Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

Aarkanne

DiabelskiDom tydzień temu

Obrazek A tutaj surowa nowinka z dalekiej Ameryki Południowej. Chilijski, prawdopodobnie jednoosobowy projekt Aarkanne, parający się świetnym black metalem. Poznałem ten projekt za sprawą koleżki w zasadzie mniej niż miesiąc temu, ale od początku między nami zaiskrzyło. Wściekły, agresywny bleczor, pozbawiony głupiutkich melodyjek, stawiający na dzicz. Nie przechodzi to jednak na drugą stronę granicy gatunku, nie romansuje z noisami, nie odjeżdża w metal śmierci. Meritum muzyki Aarkanne jest trawiąca wszystko dźwiękowa pożoga, podkreślona wkurwionymi wokalami i chropowatą, drapiącą produkcją. Tegoroczny album pt Mysterii to świetna propozycja dla poszukujących niezmąconego wpływami, czarnego i czarciego napierdolu.

Dyskografia:
2020 - De profundis [demo]
2021 - Mysterii

Skład:(None)

MA: https://www.metal-archives.com/bands/Aa ... 3540479373
BC: https://aarkanne.bandcamp.com/
Panzer Division Nightwish

Tagi:
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny

Pioniere tydzień temu

Prostuje, by nie zapomnieć sprawdzić tegoż wynalazku.

BTW jak dobrze, że pan nas poinformował wcześniej o swym "odkryciu" sprzed pół roku - a nie, bo przecież, to mogło być poznane w ostatniej chwili, z jakieś top listy, przejrzanej i sprawdzonej hurtem, jak to nam odradzasz robić.
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor

brzask 6 dni temu

Debiut czyli Mysterii przesłuchany wielokrotnie na przełomie 21/22
Świetny, wkurwiony raw bm przy którym ciężko wysiedzieć na tyłku...
Album bardzo energetyczny i pobudzający...nie dający złapać oddechu. Idealnie sprawdziłby się na polu bitwy :twisted:
Delikatne skojarzenia z australijskim Kommodus myślę są.
Mamy surową muzę ale nie jest ona monotonna - szybkie partie inteligentnie poprzeplatane wolniejszymi fragmentami.
Pięknie. Płyta już w drodze...
'napuchną mną drzewa'
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

DiabelskiDom 6 dni temu

O, a skąd brałeś?

Aha, Ty pewnie vinyl, bo je akurAt widziałem. Za to strona wytwórni, co cedeka wypuściła ciągle w budowie (od paru miesięcy chyba)....
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor

brzask 6 dni temu

Z Bandcamp lp, gdzieś na Litwie wydana płyta z tego co pamiętam.
Cd chyba nie ma jeszcze a też szukałem najpierw.
'napuchną mną drzewa'

Wróć do „Black Metal”