Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

Re: Dimmu Borgir

#101

yog 6 lata temu

porwanie w satanistanie pisze:
6 lata temu
No zdarza im się, ale... no kurwa, Dimmu próbujące podłapać religijny majestat i rytualny wajb to już jednak za gruby joint :lol: :lol: :lol:
Mnie to w chuj dziwiło, że w pierwszym teledysku tego nie było, ale w sumie kombinacja Nightwish + rytualny vibe musi materializować kurewsko dużo szekli w sakiewce (tego nowego nie odpalałem jeszcze, więc po Twoim poście wnioskuję).
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Tagi:
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1487
Rejestracja: 6 lata temu

#102

pp3088 5 lata temu

Niektórzy to wstydu nie mają, żeby takie rzeczy publikować i żądać za to kasę.

No ale nic, Machine Head i Suicide Silence też się sprzedał. Jestem bardzo ciekawy kto kupuje te gówna i się nimi raczy. To już perwersja.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4603
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#103

TITELITURY 5 lata temu

Obrazek
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#104

Zsamot 5 lata temu

pp3088 pisze:
5 lata temu
Niektórzy to wstydu nie mają, żeby takie rzeczy publikować i żądać za to kasę.

No ale nic, Machine Head i Suicide Silence też się sprzedał. Jestem bardzo ciekawy kto kupuje te gówna i się nimi raczy. To już perwersja.
MH się sprzedał? Dobre sobie... Nagrał denną płytę. I tyle. Ale dla mnie to wystarczy. Nie potrzebuję jakieś dobudowy ideologiczno-finansowej.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#105

yog 5 lata temu

TITELITURY pisze:
5 lata temu
Obrazek
Botswańscy rycerze metalu rządzą, prawdziwi twardziele, że dają radę w tych skórach tam popierdalać.

O Machine Head powiedzieć, że się sprzedał to mało :) No chyba, że serio taką niedojebaną muzę lubią? W sumie możliwe, z czegoś to ich granie jednak musi wynikać ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4603
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#106

TITELITURY 5 lata temu

Czyli to jakieś znane małpersony ? Myślałem, że randomowe czarnuchy, wożące się po jakimś Nowym Orleanie.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#107

Czit 5 lata temu

To jest zespół Crackdust. Grają taki prościutki Death Metal - coś jak Cannibal Corpse/Six Feet Under. Nie gorsze od tego co wspomniałem (Six Feet nie lubie), a na pewno wciągają nosem Dimmu Burger :)

yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6138
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#108

Vexatus 5 lata temu

Czit pisze: To jest zespół Crackdust. Grają taki prościutki Death Metal - coś jak Cannibal Corpse/Six Feet Under.
A myślałem, że Black Metal... :)
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#109

Czit 5 lata temu

:D Nie to Nigger Death Metal.
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6054
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#110

Wędrowycz 5 lata temu

Zdecydowanie nieodpowiednie stroje do zbierania bawełny :mrgreen:

Akurat death metal w stylu Cannibal Corpse nie uważam za prosty, wbrew pozorom nawet w początkowej fazie było sporo dość ambitnych riffów, a Webster to od początku grał tu pierwsze skrzypce pod swoim basowym kątem ;)

Enyłej, wszystko widzę ciekawsze niż bohaterowie tematu :D
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

#111

Epoxx 5 lata temu

Ktoś w ogóle zamierza słuchać nowego albumu :D ?
if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6054
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#112

Wędrowycz 5 lata temu

Jak mnie tam kiedyś najdzie, to może z ciekawości sprawdzę. Ogółem mam czasami jakąś taką perwersyjną ochotę odpalić sobie taki szajs.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#113

Czit 5 lata temu

Wędrowycz pisze:
5 lata temu
Zdecydowanie nieodpowiednie stroje do zbierania bawełny :mrgreen:

Akurat death metal w stylu Cannibal Corpse nie uważam za prosty, wbrew pozorom nawet w początkowej fazie było sporo dość ambitnych riffów, a Webster to od początku grał tu pierwsze skrzypce pod swoim basowym kątem ;)

