Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor

Weregoat

Epoxx 2 tyg. temu

Obrazek

Obrazek

Weregoat to zespół z Usa, a konkretnie z Portland. Zespół powstał w 2009 roku, a pierwsze wydawnictwo ukazuje się w 2011 jako epka Unholy Exaltation of Fullmoon Perversity. Trio nakurwia Black/Death obierając kierunek jakim jakim pała się Blasphemy, Black Witchery, Archgoat i tego typu popierdoleńcy.

Krótko mówiąc jest szybko, prymitywnie, ale nie prostacko, z bestialskimi wokalami niejakiego Nocturnal Hellfuker - typ odpowiadający za Bass w Ascended Dead, prekusja w Ritual Necromancy czy też live w Incantation, Vassafor.

Dzisiaj mnie naszło na odświeżenie sobie tej kapeli i okazało się, że nikt na forum tematu nie założył, a warto o nich wspomnieć.

Jak ktoś lubi war metalowe granko z rogatym w tle to na pewno się odnajdzie.

Skład:
Nocturnal Hellfuker - Bass, Vocals (2009-present) Ascended Dead, Engorged, Lord Gore, Ritual Necromancy, Terror Oath, Winter of Apokalypse, Blasphemy (live), Incantation (live), Vassafor (live), ex-Menacer, ex-Murdergod, ex-Thy Infernal, ex-Frightmare, ex-Splatterhouse, ex-Knelt Rote, ex-Warhate, ex-Fornicator
Sadoseducer - Drums (2009-present) Mournful Congregation, Nightfell, Sempiternal Dusk, Terror Oath, The Howling Wind, The Warwolves, Saturnalia Temple (live), Aldebaran, ex-Aghori, ex-Ealdath, ex-Tusks of Blood, ex-Ardour Loom, Dolven, ex-Hail, ex-Shadow of the Torturer, ex-Splatterhouse
Lecherous Agressor - Guitars (2014-present) Black Witchery, Crurifragium, Sempiternal Dusk, Nightfell (live), Vassafor (live), Aldebaran, ex-Anhedonist, ex-Excommunion, ex-Shadow of the Torturer
▼ Byli muzycy
Indiscriminate Impregnator - Guitars (2009-2014) Autophagy, Bedlamite, Burials, Terror Oath, Bosnia, ex-Hands of Thieves, ex-Across Tundras, ex-Ritual Necromancy, ex-Sempiternal Dusk
Dyskografia:
2011 - Unholy Exaltation of Fullmoon Perversity [EP]
2012 - Disciples of War [split]
2013 - Slave Bitch of the Black Ram Master [EP]
2015 - Jesus Fucking Wept vol​.​1 [split]
2017 - Pestilential Rites of Infernal Fornication
2020 - Molesting Mexico [live]

MA: https://www.metal-archives.com/bands/We ... 3540338293
BC: https://weregoat.bandcamp.com/music
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator

Wędrowycz 2 tyg. temu

Mam w kolekcji split z Diocletianem "Disciples of War" i "Unholy Exaltation of Fullmoon Perversity". Sam zespół doskonały w swoich klimatach. Dorobek mają skromny, ale ja to łykam jak pelikan. Swoją drogą fajnie, że temat @Epoxx założyłeś, to jest okazja do odświeżenia.

Swoją drogą miałem swego czasu taki plan, żeby potworzyć tematy o tych wszystkich war metalowych wygarach których słucham, ale po pierwsze jest tego naprawdę sporo, a po drugie i tak pewnie w każdym z nich max parę postów się pojawi ;)
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor

Epoxx 2 tyg. temu

Ta pierwsza epka najcięższa mnie się wydaje. Nawet jest wyczuwalny chaos spod znaku Teitanblood delikatnie. Ogólnie sporo zajebistych riffów na tych materiałach. Mnie kupili, może kupię :D.
if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

DiabelskiDom 2 tyg. temu

Pestilential Rites of Infernal Fornication totalnie zajebista, pyszna płyta. Jak ogłosili ich na Never Surrender, to mi się beniz w trąbkę zwinął z radości, ale niestety wiadomo, że do skutku nie doszło. W przyszłym roku ma podobno wyjść nowy album, tak mówił kolega, którego kolega ma kolegę, który ma kontakt z kolegą, który zna kolegę, który grał kiedyś z nimi koncert.
Panzer Division Nightwish

Wróć do „Black Metal”