Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1495
Rejestracja: 7 lata temu

Kilat

#1

pp3088 rok temu

Obrazek
Obrazek
Kilat to 3 osobwy zespół z Melbourne, ze słonecznej ale i jadowitej Australii. Grają ładnie wyprodukowany raw black metal(czy to nie jest pewien oskymoron?). Szybkie granie z fajnym klimatem z dżungli i bardzo dobrymi wokalizami Indonezyjki ze zdjęcia - odpowiednio jadowite i wyraziste.

Według autorów omawianej płyty głównymi inspiracjami były inne zespoł raw black jak różne starożytne obrazki/teksty dotyczące wyspy Java.

Mój wrodzony talent językowy podpowiada mi że teksty i tytuły kawałków są po Indonezyjsku(albo jakimś dialekcie tego dziwnego języku) 8-)

Polecam tym co lubią lekko orientalny black metal.


Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"

Tagi:
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3143
Rejestracja: 5 lata temu

#2

kurz rok temu

Muzy na 99% nie posłucham, ale zdjęcie profilowe mnie się bardzo spodobowywało. Fikuśne i mroczne zarazem.
I pomyśleć, żem tu wszedł tylko dla zakładającego temat.

Edit. Se klikłem link powyżej i może i bym posłuchał, gdybym nie brał teraz za bary zajebistego Techno Animal, co pewnie długo potrwa. Ale wracając do bohaterów tematu, to hipotetycznie najlepszy przykład, po tym jakże krótkim kliknięciu, na to że Black Metal może być hipotetycznie w blisko stu procentach niepedalski.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6241
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#3

Vexatus rok temu

Nie mam teraz czasu na słuchanie, ale odpaliłem z BC kilka sekund i już wiem, że zajebiste.😜
Raw Black Metal w rowie!!!

Wróć do „Black Metal”