Enyłej, wszystko widzę ciekawsze niż bohaterowie tematu :D
Ja też nie uważam CC za prosty, tylko Cracktust wyłapują to co najbanalniejsze z CC no i SFU, które jest takie samo z siebie ;) A kogo bohatery tematu w ogóle obchodzą.
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

#114

Epoxx 5 lata temu

Wędrowycz pisze:
5 lata temu
Jak mnie tam kiedyś najdzie, to może z ciekawości sprawdzę. Ogółem mam czasami jakąś taką perwersyjną ochotę odpalić sobie taki szajs.
Faktycznie, czasami coś się odpalili mimo, że się nie powinno. Jednak ja rzadko do końca albumu w takich przypadkach dotrwam. Jednak tutaj to prędzej odpalę starą kasetę z mojej komunii niż nowy Dimmu :D
if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#115

Hajasz 5 lata temu

A ja sobie będąc w Media Markt posłuchałem całości. Na płycie mnóstwo hitów i bezapelacyjnie w branżowych magazynach będzie to płyta miesiąca.

Tutaj hajs się zgadza, Nuclear Blast już kasiorę odzyskała i nie wyrabia się z zamówieniami. Jak powiedziało szefostwo to najlepiej sprzedająca się płyta zespołu. No i tak się zarabia. Teraz tylko jakaś w chuj duża trasa z fajerwerkami a'la Rammstein i następna płyta za 5 lat.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1487
Rejestracja: 6 lata temu

#116

pp3088 5 lata temu

Hajasz pisze:
5 lata temu
A ja sobie będąc w Media Markt posłuchałem całości. Na płycie mnóstwo hitów i bezapelacyjnie w branżowych magazynach będzie to płyta miesiąca.

Tutaj hajs się zgadza, Nuclear Blast już kasiorę odzyskała i nie wyrabia się z zamówieniami. Jak powiedziało szefostwo to najlepiej sprzedająca się płyta zespołu. No i tak się zarabia. Teraz tylko jakaś w chuj duża trasa z fajerwerkami a'la Rammstein i następna płyta za 5 lat.
Jedna z najbardziej depresyjnych rzeczy jakie przeczytałem w tym roku. Pierdolona kurwa parodia. Ale tak działa reklama, człowiek to jednak podatne na sugestie stworzenie.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#117

yog 5 lata temu

Przecież dla wielu dzieciaków to jest pierwsza premiera płyty Dimmu Borgir w ich życiu :P Ten Circle of Snakes czy jak tam ma 900k wyświetleń na youtubie, inne rzeczy z Nuclear Blastu do 100k nie dobijają, z tego co sobie zerknąłem chwilę temu.

A recenzje widziałem na metalsuxach i banger tv - obie zeszmaciły album po całości.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#118

Hajasz 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
A recenzje widziałem na metalsuxach i banger tv - obie zeszmaciły album po całości.
Pewnie dlatego, że nie dostali darmowych promocyjnych kopii :lol:
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#119

yog 5 lata temu

Nie wiem, ale jaracz z Banger tv za bardzo się nie starał, żeby mu winyl nie wypadał z ręki na podłogę co chwila :P
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Haghi
Master Of Puppets
Posty: 117
Rejestracja: 6 lata temu

#120

Haghi 5 lata temu

Z racji premiery nowego krążka ja, osoba słuchająca DB rzadziej niż rzadko, odpaliłem sobie "Death Cult Armageddon" gdyz jest to jedyna płyta norwegów jaka mam na cd :)

Mam teraz kupe objazdów jadąc do pracy, album idealnie nadaje się do odsłuchu stojąc w korku.
Awatar użytkownika
Metalized
Tormentor
Posty: 417
Rejestracja: 6 lata temu

#121

Metalized 5 lata temu

Nawet taki troglodyta muzyczny jak ja posłuchać potrafię DB. Fakt, rzadko i głownie jest to jedynka oraz bootleg z live( z Katowic jeśli dobrze kojarzę) i kilkoma innymi bzdetami i kawałkami. Miałem w swoich płytach choćby Puritanical i kiedys to całkiem lubiłem, kolejna płytę też posiadałem, ale nie wiem gdzie sie one podziały, sam nie wywaliłem bo jednak szkoda, może siostra komuś pożyczyła, zapomniała odebrać i wybyła zagramanicę. Parę kasetek też jest ( chyba nawet mam wszystkie pełniaki do wzmiankowanych płyt na tymże kult nocniku). Nowy album to na pewno posłucham- dziewczyna lubi i chce posiadać to i ja nieszczęsny posmakuję Mrocznej Twierdzy :D
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6054
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#122

