Awatar użytkownika
Xenophobia
Posty: 95
Rejestracja: 2 lata temu

Nordisches Blut

Xenophobia 2 lata temu

Obrazek

Obrazek

Jednym z ciekawszych moim zdaniem projektów wywodzących się z Niemiec z silnymi wpływami naszej rodzimej sceny to jednoosobowy projekt założony w 2003 roku jako Nordisches Blut. Był to twór niejakiego Jürgena Geratschlägera, który na potrzeby nowego projektu przyjął jakże ciekawy pseudonim Von List. Jürgen, który wcześniej udzielał się ochoczo w innych kapelach doskonale wiedział jak to należy zagrać więc jeszcze w 2003 roku wydaje album nakładem Undercover Records zatytułowany Our Banners Will Rise. Rok później wydany zostaje jak się okazało ostatni materiał spod szyldu Nordisches Blut. W 2004 roku na światło dzienne wychodzi demo Blood, Honour and Pride. I to niestety na tyle. Album mam w swojej kolekcji a do słuchania zachęcam każdego miłośnika wczesnego Graveland.

Skład:
Von List - All instruments, Vocals Cold Lake Towers, Vargsang, ex-Nocti Vagus, ex-Nordwind, ex-Totenreich, ex-Gorrenje, ex-Graven

Dyskografia:
2003 - Our Banners Will Rise
2003 - Blood, Honour and Pride [demo]

MA: https://www.metal-archives.com/bands/No ... Blut/16904
Ostatnio zmieniony 13 mar 2022, 21:10 przez Xenophobia, łącznie zmieniany 1 raz.
Even if you know the path back
Get lost in the forest
Live by it!
Vexatus
Tormentor
Posty: 6499
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 2 lata temu

Pełniak bardzo dobrze mu wyszedł. Nie dość, że facet mniej więcej wie jak obsługiwać instrumenty, to jeszcze w dodatku potrafi pisać proste i wpadające w ucho kawałki.
Wrócę z bejsbolem... :twisted:

Wróć do „Black Metal”