Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17552
Rejestracja: 7 lata temu

Stormkeep

yog 2 lata temu

Obrazek

Obrazek

Stormkeep to grupa rycerzy z Kolorado sławiących złotą erę Casio, złożona głównie z członków Wayfarer (w tym perkusistę Blood Incantation, który to ma emperorowskie E wytatuowane na ramieniu). W nieszczęsnym roku minionym wypuścili epkę tytułem Galdrum, która wielu zachęciła do sprawdzenia okładką nawiązującą do dürerowych drzeworytów. I ja się skusiłem.

Debiutancki album Stormkeep - Tales Of Othertime za dokładnie miesiąc w Ván Records, a tymczasem jeden z niesionych lodowym wichrem całusów dla norweskiego melodyjnego symfoniku:



Fajne miecze mają. Wcześniejsza półgodzinna epka była spoko, choć bez natchnionej iskry, natomiast z dema niewiele już pamiętam, ale nowy numer udany i okładka kozacka, więc pewnie sprawdzę jak się już pojawią te cukiereczki.

Obrazek
Skład:
Nebula Husk - Bass Lykotonon, Wayfarer, Cobalt (live)
Apokteino - Guitars Lykotonon, Wayfarer, ex-Centimani
Lord Dahthar - Keyboards Lord Dahthar, Achral Necrosis (live), ex-Vision of Mara, ex-Sar Isatum
Otheyn Vermithrax - Vocals, Guitars, Drums, Keyboards Abysmal Dimensions, Blood Incantation, Lykotonon, Stoic Dissention, Wayfarer, Chthonic Deity (live), ex-Centimani, ex-Velnias (live)

Dyskografia:
2018 - Promotional Tape MMXVIII [demo]
2020 - Galdrum [EP]
2021 - Tales Of Othertime



MA: https://www.metal-archives.com/bands/St ... iscography
BC: https://stormkeep-odl.bandcamp.com/music
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17552
Rejestracja: 7 lata temu

yog 2 lata temu

Płytka wyszła półtora tygodnia temu:



Winyl się wyprzedał przed premierą w Van, ale coś tam ma być w distrach, m.in. częstochowskim Fallen Temple.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 2 lata temu

Całkiem spoko ten ich pierwsza duża płyta. Kawałki dość długie, bo mniej więcej w okolicy 10 minut, ale panowie nie przynudzają i słucha się tego całkiem przyjemnie. Do tego bardzo klimatyczna okładka, która idealnie pasuje do tej płyty.
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor
Posty: 691
Rejestracja: 7 lata temu

Pogan696 2 lata temu

Ja chyba czekałem na ten album parę lat? Ekstra okładka high fantasy, dopieszczone Summoning, dojebane północnym melodyjnym black. I te chórki! Wow! Można poczuć się jak dzieciak.

Wróć do „Black Metal”