Wędrowycz 5 lata temu

Dalej wałkuję norweskie black metale i pokrewne, utknąłem na 2000 r. obecnie. Tak się złożyło, że wyszedł wtedy bootleg Dimmu Borgir o nazwie "Spiritual Darkness · Alive in Europe", jak się okazało walał się on u mnie na dysku w mpchujkach, więc zapodałem sobie i powiem szczerze, że dobrze się tego słucha narazie. Dawno nie słuchałem w sumie Dimmu i stosunek do tej kapeli od iluś lat mam obojętny, w sensie że nie wadzi mi, ale rzadko do nich powracam. Do mniej więcej "Puritanical Euphoric Misanthropia" czy "Death Cult Armageddon" kiedyś chętniej słuchałem, głównie "Puritanical..." wydawał mi się zawsze wyjątkowo mocną jak na nich płytą.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4126
Rejestracja: 7 lata temu

#123

DiabelskiDom 5 lata temu

Ja np pierwszy "Stormblast" bardzo szanuję. Natomiast do "Enthrone..." mam po prostu sentyment, bo to jedna z pierwszych blackmetalowych rzeczy, które słyszałem, co z tego, że słodka i radosna. Ale wracając do Dwójki - dla mnie do dzisiaj ma to niesamowity urok; kwadratowość i spartolona produkcja tej płyty z wypchanymi na przód klawiszami to wręcz jej atuty w moim mniemaniu. Słyszę tam autentyczność w przeciwieństwie do późniejszych nagrań.

PS. Na "Puritanical..." najlepszy był cover Twisted Sister ;]
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6054
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#124

Wędrowycz 5 lata temu

Napewno "In Death's Embrace" dalej mi się świetnie słuchało z tego bootlega, podobnie jak np. "Master Of Disharmony". Bardzo to melodyjne, momentami faktycznie cukierkowe granie, ale coś w tym jest. Może to po prostu czysta nostalgia?
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#125

Vortex 5 lata temu

Przesłuchałem ten nowy album, żadnej przyjemności się tam nie znajdzie, dla depresantów idealna sztuka dla czynów do których zmierzają....
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Metalized
Tormentor
Posty: 417
Rejestracja: 6 lata temu

#126

Metalized 5 lata temu

Wędrowycz pisze:
5 lata temu
bootleg Dimmu Borgir o nazwie "Spiritual Darkness · Alive in Europe"
O ile dobrze kojarzę to na tym boocie są kawałki z Katowic. mam toto ale nie chce mi sie odsłuchiwać akurat, czy aby nie krzyczo nic po naszemu :D
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1664
Rejestracja: 6 lata temu

#127

porwanie w satanistanie 5 lata temu

Jak nie grają "Whisky" to piedrolę.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6054
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#128

Wędrowycz 5 lata temu

Metalized pisze:
5 lata temu
Wędrowycz pisze:
5 lata temu
bootleg Dimmu Borgir o nazwie "Spiritual Darkness · Alive in Europe"
O ile dobrze kojarzę to na tym boocie są kawałki z Katowic. mam toto ale nie chce mi sie odsłuchiwać akurat, czy aby nie krzyczo nic po naszemu :D
Powiem szczerze, że nie zwróciłem uwagi co tam krzyczą w tle ;) Bootleg naprawdę spoko, tak jak wspomniałem.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 860
Rejestracja: 6 lata temu

#129

mork 5 lata temu

Aktualnie Dimmu Borgir brzmi jak pozbawiony ciężaru i patosu Rotting Christ. Ta orkiestra jest tak na siłę, że nie wnosi nic wartościowego. Na początku DB byli fajnym, melodyjnym, black metalem pachnącym północą. Chyba nasłuchali się za dużo greckiego black metalu i próbują na siłę , nieudolnie w dodatku, wciskać patos (orkiestra, stylówa). Ale taki Rotting Christ nie potrzebują ani orkiestry ani wymyślnej stylówy żeby w tym klimacie zjeść ich na miękko.

