Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

Whoredom Rife

#1

CzłowiekMłot 2 lata temu

Obrazek

Obrazek

Norweska kapela (chyba dość tradycyjnie) black metalowa założona w Trondheim w 2014 roku. Nie wiem czy godna polecenia, ale na poprzedniej wersji forum był o nich temat, więc pozwalam sobie założyć i tutaj. Ich poznański występ z 2019 roku przed Behemoth i Zeal & Ardor spodobał mi się na tyle, że jakoś zdołałem zapamiętać nazwę. Zdaje się, że dwóch muzyków nagrywa, a reszta to tylko koncertowo. Tyle ode mnie.

Skład:
V. Einride - All instruments Syning, From the Vastland (live), Gorgoroth (live), Vemod (live), ex-Headspin, ex-Aptorian Demon, ex-Chton, ex-Goat the Head, ex-Keep of Kalessin, ex-Noctiluca
K.R - Vocals ex-Bloodthorn, ex-Noctiluca
▼ Muzycy koncertowi
Bruthor - Bass (2016-present) ex-Perished
Wraath - Guitars (2016-present) Behexen, Beyond Man, Dark Sonority, Darvaza, Fides Inversa, Mare, Ritual Death, Black Majesty (live), ex-Celestial Bloodshed, ex-One Tail, One Head, ex-Kaosritual, ex-Aptorian Demon (live), ex-Dødsengel (live), ex-Misþyrming (live)
Nosophoros - Guitars (2016-present) Dark Sonority, Mare, Ritual Death, Black Majesty (live), Djevel (live), Pseudogod (live), ex-Saligia
HBM Azazil - Bass (2019-present) Black Majesty, Dark Sonority, Djevel, Mare, Vemod, ex-Castrum Doloris, ex-Grenjar, ex-Mørkekunst, ex-Kaosritual, Solstorm, ex-Selvhat, ex-Celestial Bloodshed (live), ex-One Tail, One Head (live)
J.E. - Guitars (2019-present) Vemod, Black Majesty (live), ex-One Tail, One Head, Astral Winds, ex-Jammerskrik
Dyskografia:
2016 - Whoredom Rife [EP]
2017 - Dommedagskvad
2018 - Nid - Hymner av hat
2019 - Vinternatt [EP]
2020 - Pakt [split]
2020 - Ride the Final Tide [EP]
2021 - Winds of Wrath




MA: https://www.metal-archives.com/bands/Wh ... 3540416792
BC: https://whoredomrife.bandcamp.com/music
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!

Tagi:
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1852
Rejestracja: 7 lata temu

#2

Blind 2 lata temu

Gdy zobaczyłem autora tematu to musiałem pomrugać kilka razy i upewnić się, że na pewno dobrze widzę.

Zespół bardzo dobrze odgrywa starą szkołę true norwegian black metalu. Znam tylko debiut, ale raz po raz do niego wracam i chce mi się wracać, a dla mnie to dobra oznaka. Nic odkrywczego, ale umiejętne odegranie sprawdzonych dobrze patentów to też sztuka.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Kosynier
Posty: 87
Rejestracja: 4 lata temu

#3

Kosynier 2 lata temu

Znakomity zespól pod każdym względem. Aż dziwne, ze nie było o nich wcześniej tematu.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#4

CzłowiekMłot 2 lata temu

Obrazek

1. Curse of the Moon 07:54
2. A Thousand Graves Endured 06:17
3. Gospel of Hate 07:10
4. Hav av Sykdoms Blod 07:01
5. Winds of Wrath 06:46
6. Einride 09:10

Nowy album Norwegów ukazał się 25 listopada.

Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Destro
Master Of Puppets
Posty: 130
Rejestracja: 6 lata temu

#5

Destro 2 lata temu

Winds Of Wrath - jedna z najlepszych płyt w zagranicznym black metalu w roku 2021. :twisted:
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#6

Szajtan miesiąc temu

Zespół zapowiedział premierę swojego czwartego albumu, zatytułowanego "Den Vrede Makt". Ujrzy on światło dzienne w maju 2024 roku, nakładem Terratur Possessions.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.

Wróć do „Black Metal”