Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 7872
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Mieszkam z matką i piję z królikiem!

Anti-God Hand

Vexatus

Obrazek
Jakiś czas temu @pit był łaskaw wstawić pierwszego pełniaka tego zespołu do tematu z nowościami wydalniczymi. Anti-God Hand na profilu w serwisie BC jest otagowany między innymi jako "Cosmic Black Metal". Hm... Nie wiem czy to jest Kosmiczny Black Metal, ale na pewno jest to muzyka dość oryginalna. Z całą pewnością panowie nie boją się eksperymentów i chętnie korzystają z dźwięków rzadko spotykanych w Black Metalu. Ich pierwszy pełniak "Wretch" to jeden z ciekawszych materiałów jakie ostatnio słyszałem. Zespół stacjonuje gdzieś w kanadyjskiej Kolumbii Brytyjskiej. Na koncie mają na chwilę obecną demo, pełniaka "Wretch" i wydaną jeszcze w tym samym miesiącu co pełniak EPkę "X". Anti-God Hand to zdecydowanie nie jest muzyka dla każdego, ale warto poświęcić trochę czasu i się z nią zapoznać.

Skład:
CU - Bass
LT - Drums
CE - Guitars
AN - Guitars
TR - Vocals

Dyskografia:
2021 - Endless Excavated Earth [demo]
2021 - Wretch
2021 - X [EP]



MA: https://www.metal-archives.com/bands/An ... 3540483305
BC: https://antigodhand.bandcamp.com/music
deathwhore
Tormentor
Posty: 4701
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore

Fajne. Brzmią jak trochę bardziej przymulone Muse z gorszym wokalem. Ale ogólnie spoko.
Nebiros pisze: 6 lat temuA w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 6026
Rejestracja: 8 lat temu

pit

deathwhore pisze: 4 lata temu Fajne. Brzmią jak trochę bardziej przymulone Muse z gorszym wokalem. Ale ogólnie spoko.
Pierwszy raz użyję:
XD
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 18355
Rejestracja: 9 lat temu

yog

Rozumiem skąd porównanie do Muse, jest coś podobnego chyba faktycznie w gitarkach (w tym basie), a i że to rzekomo to cosmic black metal też rozumiem, bo echa Darkspace bywają dość wyraźne. Do tych dwóch bym dorzucił wczesne Burzum, albo może bardziej jakieś blackgaze (wokal mi się z czymś bardzo kojarzy ale mam nazwę hordy na końcu języka) i voila, mamy Anti-God Hand. Poza Wretch nic nie słyszałem.
Destroy their modern metal and bang your fucking head