Awatar użytkownika
Derelict Machine
Master Of Puppets

Tchornobog

Derelict Machine miesiąc temu

Obrazek
Jednoosobowy projekt niejakiego Markova Soroki. Na koncie tylko jeden album, ale w sumie więcej nie potrzeba, bo materiał urywa łeb przy samej dupie. Stylistycznie jest to hybryda blacku. death i doom. Brzmi to jak dla mnie świetnie, a klimat zajebistej okładki płyty jest w 100% odwzorowany w muzyce.

Skład:
Markov Soroka - Everything (2014-present) Aureole, Drown, Krukh, ex-Eternium, ex-Slow, ex-Temple Theory
▼ Muzycy koncertowi
Gina Eygenhuysen - Bass (2019-present) Weeping Sores, Indian Blanket
Jordi Farré - Drums (2019-present) Apologoethia, Ered, Sheidim, Vidres a la Sang, Evnar (live), Foscor (live), ex-Lux Divina (live), ex-The Zen, Rumours, Crippled Black Phoenix (live), ex-Cruciamentum, ex-Karlahan, ex-White Stones, ex-Abrahel

G. - Bass (2018) Délétère, Eos, Wendess, Crépuscule (live), ex-Forteresse (live)
Shawn Eldridge - Drums (2018-2019) Death Fortress, Ruinous, ex-Abysmal Gates, ex-Seraphim Lament, ex-Wall of Water, ex-Disma, ex-Funebrarum, ex-Kalopsia, ex-Krukh, ex-Shadows of Dawn, ex-The Ciem Show, ex-Woe, ex-Ordeals (live), ex-Flesh Mantle, ex-Nights Blood
N. - Guitars (2018)
Dyskografia:
2017 - Tchornobog

MA: https://www.metal-archives.com/bands/Tc ... 3540426943
BC: https://markovsoroka.bandcamp.com/music
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor

Vexatus miesiąc temu

Derelict Machine pisze:
miesiąc temu
Brzmi to jak dla mnie świetnie, a klimat zajebistej okładki płyty jest w 100% odwzorowany w muzyce.
Bardzo dobra płyta!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog miesiąc temu

Poznałem Czernoboga w czasach, jak wszystkich zapraszał na last.fmie promując ten swój projekt. Potem wydał ten album, na którym jest zawarte spoko granie, ale niestety jak dla mnie przynudzające nieco, przez co zasłyszanych i przeczytanych tu i ówdzie zachwytów nie jestem w stanie podzielić. Na żywo podobno dość śmiesznie wypadało, skład koncertowy chyba nieco losowy był.

Btw, album jest do ściągnięcia na bandcampie za darmo.
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Wróć do „Black Metal”