Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

Re: Diocletian

#51

Pioniere 3 lata temu

Nowa EP-ka Nowozelandczyków o tytule Darkness Swallows All ze starymi niepublikowanymi materiałami, nagranymi podczas sesji Doom Cult + cover Bathory, nagrany w 2010 r., z dogranymi przez Impurath sześć lat później nowymi lead wokalizami, ukaże się 16 stycznia 2021 na CD, 12" winylu oraz jako Digital nakładem Regain Records. Poniżej w linku BC dostępny jest już jeden z utworów do odsłuchu.


Tagi:
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4126
Rejestracja: 7 lata temu

#52

DiabelskiDom 2 mies. temu

Co tam, prukwy? Cisza w temacie, to trzeba odświeżyć. Zwłaszcza, że jest okazja, bo wpadł na placku najlepszy Oktawian August. Gesundrian to idealna symbioza warmetalowych pocisków wymierzonych w potylice chrześcijan, degeneratów i Kusabsów oraz potężnych, właściwie nie będzie przesady jeśli powiem, że death/doom metalowych, masakrujących zwolnień. Cios za ciosem się sypie sowity, już od miażdżącego Cleaved Asunder i wybuchającego tuż po nim Wretched Sons aż po finał w postaci przewykurwistego Beast Atop the Trapezoid i dzikiego zamknięcia pod tytułem Zealot's Poison.

Świetnie siedzi tu wszystko, kompozycje, brzmienie, wokale, gitary, atmosfera, dynamika. No jeden z klejnotów w koronie war metalu, także ze względu na skundlenie z innymi stylami. Na kolana!

Obrazek
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2894
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#53

Szajtan 2 mies. temu

Zespół podzielił się pierwszym przedsmakiem nowego albumu “Inexorable Nexus” w postaci singla “Nexian March” z udziałem gitarzysty Callera Of The Storms z Blasphemy.

I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6054
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#54

Wędrowycz 2 mies. temu

Mnie ten nowy singiel narobił smaka. Poczekam, aż wyjdzie nowy pełniak, ale wyczuwam że będzie doskonale. Zespół zasadniczo nigdy nie zawiódł dotąd. Wczoraj pierwsze demko leciało u mnie.

Widział ktoś z Was może "Amongst The Flames Of A Burning God" na cd gdzieś u nas w krajowych distro?
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4126
Rejestracja: 7 lata temu

#55

DiabelskiDom 2 dni temu

Wędrowycz pisze:
3 dni temu
Ciężkimi krokami nadciąga koncert pancernej pięści dzieciątka szatan tj. Diocletian. Jak tam, wbija ktoś z Was?
Właśnie nabyłem bilecik. Jak wrócę z urlopu, to rozgrzewam fp Gesundrian na winylu :D

Do tego bardzo jestem ciekaw Venefices, bo jeszcze nie widziałem.
Panzer Division Nightwish

Wróć do „Black Metal”