Najnowsze teledyski Dimmu Borgir kojarzą mi się z jakąś krzyżówką Arch Enemy i Nightwish.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#130

deathwhore 5 lata temu

Ale ujmujesz w tym, że Rotting Christ brzmi jak dyskoteka?
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 860
Rejestracja: 6 lata temu

#131

mork 5 lata temu

Faktycznie źle to porównanie zabrzmiało. Chodzi mi o to, że DB ma jakby aspiracje do klimatu RC ale wypada to komicznie. Nie ujmując w żaden sposób Rotting Christ.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#132

yog 5 lata temu

Rotting Christ aktualnie chyba dość świadomie robi tę dyskotekę. Na koncercie klaskanie w ręce proponują z pełnym profesjonalizmem i gdyby mi się trochę bardziej ich granie podobało, to pewnie bym dołączył, tak to wolałem strzelić browara i zapalić papierosa, niż skakać z resztą rozentuzjazmowanej publiki. Wyglądało na doskonałą zabawę, sądząc po reakcjach fanów.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#133

deathwhore 5 lata temu

No ja tam nie wiem. Ja bym ujmował też Rotting Christ. Dla mnie jedna liga. Poznałem ich ok 2003 roku i pamiętam, że jako młody chłopiec wybuchłem śmiechem, jaka to przaśna dyskoteka. Taka sama reakcja jak przy Dimmu Borgir, w podobnym czasie.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#134

yog 5 lata temu

Ja to patrzę na to tak - Rotting Christ pewnie lepsza muza, Dimmu większe hity ma (takie z typu po pijaku idealne). Rotting Christ jak leci w cepeliadę to nieświadomie, Dimmu z premedytacją się tym delektuje. Ale sam koncert Rotting Christ przy okazji Inquisition/Mystifier jak najbardziej na plus dla mnie, tylko nawet za ich nutami z czasów Non Serviam nie przepadam i długo nie przyglądałem się euforii zgromadzonych.
Speedy pisze:
7 lata temu
Powiem tak że wolałem Vortexa miast Shagarth-a ponieważ tą ekpię identyfikowałem przez niego no i oczywiście przez Daraya na perce... :mrgreen: :mrgreen: I pytanie był ktoś na koncercie ??? A jak był to niech opowie jak było bo nie miałem okazji się załapać... a jakby byli w Polsce to nie omieszkał był wjebać się w tłum :)
To wprowadzenie do tematu o Dimmu całkiem nieźle wyjaśnia, kto kupuje nową płytę Dimmu :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#135

deathwhore 5 lata temu

No ja, jak grali przed Inquistion, to spierdoliłem, bo byłem tak zażenowany, że aż mi się przykro robiło, jak widziałem, ilu osobom się to podoba. Zresztą Mystifier wtedy też chujowo zagrał.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#136

yog 5 lata temu

No ja też chybcikiem wyszedłem speszony i jak wróciłem pod końcówkę to dużo lepiej (stare hity Rotting Christ pewnie się lepiej sprawdzają po prostu). Mystifier Nightmare najlepiej zagrał, resztę to piąte przez dziesiąte szło rozpoznać (dużo ten band katowałem przed gigiem, a czasem półtorej minuty schodziło nim kawałek rozpoznałem).
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#137

deathwhore 5 lata temu

No Mystifier nie sprostał dużej scenie i dźwiękowiec ich pokarał. Taka prawda.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#138

yog 5 lata temu

Lubię chłopaków i kupiłem sobie wtedy koszulkę po koncercie, ale nie sprostał, taka prawda.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4126
Rejestracja: 7 lata temu

#139

DiabelskiDom 5 lata temu

Z tego koncertu najlepiej pamiętam taką scenkę rodzajową:

-Pa, jak czarnuchowi zaraz nawrzucam!
-Hello man, great kconcert, thank you! Attack fire against fire <wspólne śpiewanie, piąteczki i takie tam>

