 11 mies. temu

Na swoim facebooku wrzucili posta z przeprosinami i tłumaczeniami, że sytuacja ta miała miejsce na fali popularności memów wyśmiewających Honor (memy te zazwyczaj wyglądają na pozór tak, jakby poglądy szerzone przez ten zespół były podzielane, a to wyśmiewanie nierzadko bywa subtelne i jak ktoś nie zna to może mu być trudno to wychwycić.)
Tylko odnieść można wrażenie, że idzie takie reakcje przewidzieć. Z drugiej strony trudno wyrokować, który tam na publice pięć piw zamawiał dla beki, a który na poważnie. Co do zespołu to nie znam, ale jak to młodzi metalowcy grający heavy, to pewnie alkohol i adrenalina przyćmiły rozum i mają problem.
Reasumując - imba na własne życzenie poniekąd.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1698
Rejestracja: 6 lata temu

porwanie w satanistanie 11 mies. temu

Myślę, że dla ludzi z zewnątrz zastanawiające może być, że leci naziolska przyśpiewka, a metalowa brać reaguje entuzjazmem i zdaje się znać słowa na pamięć....
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2723
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian 11 mies. temu

porwanie w satanistanie pisze:
11 mies. temu
Myślę, że dla ludzi z zewnątrz zastanawiające może być, że leci naziolska przyśpiewka, a metalowa brać reaguje entuzjazmem i zdaje się znać słowa na pamięć....
No bez jaj, to jest tak wpadający w ucho numer, że każdy kuc zna. Niezależnie od poglądów, to napierdolony kuc pohajluje sobie przy tej honorowej nucie. A kto po pijaku nie skakał jak naćpany szympans do hitów typu Scyzoryk od Liroya? Pisałem o tym i powtórzę się, Honor i Szczery stali się memem internetowym i chyba tylko ultra lewak tego nie obczaił i myśli, że FASZYS się rozrasta w Polin.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1698
Rejestracja: 6 lata temu

porwanie w satanistanie 11 mies. temu

Większość populacji ludzkiej w tym kraju to jednak nie są kuce, tylko ludzie, którzy takich przyśpiewek nie znają i zapewne znać nie chcą. My tu akurat sobie o tym środowiskowo na luzie gadamy, ale to nasze środowisko to jednak pod względem swoich fascynacji i zakresu tolerancji jest bardzo specyficzne i dla krajowego ogółu słabo reprezentatywne....
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

Lis 11 mies. temu

porwanie w satanistanie pisze:
11 mies. temu
Nie wiem jak z ruchaniem, ale u CdG masz patroszenie dzieci, tarzanie się w ich wnętrznościach i zjadanie trupków.
W Clandestine Blaze jest i o zabijaniu dzieci i o paleniu Żydów w Auschwitz, i nawet o obmacywaniu młodej martwej dziewczyny.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1868
Rejestracja: 7 lata temu

Blind 11 mies. temu

A w Kornie jest chęć włożenia noża w dupę macochy. Kaiser z Ad Hominem za to w 2014 kibicował eboli w zabijaniu Afrykanów, nagrywając szlagier "Go Ebola!".
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 11 mies. temu

Blind pisze:
11 mies. temu
Tylko odnieść można wrażenie, że idzie takie reakcje przewidzieć. Z drugiej strony trudno wyrokować, który tam na publice pięć piw zamawiał dla beki, a który na poważnie.
Dla beki? To chyba tylko w gronie młodych korwinistów... :) A czy Tobie często zdarza się zamawiać 5 piw dla beki?
Raw Black Metal w rowie!!!
GHC
Posty: 54
Rejestracja: 6 lata temu

GHC 11 mies. temu

Przypomniała mi się sytuacja z koncertu Mgły w krakowskiej Rotundzie, gdzie najebane kuce śpiewające (pewnie 'dla beki') o zrazach zostały szybko spacyfikowane przez innych uczestników wydarzenia :D
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1868
Rejestracja: 7 lata temu

Blind 11 mies. temu

Vexatus pisze:
11 mies. temu
Dla beki? To chyba tylko w gronie młodych korwinistów... :) A czy Tobie często zdarza się zamawiać 5 piw dla beki?
Nie, ale jak za późnego nastolatka wódka raz na jakiś czas uderzyła do głowy, to robiło się różne głupie uniesienia łapy, których człowiek się teraz wstydzi i odczuwa zażenowanie samym sobą na samo wspomnienie ;)
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 11 mies. temu

To ja chyba za mało piję, bo nigdy czegoś takiego nie miałem... Ale przypominam sobie całkiem sporo innych żenujących sytuacji, więc może jednak za dużo piję? ;)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4206
Rejestracja: 7 lata temu

DiabelskiDom 11 mies. temu

GHC pisze:
11 mies. temu
Przypomniała mi się sytuacja z koncertu Mgły w krakowskiej Rotundzie, gdzie najebane kuce śpiewające (pewnie 'dla beki') o zrazach zostały szybko spacyfikowane przez innych uczestników wydarzenia :D
To bardzo ciekawe co piszesz, bo ja pamiętam zarówno łysych jak i kuców śpiewających o zrazach w palarni, gdzie nikt nikogo nie pacyfikował. Młyn, gdzie hasali duzi i łysi też pamiętam.
Panzer Division Nightwish
GHC
Posty: 54
Rejestracja: 6 lata temu

