Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor

Anti-God Hand

Vexatus 3 mies. temu

Obrazek
Jakiś czas temu @pit był łaskaw wstawić pierwszego pełniaka tego zespołu do tematu z nowościami wydalniczymi. Anti-God Hand na profilu w serwisie BC jest otagowany między innymi jako "Cosmic Black Metal". Hm... Nie wiem czy to jest Kosmiczny Black Metal, ale na pewno jest to muzyka dość oryginalna. Z całą pewnością panowie nie boją się eksperymentów i chętnie korzystają z dźwięków rzadko spotykanych w Black Metalu. Ich pierwszy pełniak "Wretch" to jeden z ciekawszych materiałów jakie ostatnio słyszałem. Zespół stacjonuje gdzieś w kanadyjskiej Kolumbii Brytyjskiej. Na koncie mają na chwilę obecną demo, pełniaka "Wretch" i wydaną jeszcze w tym samym miesiącu co pełniak EPkę "X". Anti-God Hand to zdecydowanie nie jest muzyka dla każdego, ale warto poświęcić trochę czasu i się z nią zapoznać.

Skład:
CU - Bass
LT - Drums
CE - Guitars
AN - Guitars
TR - Vocals

Dyskografia:
2021 - Endless Excavated Earth [demo]
2021 - Wretch
2021 - X [EP]

MA: https://www.metal-archives.com/bands/An ... 3540483305
BC: https://antigodhand.bandcamp.com/music
deathwhore
Tormentor

deathwhore 3 mies. temu

Fajne. Brzmią jak trochę bardziej przymulone Muse z gorszym wokalem. Ale ogólnie spoko.
Nebiros pisze:
rok temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
pit
Tormentor

pit 3 mies. temu

deathwhore pisze:
3 mies. temu
Fajne. Brzmią jak trochę bardziej przymulone Muse z gorszym wokalem. Ale ogólnie spoko.
Pierwszy raz użyję:
XD
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 3 mies. temu

Rozumiem skąd porównanie do Muse, jest coś podobnego chyba faktycznie w gitarkach (w tym basie), a i że to rzekomo to cosmic black metal też rozumiem, bo echa Darkspace bywają dość wyraźne. Do tych dwóch bym dorzucił wczesne Burzum, albo może bardziej jakieś blackgaze (wokal mi się z czymś bardzo kojarzy ale mam nazwę hordy na końcu języka) i voila, mamy Anti-God Hand. Poza Wretch nic nie słyszałem.
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Wróć do „Black Metal”