Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5149
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Gone.

Hajasz rok temu

Obrazek
Jakoś poczułem, że muszę to sprawdzić poza kolejnością chociaż to black metal. Ktoś tam gra ale chuj wie kto. Połączenie starego black metalu z rodzimą awangardą ale na szczęście nie usłyszycie tu sralni, ciuciubabek czy kołysanek. Tu jest konkretna jazda, której wtóruje zajebiście szeleszczący wokal. I chociaż teksty są po polsku to koleżka skutecznie drze japę, że ciężko zrozumieć co śpiewa co nie znaczy, że nic nie słychać a słychać sporo tyle, że rytmika i nagranie sporo ucinają. Wszystko Umiera to ich debiutancki album, gdzie jest trochę robienia w Karola bo aż trzy instrumentale, które kroją 5 min z płyty trwającej 28 min no ale to ludzka rzecz okradać. Ten kto im zrobił okładkę w Chinach by wisiał bo kierwa dawno nie widziałem takiego bohomaza. Tyle ode mnie bo granie ciekawe acz nie pozbawione chujozy. Aha jeszcze słówko bo to podobno black death jest tyle, że tego deathu to tyle, że prawie wcale no chyba, że liczy się okładka bo czacha musi być.

Dyskografia:
2022 - Nieczucie [single]
2022 - Wszystko umieraMA: https://www.metal-archives.com/bands/Gone./3540502631
BC: https://bandgone.bandcamp.com/music
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6026
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus rok temu

Przeleciałem kilka fragmentów z BC tak na szybko i już wiem, że płyta mi się spodoba, ale za okładkę to ktoś powinien dostać bęcki... Skutecznie odstraszy sporo osób od sprawdzenia zawartości.😋
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2821
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan rok temu

Zespół tworzą podobno persony związane z Annihilation Vortex, Sarg i Signs of Dying Summer. Mnie chyba najbardziej siadł wałek Nieczucie, ale cała płytka jest wyśmienita i intrygująca. Prawdziwa perła rzucona między wieprze.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.

Wróć do „Black Metal”