Kosynier
Posty: 87
Rejestracja: 5 lata temu

HYL

Kosynier rok temu

Obrazek

Obrazek

HYL

To nowy zespół włosko - polski, założony przez muzyka Schizo, który poprosił o dołączenie na wokale naszego Shadowa z Black Altar i sesyjnie na perkusję Krzyska Klingbeina. Panowie nagrali debiutancka płytę "Where Emptiness is All". Płyta ma się ukazać w okolicach kwietnia nakładem Odium Records.

Póki co został zaprezentowany debiutancki utwór "Into the Unknown", który zajebiście mi się spodobał i nie mogę się doczekać kolejnych. Wg wydawcy, czy samych muzyków muzyka Hyl, to atmosferyczny black metal, który powinien się spodobać fanom Vemod, Ruins of Beverast, czy Mgła.Skład:
Rick Costantino - Bass, Guitars Deathwork, Fusion Limit, Humanity Eclipse, Krigere Wolf, The Ancient War, ex-Southern Black Sand, ex-Cromìa Oscura
Krzysztof Klingbein - Drums Batushka (live), Belphegor (live), ex-Resurrection, ex-10 Plagues, ex-Aggressor, ex-Deathspawn, ex-Hate (live), ex-Vader (live), ex-Thunderwar (live), ex-Klaszczące Pierogi (live)
Shadow - Vocals Black Altar, Kriegsgott, Raus!, Ofermod (live)

Dyskografia:
2023 - Where Emptiness Is All [EP]MA: https://www.metal-archives.com/bands/Hyl/3540522562
BC: https://hylofficial.bandcamp.com/music
Kosynier
Posty: 87
Rejestracja: 5 lata temu

Kosynier rok temu

HYL wypuścił też drugi utwór z nadchodzącej debiutanckiej płyty i muszę przyznać, że jeszcze bardziej niecierpliwie czekam na jej wydanie. Klimat i wokale robią tu znakomita robotę.

Kosynier
Posty: 87
Rejestracja: 5 lata temu

Kosynier rok temu

No i w końcu jest cała płyta! Tak jak myślałem, sądząc po wcześniejszych 2 singlach, całość jest znakomita i ma bardzo dobry balans atmosfery i agresji. Shadow i spółka zrobili bardzo dobra robotę.


Wróć do „Black Metal”