Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny

Whoredom Rife

CzłowiekMłot 8 mies. temu

Obrazek

Obrazek

Norweska kapela (chyba dość tradycyjnie) black metalowa założona w Trondheim w 2014 roku. Nie wiem czy godna polecenia, ale na poprzedniej wersji forum był o nich temat, więc pozwalam sobie założyć i tutaj. Ich poznański występ z 2019 roku przed Behemoth i Zeal & Ardor spodobał mi się na tyle, że jakoś zdołałem zapamiętać nazwę. Zdaje się, że dwóch muzyków nagrywa, a reszta to tylko koncertowo. Tyle ode mnie.

Skład:
V. Einride - All instruments Syning, From the Vastland (live), Gorgoroth (live), Vemod (live), ex-Headspin, ex-Aptorian Demon, ex-Chton, ex-Goat the Head, ex-Keep of Kalessin, ex-Noctiluca
K.R - Vocals ex-Bloodthorn, ex-Noctiluca
▼ Muzycy koncertowi
Bruthor - Bass (2016-present) ex-Perished
Wraath - Guitars (2016-present) Behexen, Beyond Man, Dark Sonority, Darvaza, Fides Inversa, Mare, Ritual Death, Black Majesty (live), ex-Celestial Bloodshed, ex-One Tail, One Head, ex-Kaosritual, ex-Aptorian Demon (live), ex-Dødsengel (live), ex-Misþyrming (live)
Nosophoros - Guitars (2016-present) Dark Sonority, Mare, Ritual Death, Black Majesty (live), Djevel (live), Pseudogod (live), ex-Saligia
HBM Azazil - Bass (2019-present) Black Majesty, Dark Sonority, Djevel, Mare, Vemod, ex-Castrum Doloris, ex-Grenjar, ex-Mørkekunst, ex-Kaosritual, Solstorm, ex-Selvhat, ex-Celestial Bloodshed (live), ex-One Tail, One Head (live)
J.E. - Guitars (2019-present) Vemod, Black Majesty (live), ex-One Tail, One Head, Astral Winds, ex-Jammerskrik
Dyskografia:
2016 - Whoredom Rife [EP]
2017 - Dommedagskvad
2018 - Nid - Hymner av hat
2019 - Vinternatt [EP]
2020 - Pakt [split]
2020 - Ride the Final Tide [EP]
2021 - Winds of Wrath

MA: https://www.metal-archives.com/bands/Wh ... 3540416792
BC: https://whoredomrife.bandcamp.com/music
Non Stop Kolor!

Szczęść Boże.

Tagi:
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor

Blind 8 mies. temu

Gdy zobaczyłem autora tematu to musiałem pomrugać kilka razy i upewnić się, że na pewno dobrze widzę.

Zespół bardzo dobrze odgrywa starą szkołę true norwegian black metalu. Znam tylko debiut, ale raz po raz do niego wracam i chce mi się wracać, a dla mnie to dobra oznaka. Nic odkrywczego, ale umiejętne odegranie sprawdzonych dobrze patentów to też sztuka.
Gdybym za każdy mózg, którego Belzebóbr nie ma, dostawał złotówkę, to miałbym złotówkę.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
miesiąc temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Kosynier

Kosynier 8 mies. temu

Znakomity zespól pod każdym względem. Aż dziwne, ze nie było o nich wcześniej tematu.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny

CzłowiekMłot 8 mies. temu

Obrazek

1. Curse of the Moon 07:54
2. A Thousand Graves Endured 06:17
3. Gospel of Hate 07:10
4. Hav av Sykdoms Blod 07:01
5. Winds of Wrath 06:46
6. Einride 09:10

Nowy album Norwegów ukazał się 25 listopada.

Non Stop Kolor!

Szczęść Boże.
Awatar użytkownika
Destro

Destro 6 mies. temu

Winds Of Wrath - jedna z najlepszych płyt w zagranicznym black metalu w roku 2021. :twisted:

Wróć do „Black Metal”