Awatar użytkownika
brzask
Tormentor
Posty: 1730
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Kalisz

Mamaleek

brzask rok temu

Obrazek Obrazek Kolega @Kozioł wrzucił jakiś czas temu do polecanek album który mnie zaintrygował, więc zakładam temat ...bo po odsłuchaniu Kurdaitcha delikatnie wgniotło mnie w fotel..z którego w kilku momentach prawie odleciałem niczym Ewan McGregor w jednej ze scen w Trainspotting.
Dwójka stojąca za tym projektem to, jak się okazuje, bracia którzy postanowili pobawić się muzyką, której lepiej nie szufladkować...choć jak podaje MA jej podstawę stanowi eksperymentalny black metal. Paleta dźwięków jest bardzo szeroka - słychać w tle ciekawe syntezatory, trochę noisowo/industrialnych naleciałości i przeróżnych improwizowanych dźwięków.
Na razie wrzucam poniżej jedynie płytę o której wspomniałem i 1 numer z nadchodzącej nowej.

Dyskografia:
2008 Mamaleek
2008 Fever Dream
2011 Kurdaitcha
2014 He Never Spoke a Mumblin' Word
2015 Via Dolorosa
2018 Out of Time

2019 Cadejos EP
2020 Come & See
2022 Diner Coffee



Kurdaitcha (2011,remastered 2021)_____________________________nowy Lynchowaty numer z nadchodzącej płyty Diner Coffee (2022)

MA https://www.metal-archives.com/bands/Ma ... 3540273985
BC https://mamaleek.bandcamp.com/
There's something growing in the trees__Through time war prevails_____Wśród jeszcze żyjących kłamstw,
I think it's a different me
________Thoughts fears cast aside_____Gnębiących ten Biały Ląd..
____Face the consequence alone
____With honour - valour - pride
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

Kozioł rok temu

Jestem pewien że ktoś przede mną wrzucał come and see


A koledze przy okazji polecam...



I to piękne novum, "metalowe"

Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3168
Rejestracja: 5 lata temu

kurz 2 tyg. temu

Come & See polecił mi Tidal jako podobny do Neptunian Maximalism. Nie wyłączyłem po sekundzie, przyznam intrygujące dźwięki, co będzie dalej się zobaczy, bo to taki projekt co strzela ostro na początku, a później chuj wie.

Wróć do „Black Metal”