Awatar użytkownika
kyu
Master Of Puppets

Re: Bathory

kyu 6 mies. temu

Wrzucam bo ostatnio Bathory oficjalnie spod szyldu Black Mark Production zaczęło działać na youtube i wrzucili dziś pierwszy i najsłuszniejszy klip. :)

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 6 mies. temu

O, chyba coś tam widać nawet, a nie ten rip sprzed 20 lat, który katowałem codziennie przez ileś lat szkoły. Zaś klip, to chyba pierwszy i zarazem ostatni.

Edit: Niestety baaaardzo widać, że to cyfrowy remaster i to chyba przez jakieś AI, a nie ręcznie klatka po klatce.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 6 mies. temu

Odnośnie reedycji yellow goata:
Black Mark pisze:We have good news, estimated shipping date is: May 12 2022, there were some copies that were canceled or not paid, these will be resold after that date.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor

Szajtan 4 mies. temu

Nakładem Putrid Cult wkrótce ukaże się album w hołdzie Bathory. Swoje wersje klasyków nagrały na to wydawnictwo polskie kapele. Niżej jest próbka od Christ Agony
Only Death is Real
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor

Szajtan 4 mies. temu

Cały Rise the Dead w wykonaniu Christ Agony który pojawi się na polskim tribucie dla Bathory - Polish Tyrants: Tribute to Bathory.
Only Death is Real
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 3 mies. temu

Ostatnie kopie (5 nieopłaconych) reedycji żółtego kozła do kupienia za 40 dolców:

https://qrates.com/projects/25292-bathory

Podobno już są wysyłane płytki.
Awatar użytkownika
kyu
Master Of Puppets

kyu 3 mies. temu

W ramach nowej aktywności na oficjalnym koncie Bathory na YT:

Awatar użytkownika
karp
Fallen Angel Of Doom

karp 3 mies. temu

Jedyna słuszna wersja Sacrifice. Pamiętam jak słuchałem pierwszy raz debiutu ze świadomością już, że "Sacrifice" to chyba ich najczęściej coverowany numer i zastanawiałem się - kurde, dlaczego tyle osób tak lubi ten utwór? No a potem trafiłem na wersję ze w/w składaka i wszystko się jasne. Idealny przykład utworu, w którym podkręcenie tempa zabija całą zabawę.
yog pisze:
3 mies. temu
Ostatnie kopie (5 nieopłaconych) reedycji żółtego kozła do kupienia za 40 dolców:

https://qrates.com/projects/25292-bathory

Podobno już są wysyłane płytki.
Nie spodziewam się po tym wiele, Black Mark pisze, że nawet nie widziało winyla, tylko od razu poszło z wysyłką do klientów xD. Także przeczuwam straszny badziew, w sumie standard dla labelu śp. Bossa.
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Zsamot 3 mies. temu

To już niby wyszło?
https://www.putridcult.pl/tribute-to-ba ... -5266.html
Kupił to ktoś?
Allah jest wielki, ale B-52 też jest duży.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 2 mies. temu

Jest crowdfunding reedycji białego kozła (jak żółty, limit do 100, ale tym razem z insertem rzekomo).

https://qrates.com/projects/26992-bathory
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej

Vexatus 2 mies. temu

Trochę nie czaje. To jest akcja polegająca na zebraniu pieniędzy na wydanie reedycji, na której potem zarobi się pieniądze?😋 Czegoś nie zrozumiałem?
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 2 mies. temu

To jest akcja polegająca na zebraniu pieniędzy na wydanie reedycji bez tego porażkowego remastera z '91 i bez uciętego outro.

Ale też nie czaję, czemu tego nie można normalnie wydać. Na swojego żółtego wciąż czekam.
Elementw
Master Of Puppets

Elementw 2 mies. temu

No kurwaąaąaaa, to przesada !
Elementw
Master Of Puppets

Elementw 2 mies. temu

Chyba,że wszyscy jesteście nastiaszymi audiofilami.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 2 mies. temu

W przypadku Bathory to nie trzeba być audiofilem.

Dotarła 6 część układanki najlepszych płyt kapeli, co chciała być kopią Venom, potem Manowar i niechcący została najlepszą kapelą metalu.

Obrazek

Miała być niby wierna reprodukcja, ale jest In Conspiracy nie In Conspirasy (Necromansy zostało) i jakieś podejrzanie różowe napisy z tyłu. Matrixy chyba te same, ale oczywiście nie ma pentagramów i szóstek wśród nich, co było do przewidzenia.

