Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 946
Rejestracja: 7 lata temu

Kankar

Nathas 2 lata temu

Obrazek

Obrazek

Germańska kapela grająca BM, ale żadne tam bzyczenie komara i skrzeczenie pod choinką. Świetna produkcja, riffowanko, czytelne brzmienie, mocny wokal. Utwory dość chwytliwe, z zapadającymi w pamięć motywami ale jest to melodyjność nie pozbawiona agresji. Na koncie dwa materiały, epka i pełniak, którego słuchałem i polecam obadać.

Skład:
Stríð - Bass, Guitars, Vocals
Plágan - Drums

Dyskografia:
2018 - Elemental Fury [EP]
2021 - Dunkle MillenniaMA: https://www.metal-archives.com/bands/Kankar/3540440222
FB: https://www.facebook.com/kankarofficial
BC: https://kankar.bandcamp.com/music
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1342
Rejestracja: 6 lata temu

Belzebóbr 2 lata temu

No dobry jest ten pełniak, też mi to wpadło w ucho w tym roku, słuchałem sobie podbijając Prusami Polskę w EU4. Bardzo dobre przemyślane kompozycje gdzie faktycznie te melodyjne brzmienie fajnie harmonicznie gra z całością, a nie jest takie byle jakie doklejone w tle czy tandetne.
Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 946
Rejestracja: 7 lata temu

Nathas 6 mies. temu

Dziś wychodzi druga płyta zatytułowana 'Ascension'. Wczoraj była udostępniona na yt i jestem po dwóch odsłuchach. Cóż mogę rzec, jest to dobra płyta jednak debiutu nie przebiła. Ten był bardziej zróżnicowany, więcej się działo i miał sporo chwytliwych motywów. Nówka jest jakaś jednostajna, utwory praktycznie bez zmian tempa, czyste wokale nie są tak ciekawe - całościowo jest to solidne, ale tak jakby zabrakło pomysłów. Jeszcze będzie słuchane, ale nie ma pokusy kupna. Mogli logo nie zmieniać, to by było ok - tak jak ze wszystkim, zmienią etykietę i już w środku gorszy produkt ;)

Wróć do „Black Metal”