Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17627
Rejestracja: 7 lata temu

Windswept

yog rok temu

Obrazek
Windswept to bardzo ładne angielskie słówko, które oznacza smagany wiatrem, ale i nazwa kapeli, która gra coś w stylu hołdu dla Drudkh. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że skład Windswept to de facto Drudkh bez Thuriosa.

Sześć kawałków na debiutancki The Great Cold Steppe powstaje w ciągu 3 dni w oparciu o improwizacje i niestety daje się to płycie we znaki, bo jej bolączką są długawe mielizny. Drugi The Onlooker to jeden z 10 ulubionych blaczurków niedawnej dekady niejakiego Sakisa Tolisa, więc co tu mamy za cios? Ano, jest lepiej, intro z rozklekotaną pozytywką i się przenosimy w świat starca, którego każdy mija nie zwracając uwagi, więc on sam ze zdziwieniem obserwuje jedynie otaczający świat, podczas gdy zegar tyka wraz z ulatującą z pozytywki melodią. I tak się toczy ta płytka. Bardziej przemyślana pewnie i sprawia też takie wrażenie.

Dla drudkhowych ultras.

Skład:
K. - Bass (2017-present) Drudkh, Precambrian, Rattenfänger, ex-Blood of Kingu, ex-Old Silver Key, ex-Deliberate Chaos, ex-Pragmatik, ex-Astrofaes
V. - Drums (2017-present) Drudkh, Precambrian, Rattenfänger, ex-Blood of Kingu, ex-Dark Ages, ex-Old Silver Key, ex-Deliberate Chaos, ex-Pragmatik, ex-Hate Forest (live)
R. - Guitars, Vocals (2017-present) Drudkh, Hate Forest, Precambrian, Rattenfänger, ex-Blood of Kingu, ex-Dark Ages, ex-Old Silver Key, ex-Necrom, ex-Pragmatik

Dyskografia:
2017 - The Great Cold Steppe
2018 - Visionaire [EP]
2019 - The OnlookerMA: https://www.metal-archives.com/bands/Wi ... 3540421633
BC: https://windswept.bandcamp.com/music
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3118
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan 3 mies. temu

Nowa ep-ka o tytule "Der Eine, Wahre König" ukaże się 31. maja nakładem Primitive Reaction.

Obrazek

Tracklist:
1. Verbrannte Brücken
2. Die Bürde der Erinnerungen
3. Drangsal
4. Jedes Todes Lohn

Jednocześnie do sieci trafił utwór "Jedes Todes Lohn".

I am Satan's generation and I don't give a fukk.

Wróć do „Black Metal”