Jeżeli ktoś ma oryginalny insert do tego i chciało mu się skopiować, to bardzo chętnie opłacę ksero i przesyłkę, bo niestety tutaj nic nie ma. W zasadzie dobry skan wystarczy pewnie, bo wydrukować i sam mogę, bo to zdaje się zwykły A4 insert.
Awatar użytkownika
kyu
Master Of Puppets

kyu 2 mies. temu

Bardzo ładnie to wygląda, piękny art!
Awatar użytkownika
karp
Fallen Angel Of Doom

karp 2 mies. temu

yog pisze:
2 mies. temu
W przypadku Bathory to nie trzeba być audiofilem.

Dotarła 6 część układanki najlepszych płyt kapeli, co chciała być kopią Venom, potem Manowar i niechcący została najlepszą kapelą metalu.

Obrazek

Miała być niby wierna reprodukcja, ale jest In Conspiracy nie In Conspirasy (Necromansy zostało) i jakieś podejrzanie różowe napisy z tyłu. Matrixy chyba te same, ale oczywiście nie ma pentagramów i szóstek wśród nich, co było do przewidzenia.

Jeżeli ktoś ma oryginalny insert do tego i chciało mu się skopiować, to bardzo chętnie opłacę ksero i przesyłkę, bo niestety tutaj nic nie ma. W zasadzie dobry skan wystarczy pewnie, bo wydrukować i sam mogę, bo to zdaje się zwykły A4 insert.
Kurde, mi jeszcze nie przyszło, tracking pokazuje, że leży w Warszawskim oddziale poczty. Jak to brzmi? Faktycznie jest z oryginalnych taśm, czy dalej pogłos z remasterów?
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 2 mies. temu

Mp3/flac był raczej prawilny, długie outro i tak dalej, słuchałem wielokrotnie z przyjemnością, winyl posłucham najprędzej jutro, bo zamówiłem do Łomży, zawsze szybciej ten kochany WER Warszawa ogarnia wtedy, bo na warszawski adres to można i ze 3 tygodnie czekać, aż będą mieli wenę przekazać dalej poczcie.
Awatar użytkownika
karp
Fallen Angel Of Doom

karp 2 mies. temu

Przyszło :D Cholera brzmi, to jak należy - mam CD z nieszczęsnym remasterem więc mogłem jako tako to porównać. Czy gra to jak oryginał - ciężko stwierdzić, bo z YT spadły ripy, plus jakość ich raczej nie jest jakaś super. Muszę sobie FLAC poszukać. Inna sprawa, że nie mam słuchu absolutnego, remaster ze skopaną dynamiką odróżnię, ale niuansów mogę nie wychwycić.

Natomiast ze strony Black Mark lekka fuszera z tą wkładką i brakiem jakiejś numeracji, w sumie do przewidzenia. Ale i tak warto było
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 2 mies. temu

Też jestem zadowolony z zakupu, choć szkoda tych tekstów, bo w numerowanie to wyjebane.

Trochę czasu to zajęło, ale mam co najważniejsze w pierwotnych brzmieniach i kolorkach okładek. Na każdą z nich się nie mogłem napatrzeć, taki mam fetysz.

Obrazek

Kiedyś pewnie do nich dołączy Blood on Ice, Nordlandy i biały kozioł, ale się nie spieszy.
Awatar użytkownika
kyu
Master Of Puppets

kyu 2 mies. temu

Pięknie wyglądają te okładki, w ogóle widać, że zrobione z głową. Cudna rozdzielczość, ładnie rozstawione, miodzio.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog miesiąc temu

Myślałem, że po Byczynce może wezmę tę białą wersję też, jak zostaną jakie pieniądze, no i zostały, ale teraz patrzę, już się skończył crowdfunding i niestety - nie znalazło się 100 chętnych na to.
Awatar użytkownika
kyu
Master Of Puppets

kyu miesiąc temu

Ciekawe, przecież na byle europejskich forach, ba, nawet fejsbukowych grupach możnaby spokojnie skrzyknąć 100 fanów..
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Master Of Puppets

TheAbhorrent miesiąc temu

Fanów, którym wystarcza Spotify.
Nie cierpię pisać postów.
Awatar użytkownika
karp
Fallen Angel Of Doom

karp miesiąc temu

Reklama tego była do dupy, do tego sporo osób było zawiedzionych yellowgoatem. Jakby było to rypnięte nawet na jakiejś polskiej grupce, to i w PL by się znalazła setka chętnych.

Wróć do „Black Metal”