GHC 11 mies. temu

DiabelskiDom pisze:
11 mies. temu
GHC pisze:
11 mies. temu
Przypomniała mi się sytuacja z koncertu Mgły w krakowskiej Rotundzie, gdzie najebane kuce śpiewające (pewnie 'dla beki') o zrazach zostały szybko spacyfikowane przez innych uczestników wydarzenia :D
To bardzo ciekawe co piszesz, bo ja pamiętam zarówno łysych jak i kuców śpiewających o zrazach w palarni, gdzie nikt nikogo nie pacyfikował. Młyn, gdzie hasali duzi i łysi też pamiętam.
Owszem, było to w palarni. Może trafiłem na moment, że akurat się komuś nie spodobała przyśpiewka :D

EDIT
Może przesadziłem ze słowem "pacyfikowali", ale zostali w mocnych słowach upomniani ;) Później poszedłem i nie wiem jak się skończyło ;)
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3003
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan 10 mies. temu

Zwiastun nowego materiału ?
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1868
Rejestracja: 7 lata temu

Blind 10 mies. temu

Tak. I wygląda chyba na to, że tematyki wojennej na razie koniec.
Obrazek
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 10 mies. temu

Będzie chwilowy odwrót od wojennych klimatów w ramach odcinania się od zamawiania 5 piwerek przez byłego basistę. :) A poza tym oni co jakiś czas tak mają.
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5526
Rejestracja: 6 lata temu

pit 10 mies. temu

Orthodox black? So 2006.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1868
Rejestracja: 7 lata temu

Blind 10 mies. temu

Vexatus pisze:
10 mies. temu
Będzie chwilowy odwrót od wojennych klimatów w ramach odcinania się od zamawiania 5 piwerek przez byłego basistę. :) A poza tym oni co jakiś czas tak mają.
Tak. Jeśli kiedyś nagrają ostatnią płytę przed końcem kariery to będą czołgami wojnę w Niebie prowadzić.
Premiera 1 września niby.
Ciekawie się zapowiada - klasycy ekstremy nie próżnują - Incantation, Cannibal Corpse, Marduk... Człowiek się nie spodziewał. Ktoś powie, że odgrzewane kotlety, ale ja lubię odgrzanego odpowiednio kotleta.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 10 mies. temu

No i dobrze, że jeszcze garją i nowe materiały wypuszczają. Przynajmniej grają w pełni profesjonalnie i nie schodzą poniżej pewnego poziomu.
Raw Black Metal w rowie!!!
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

Lis 10 mies. temu

Blind pisze:
10 mies. temu
Tak. I wygląda chyba na to, że tematyki wojennej na razie koniec.
To u nich naturalne, od ćwierć wieku mieszają IIWW i średniowiecze. Co mi bardzo odpowiada. Cieszę się że w końcu robią coś nowego, po świetnym Frontschwein, średnia Viktoria mnie trochę zawiodła.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2723
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian 10 mies. temu

Myślę, że Morgan to tak na serio nienawidzi ludzi i tego ich cyrku, pragnąc anihiilacji gatunku. Z drugiej strony, lata lecą i trzeba na emeryturkę odkładać A może ma bombelki i chce im coś zostawić? Wiadomo wszak, że najpotężniejszym bogiem na tym kurwim świecie jest.. piniunc!
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4662
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

TITELITURY 10 mies. temu

Ten nowy wałek cińtki jak dupa węża, co było do przewidzenia, chociaż lekki szacuneczek dla muzyków za wyraźnie słyszalną chęć powrotu do tnących tremolowanek z najlepszych czasów kapeli, kiedy nagrali pdm oraz lgdm, ale jeszcze nie lgbt. No, jest ta muzyka, tylko co z tego?
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 10 mies. temu

Nowy kawałek całkiem spoko. Chwilowy odwrót od tematyki wojennej i powrót do stylistyki i brzmienia znanych z nieco starszych płyt. Nic nowego. Będzie słuchane kiedy już wyjdzie.
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Astral
Fallen Angel Of Doom
Posty: 336
Rejestracja: 5 lata temu

Astral 10 mies. temu

Całkiem niezły ten nowy kawałek, ostatnie płyty to były niesłychane szczyny, a tu proszę, może coś jeszcze z tego będzie.
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 722
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

deathcrush 10 mies. temu

Już do kupienia
Obrazek
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 10 mies. temu

Będzie zamawiane! Czekam na potwierdzenie jakiegoś koncertu w PL w ramach trasy 2023.
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 722
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

deathcrush 9 mies. temu

Też muszę się wybrać. Ciekawe gdzie zawitają w tym roku.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2993
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

Vortex 9 mies. temu

Zapewne gdzieś z Vader 😅
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 9 mies. temu

Mam nadzieję, że do wyboru będą opcje Bydgoszcz/Toruń/Poznań... :)

Obrazek

Basisty w składzie chyba ciągle brak. Jakiś chętny na to stanowisko? :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 722
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

deathcrush 9 mies. temu

Ostatnio grali w Bydgoszczy, tydzień przed Vaderem.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1868
Rejestracja: 7 lata temu

Blind 9 mies. temu

Marduk grał 31 października 2021 roku, a Vader pod koniec lutego 2022 :)
Czas szybko leci
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!

Wróć do „Black Metal”