:v

Aha, no i pewnego muzyka BM, który się do mnie w kotle na Inquisition przyczepił o tańce zbyt agresywne a potem mi piątki przybijał także pamiętam :D
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#140

yog 5 lata temu

Brzmi jak aktor serialowy z Plagi :v
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4126
Rejestracja: 7 lata temu

#141

DiabelskiDom 5 lata temu

Blisko ale nie on :D
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 860
Rejestracja: 6 lata temu

#142

mork 5 lata temu

deathwhore pisze:
5 lata temu
No ja tam nie wiem. Ja bym ujmował też Rotting Christ. Dla mnie jedna liga. Poznałem ich ok 2003 roku i pamiętam, że jako młody chłopiec wybuchłem śmiechem, jaka to przaśna dyskoteka. Taka sama reakcja jak przy Dimmu Borgir, w podobnym czasie.
Rotting Christ mają ciągoty do gothic metalu ale dla mnie nie jest to tak przerysowane jak aktualny Dimmu Borgir. No i najnowszy Rituals RC to naprawdę dobry twór.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#143

Hajasz 5 lata temu

mork pisze:
5 lata temu
Rotting Christ mają ciągoty do gothic metalu ale dla mnie nie jest to tak przerysowane jak aktualny Dimmu Borgir. No i najnowszy Rituals RC to naprawdę dobry twór.
Te ciągoty to wynieśli w spadku po pobycie w Century Media, dla której to zresztą pod naciskiem "góry" nagrali takie koszmary jak Sleep Of The Angel i A Dead Poem. Niestety ale Rituals to płyta równie koszmarna co w/w i w bezpośrednim pojedynku z Eonian wybieram zdecydowanie tę drugą.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

#144

Nucleator 5 lata temu

Znalezione na fp u Marii fragemnty recenzji nowego Dimmu Borgir w Teraz Rocku - oczywiście Płyta Miesiąca.

Warto zachwycić się wyobraźnią, wizjonerstwem i niczym nie ograniczoną swobodą artystyczną Norwegów
Dzieło na miarę ośmiu lat czekania
I na deser o black metalu w latach 90-tych i zestawieniu z obecnym:
Na tamte czasy patrzę dziś tyleż z rozbawieniem, co z ulgą, że scena metalu ekstremalnego ma takie podziały za sobą

Jak skisłem :D
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#145

yog 5 lata temu

Co się śmiejesz - jak Robert się z Nergalem pogodził, to jakie dziś podziały niby zostały!?
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 860
Rejestracja: 6 lata temu

#146

mork 5 lata temu

Nucleator pisze:
5 lata temu
Znalezione na fp u Marii fragemnty recenzji nowego Dimmu Borgir w Teraz Rocku - oczywiście Płyta Miesiąca.

Warto zachwycić się wyobraźnią, wizjonerstwem i niczym nie ograniczoną swobodą artystyczną Norwegów
Dzieło na miarę ośmiu lat czekania
I na deser o black metalu w latach 90-tych i zestawieniu z obecnym:
Na tamte czasy patrzę dziś tyleż z rozbawieniem, co z ulgą, że scena metalu ekstremalnego ma takie podziały za sobą

Jak skisłem :D
Obrazek
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#147

yog 5 lata temu

Wczoraj w Warszawie gościnnie z zespołem pieśni i tańca Dimmu Borgir wystąpił... LG Petrov. Czyżby musiał sobie dorabiać? ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#148

yog 2 lata temu

Jak sądzicie, nie podobna ta melodyjka na kibordzie w największym hicie Dimmu Borgir?


Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#149

Hajasz 2 lata temu

Kurwa ani trochę niepodobna.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1664
Rejestracja: 6 lata temu

#150

porwanie w satanistanie 2 lata temu

No nie bardzo... u Dymanych masz trzy razy ten sam molowy akord zwieńczony triumfalną melodyjką, u Heni trzy różne akordy durowe. Skomplikowańszy riff ogólnie, DB wtedy jeszcze nie dobijało do tego poziomu.

Wróć do „Black Metal”