Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3980
Rejestracja: 7 lata temu

Re: Diocletian

#51

Pioniere 3 lata temu

Nowa EP-ka Nowozelandczyków o tytule Darkness Swallows All ze starymi niepublikowanymi materiałami, nagranymi podczas sesji Doom Cult + cover Bathory, nagrany w 2010 r., z dogranymi przez Impurath sześć lat później nowymi lead wokalizami, ukaże się 16 stycznia 2021 na CD, 12" winylu oraz jako Digital nakładem Regain Records. Poniżej w linku BC dostępny jest już jeden z utworów do odsłuchu.


Tagi:
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4182
Rejestracja: 7 lata temu

#52

DiabelskiDom 3 mies. temu

Co tam, prukwy? Cisza w temacie, to trzeba odświeżyć. Zwłaszcza, że jest okazja, bo wpadł na placku najlepszy Oktawian August. Gesundrian to idealna symbioza warmetalowych pocisków wymierzonych w potylice chrześcijan, degeneratów i Kusabsów oraz potężnych, właściwie nie będzie przesady jeśli powiem, że death/doom metalowych, masakrujących zwolnień. Cios za ciosem się sypie sowity, już od miażdżącego Cleaved Asunder i wybuchającego tuż po nim Wretched Sons aż po finał w postaci przewykurwistego Beast Atop the Trapezoid i dzikiego zamknięcia pod tytułem Zealot's Poison.

Świetnie siedzi tu wszystko, kompozycje, brzmienie, wokale, gitary, atmosfera, dynamika. No jeden z klejnotów w koronie war metalu, także ze względu na skundlenie z innymi stylami. Na kolana!

Obrazek
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#53

Szajtan 3 mies. temu

Zespół podzielił się pierwszym przedsmakiem nowego albumu “Inexorable Nexus” w postaci singla “Nexian March” z udziałem gitarzysty Callera Of The Storms z Blasphemy.

I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#54

Wędrowycz 3 mies. temu

Mnie ten nowy singiel narobił smaka. Poczekam, aż wyjdzie nowy pełniak, ale wyczuwam że będzie doskonale. Zespół zasadniczo nigdy nie zawiódł dotąd. Wczoraj pierwsze demko leciało u mnie.

Widział ktoś z Was może "Amongst The Flames Of A Burning God" na cd gdzieś u nas w krajowych distro?
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4182
Rejestracja: 7 lata temu

#55

DiabelskiDom miesiąc temu

Wędrowycz pisze:
miesiąc temu
Ciężkimi krokami nadciąga koncert pancernej pięści dzieciątka szatan tj. Diocletian. Jak tam, wbija ktoś z Was?
Właśnie nabyłem bilecik. Jak wrócę z urlopu, to rozgrzewam fp Gesundrian na winylu :D

Do tego bardzo jestem ciekaw Venefices, bo jeszcze nie widziałem.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#56

Wędrowycz 2 tyg. temu

Kürwa! Poleciał sobie po dłuższej przerwie "Gesundrian" i ależ to piękny, srogi, bezlitosny i w chuj ciężki album. Napierdol, zwolnienia i tak na przemian, przy czym jest to nad wyraz czytelne jak na ten rodzaj muzyki. No i bas, który co prawda tylko w niektórych momentach, ale jednak przebija się na pierwszy plan (co zresztą u tej kapeli już na wcześniejszych materiałach też miało miejsce).

Choć już wcześniej bardzo sobie ceniłem ten album, tak teraz z powodu tego jak mną aktualnie pozamiatał dołączył do "Bellum omnium contra omnes" jako moje ulubione dwa albumy Diocletiana.

A tak btw:

Co o tyle może ciekawe, że przecież premiera "Inexorable Nexus" zaplanowana jest na 15.07
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4182
Rejestracja: 7 lata temu

#57

DiabelskiDom 2 tyg. temu

Pewka, że zajebioza. Najlepszy Oktawian August i tyle!

Co do nowej płyty, to w sumie bym przytulił placuszka, ale ostatni album był bardzo słaby jak na nich, to chyba raczej będę celował w jakąś bluzę, bo mi w aktualnym rozmiarze brakuje :) A album to jak posłucham.

Bardziej liczyłem, że może przywiozą ze sobą nowe Heresiarch. Ale może i przywiozą.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#58

Wędrowycz 2 tyg. temu

Na nowe Heresiarch czekam mocno, niby premiera jutro, ale jakoś wątpię żeby mieli ze sobą, choć kto wie...
Ta paczka o której wyżej pisałem to tylko winyle jak coś.

Co do "Amongst The Flames Of A Burning God" to faktycznie jak na nich słabiej wypadł. Mimo wszystko gdyby mieli ze sobą ten cd i "Darkness Swallows All" to może korzystając z okazji bym sobie uzupełnił.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6276
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#59

Vexatus 2 tyg. temu

Zapowiada się zajebisty koncert w Warszawie. Szkoda, że mnie nie będzie. :( Ale życzę wszystkim dobrej zabawy!
Raw Black Metal w rowie!!!
deathwhore
Tormentor
Posty: 4451
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#60

deathwhore 2 tyg. temu

Wędrowycz pisze:
2 tyg. temu


Co do "Amongst The Flames Of A Burning God" to faktycznie jak na nich słabiej wypadł.
Najlepsze brzmienie i chyba najmniej przynudzania, lepsza od Gesundrian, który miał ten dół bułowaty i zamulał.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4182
Rejestracja: 7 lata temu

#61

DiabelskiDom 2 tyg. temu

Ale Ty jesteś kontrowersyjny! 🤗
Panzer Division Nightwish
deathwhore
Tormentor
Posty: 4451
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#62

deathwhore 2 tyg. temu

No zawsze lepiej niż lekko przygłuchy.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#63

Wędrowycz 2 tyg. temu

Ja tam jestem lekko przygłuchy i nie mam z tym problemu ;) jeżeli chodzi o muzykę to dalej wszystko słyszę idealnie, tylko muszę słuchać głośniej niż reszta
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6276
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#64

Vexatus 2 tyg. temu

Wędrowycz pisze:
2 tyg. temu
Ja tam jestem lekko przygłuchy i nie mam z tym problemu ;)
Przy słuchaniu Diocletian to na pewno nie jest problem. :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#65

Wędrowycz 2 tyg. temu

Vexatus pisze:
2 tyg. temu
Przy słuchaniu Diocletian to na pewno nie jest problem. :)
Hue hue, racja :)
Swoją drogą ciekaw jestem mocno jakie brzmienie uda się dziś wycisnąć. Nigdy nie byłem w tym klubie i nie znam zupełnie możliwości. Liczę jednak, że dźwiękowcy podołają i nie zrobią ściany dźwięku bez ładu i składu.
Odium Humani Generis

Wróć do „Black Metal”